Teks Aylık Seri - Çizgi Düşler

Başlatan caretta, 17 Haziran, 2014, 17:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Olsun Murat Bey tekrar konular da olsa Teks okunur.Ticci macerası 667.sayıda bitiyor.668 sayıda rangerli
kızılderilili başka bir macera başlıyor.Çizeri de Stefano Biglia.Kimdi bu Biglia adı tanıdık geliyor.Büyülü Rüzgar,
Nick Raider ve Shanghai Devil çizmiş yanılmıyorsam.

nejat hüseyin özal

TEX boş sayfa olarak da basılıp satışa sunulsa yine satın alırım !!!!!

memospinoz

KARDA TUZAK (No 665; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Alessandro Nespolino)

Ne pahasına olursa olsun, daha da zenginleşmek isteyen açgözlü birkaç işadamının hırsı Ute topraklarını kana boyamak üzeredir. Stanton Kalesi'nde düzenlenen karanlık bir entrikayı gerçekleştirmek için sert mizaçlı Çavuş Duncan, olayı öğrenen genç bir askeri öldürmeye bile kalkışır. Colorado'nun karlı topraklarında neredeyse arzularına ulaşmak üzere olan çetenin tek şanssızlığı karşılarına Tex Willer ve Kit Carson'un çıkmasıydı...

BİR SAVAŞÇININ ONURU (No 666; Yazar: Pasquale Ruju; Çizer: Giovanni Ticci)

Sakin ve huzurlu günlerinden birini daha yaşamakta olan bir Çeye köyü aniden saldırıya uğrar. Kanlı bir katliam gerçekleştirilmiştir ve sağ kurtulmayı başaran genç bir kadın saldırganları tanımlar: Crowlar. Bu arada bölgede bazı beyaz tüccarlar ve çiftlikler de saldırılara uğramaya başlamıştır. Tex ve dostları neler olup bittiğini anlamak için Crow köyüne giderler. Kabilenin gururlu şefi bizimkilerinin yakın dostudur ve bu işin arkasında Crowların olmadığını söyler...

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 224
Etiket Fiyatı: 28 TL

seastar1000

Yenı sayılar çıkmış ama burada bir haber göremedim yoksa ben mi yanlış anladım

memospinoz

Alıntı YapTex Yeni Seri 32 - Uzun Mızrak / Kayıp Vadi Rangerleri çıktı!

seastar1000

Demek haberler doğruymuş İş kaldı İstanbul a dönmeye :) ;)

memospinoz

UZUN MIZRAK (No 667; Yazar: Pasquale Ruju; Çizer: Giovanni Ticci)
Geçen sayımızda başlayan macera devam ediyor. Logan Kalesi'ne ait olduğu düşünülen son model silahların bir kısmı Yerlilere satılmış ve bu arada sakin bir Çeyen köyü de Crowların saldırısına uğramıştı. Tex durumu anlamak için dostu Uzun Mızrak'ın yönettiği Crowların köyüne gider. Uzun Mızrak saldırıyı Çeyenlerin yaptığını inkâr eder, ama gizlediği veya korumaya çalıştığı bir şeyler vardır. Kahramanlarımız olayın peşini bırakmamaya kararlıdır ve anlaşılan o ki iki güçlü savaşçı, iki büyük şef arasında ölümüne yapılacak bir düellonun gerçekleşmesi artık sadece an meselesidir: Crowların şefine karşı Gece Kartalı...

KAYIP VADİ RANGERLERİ (No 668; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Biglia)
Büyük şef Yalnız Kurt ve büyücü Maman-ti tarafından yönetilen Kiowa ve Komançi yerlileri beyazlarla savaşın eşiğine sürüklenmiş durumdalar. Tex ve Carson ise Yalnız Kurt ile konuşarak kanlı olayların yaşanmasını engellemek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar, ama olaylar birden kontrolden çıkacaktır. Yaşanan gelişmelerin ardından Kayıp Vadi denilen bir yerde kıstırılmış durumdaki bir grup rangeri kurtarmak kahramanlarımız için çok daha önemli bir hal alıyordu....

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 224
Etiket Fiyatı: 28 TL

NIC

ve sonunda boselli-biglia imzali" kayip vadi rangerleri" bu ay raflarda."Yenilmezler" yada"Teksas Kahramanlari" tadinda bir hikaye bekliyorum umarim beklentilerimi bosa cikarmaz.uzun zaman sonra bir tex hikayesi icin heyecan yaptim

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: NIC - 26 Ağustos, 2017, 11:20:45
ve sonunda boselli-biglia imzali" kayip vadi rangerleri" bu ay raflarda."Yenilmezler" yada"Teksas Kahramanlari" tadinda bir hikaye bekliyorum umarim beklentilerimi bosa cikarmaz.uzun zaman sonra bir tex hikayesi icin heyecan yaptim

Yenilmezler İrlandalı bir çetenin olduğu macera mıydı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

NIC

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 26 Ağustos, 2017, 11:44:09
Yenilmezler İrlandalı bir çetenin olduğu macera mıydı?

evet,hiç abartsiz en iyi 5 teks hikayesi derlenecek olsa biride bu hikayedir

NIC

NIC

NIC

memospinoz

TEX 33. cilt (669-670) çok yakında.

tunaorhun

Acaba Aylık seri ile birlikte Klasik serinin yeni sayısı  fuardan önce gelecek mi?