Seyfettin Efendi, Ödüllü Öykü Yarışması!

Başlatan ümitkr, 23 Haziran, 2014, 11:00:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Seyfettin Efendi'den, Devrim Kunter imzalı çizim ödüllü öykü tamamlama yarışması!

Size vereceğimiz paragrafı Word formatında bir öykü olarak tamamlayıp sayfamıza 5 Temmuz 2014'e dek mesaj yoluyla iletin; sayfada yayınlanacak olan öykülerden en çok beğenilen sizin öykünüz olursa öykünüzde geçen bir sahne, Devrim Kunter tarafından çizilecek ve size hediye edilecektir!

Yarışmamızın iki şartı vardır:

1. Sayfamızı beğenmeniz.
2. Öykünüzü en geç 5 Temmuz'a dek bize yollamanız.

Hazır mısınız?

"Seyfettin Efendi, ne zaman içine girse hep huzursuzluk dolduğu ormandaydı gene. İki haftada aldığı üçüncü cinayet ihbarıydı bu! İlk ikisinde olduğu gibi gene cesedi eliyle koymuş gibi bulacağına emindi! Koşar adım ağaçları geçip kendisine tarif edilen seyrek otlarla dolu alanı bulmaya çalıştı. Dallar yanağını hafifçe keserken gökten yere vuran dolunayın ışığında önünü zar zor görebiliyordu. En sonunda, tam olarak kendisine tarif edilen alanı buldu ve uzaktan bile olsa tam da kendisine tarif edildiği şekilde seyrek çimenlerin ortasında yüzükoyun yatan bir kadın vardı. Kadının yanına doğru koşmaya başladı Seyfettin Efendi..."

kalidor

Sayfa derken facebooktaki Seyfettin Efendi sayfası mı yoksa ÇROP mu? Bir link gönderebilir misiniz?
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Bakalım hafta sonu başara bilirsem çingöz recai ile seyfettin efendiyi aynı hikaye ye sokacağım olur mu bilmem :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

devrimk

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Haziran, 2014, 21:55:41
Bakalım hafta sonu başara bilirsem çingöz recai ile seyfettin efendiyi aynı hikaye ye sokacağım olur mu bilmem :)

Neden olmasın?

Ras Al Ghul

devrimk

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 12 Temmuz, 2014, 12:14:10
sonuçlar belli oldu mu ???

1 Ağustos'a kadar oylama (beğeni) sürecek. Şimdilik Tuğba Turan'ın hikayesi açık ara farkla önde gidiyor.

Ras Al Ghul

devrimk

Yarışma sonuçlandı buraya yazmayı ihmal etmişim.
Tuğba Turan'ın hikayesi "Taş ve Yumurta" Gölge e-dergi'nin Eylül sayısında yayınlandı.
http://issuu.com/golgedergi/docs/golge_derg_eylul_2014_sy_84