All New X-Men "Marvel Now" - Marmara Çizgi

Başlatan Ahmet Oktay, 05 Temmuz, 2014, 14:36:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

hanac

Tanıtım Bültenin'den

Profesör X'in orijinal beş öğrencisi—Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel ve Beast—geçmişten koparılıp günümüze getirilir.

Ama burada buldukları şey—kendilerinin gelecekteki durumları ve Xavier'in rüyasının aldığı hal—hayalini kurdukları gelecekten çok uzaktır.

Bu genç, idealist kahramanların, geleceklerinde onları bekleyen kahredici gerçekle yüzleştiklerinde verdikleri tepki ne olacaktır ?

Peki günümüz dünyasına küsmüş X-Men, geçmişleri ezici bir güçle üzerilerine doğru gelirken olaylarla nasıl baş edecektir ?

Orijinal takımın, emsalleriyle yüz yüze gelmesi, huzur dolu bir buluşma olmayacaktır.

Bu buluşma aynı zamanda X-Men'den birini sonsuza dek değiştirecektir.

Brian Michael Bendis ve Sutart Immonen, X-Men için yeni bir çığır açıyor!

Bu ciltte All-New X-Men serisinin #1-5 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.

tommikser

Kalidor'un meraktan uyuyamadığı macera diye hatırlıyorum. Bu yüzden oldukça merak ediyorum. Bakalım nasıl?

Ras Al Ghul

Marmara çizgi buna geçtiyse avengers vs x-meni atlarlar mı ki ???

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 10 Temmuz, 2014, 23:14:38
Marmara çizgi buna geçtiyse avengers vs x-meni atlarlar mı ki ???

Atlanmaz, keza Avengers vs. X-Men'i Gerekli Şeyler basacak diye biliyorum.

pizagor

Marmara Çizgi'den çıkan All New X-Men'i okudum bu haftasonu. O ön bilgilendirme kısmı kesinlikle atlanmamalı. Ama yine de pek çok okurda ne oluyor, hikaye buraya nasıl geldi sorularını oluşturacaktır. Dolayısıyla kopuşlar olabilir. İlk 5 fasikülü içeren bu albüm günümüz evrenine giriş temalı ancak yine de bu albümden sonrasının nasıl geleceğine, iyi bir seri mi yoksa ortalama mı olduğuna dair bende net bir fikir oluşmadı. Ama devamını da okur muyum! Elbette okurum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Zaman yolculuğu konusunu her zaman sevmişimdir.Bunda çocukluğumuzu derinden etkileyen Geleceğe Dönüş filminin etkisi kesinlikle muazzamdır.

En yeni X men konu olarak zaman yolculuğu perspektifinde oldukça iyi bir macera çıkarıyor.

X men ikiye ayrılmış.Cyclops Magneto'nun fikirlerine yaklaşmış ve Wolvarine Profosör'ün fikilerini sahiplenmiş.Cyclop Mutantların devrimine gönülden bağlı ve geçmişteki halinden oldukça uzaklaşmış.Her şey allak bullak.

Bu arada Ice man Beast'e bir kelime ediyor."cyclops delirmiş olmalı.Geçmişteki halinin bu halini görmesini isterdim"

Hank bu fikre takılıyor ve zaman sürekliliğini bozma riskine giderek orjinal Xmen'i geçmişten getirerek bu dönüşümü ve parçalanmayı değiştirmek istiyor.

Bundan sonrasını sizde okuyun bence.Zaman paradoksu üzerinden oldukça güzel bir macera sizleri bekliyor.İkinci sayıyı merakla bekliyorum.Keyifli okumalar...

dean

Sakızlı Ohannes Paşa

2. cildi de bitirdim. İlk 2 cilt itibariyle çok hoşuma gitti. Özlemişim X-Men okumayı. Uncanny X-Men de bir an önce çıkarsa iki seriyi birlikte takip etmek çok güzel olur.

ilke

Burada ben bir bilgilendirme yapayayım arakdaşlar.
Marvel Now serisindeki X-Men okuma sırası bize Amerika'dan şu şekilde iletildi:

AXM 1. Cilt
AXM 2. Cilt
AXM 3. Cilt
UXM 1. Cilt
UXM 2. Cilt
Battle of the Atom
UXM 3. Cilt
AXM 4. Cilt

Biz de çizgi roman ciltlerini bu sıraya göre yayınlayacağız bu sene içinde.

tommikser

Bu sene x men'e doyacağız desenize.Emeğinize sağlık.ilke merak ettiğim bi çr var.secret war'ı ne zaman okuruz.
Kafanda tahmini bir tarih var mı?

Nightrain

All-New X-Men çok yavaş gidiyor. Devamı gelecek mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

All-New X-Men'in devamı da gelecek. Uncanny X-Men'de gelecek.

ilke

3. sayının düzeltisini yapıyorum şu an. Bundan sonraki sayı Uncanny X-Men cilt 1 olacak.

tulgan