100.000 mesaj oldu olacak

Başlatan hanac, 09 Temmuz, 2014, 10:00:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Yakında forum olarak 100.000 mesaj barajını aşacağız.

Pek yakında  :)

kalidor

Sayın Kızılmaske için 2 günlük mesaj sayısı :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Şu an itibariyle 844 mesaj kaldı.

Geri sayım devam ediyor.

Ahmet Oktay

rumar80

100000. Mesaja ödül verelim. Ama adında Ö,  R, E  ve M harfi olan üye (leri) miz katılmasın.  ;) :D ;D

kadri kerem

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Temmuz, 2014, 12:15:51
100000. Mesaja ödül verelim. Ama adında Ö,  R, E  ve M harfi olan üye (leri) miz katılmasın.  ;) :D ;D

Benim de hediye için şansım yok o halde desenize.  ;)

BAHADIR

Opps...

Demokratiklikten uzak, eşitlik ilkesine aykırı ve çifte standart bir uygulama...

Tamam benim hediyemi kazanan arkadaş ile birlikte gönderirsiniz artık...:)

pizagor

Alıntı yapılan: kadri kerem - 09 Temmuz, 2014, 22:51:54
Benim de hediye için şansım yok o halde desenize.  ;)

Umar bu harflerin tamamının olması gerektiğini ima ediyor. Zaten mesaj da ilgilisine ulaşmış :D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi on gün önce üniversite sınavları açıklandı ve üç-dört gün önce de tercihler başladı. Bende bu süreçte Üniversiteler ve Rehber Hocalar ile görüşmek durumunda kaldım. Full konsatrasyonum orada olduğu için foruma doğru düzgün giremedim bile. Sadece neler olmuş diye göz atabildim. Ama tercih işi artık tamam sayılır. Böylece foruma verdiğim kısacık ara bitmiş oldu.

Hedef 100.000 mesaj olayını da şimdi gördüm. Ortada bir iddia varsa ben her zaman oradayımdı. Barney Stinson ağzıyla "Challenge Accepted" diyorum ve mesaj saldırısına geçiyorum  ;) 8) 8)

DAMPYR

Ö,  R, E  ve M harfleri bende olmadığına göre Mesaja devam hedef 100.000.... ;D :D ;)

hanac

Şu an itibariyle 730 mesaj kaldı.

Geri sayım devam ediyor.

hanac

Şu an itibariyle 648 mesaj kaldı.

Geri sayım devam ediyor.

hanac

Şu an itibariyle 497 mesaj kaldı.

Geri sayım devam ediyor.

darkwood

386 mesaj sonra, ver elini 100.000

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Temmuz, 2014, 12:15:51

Arkadaşlar bu harfler ile ilgili büyük bir yanlış anlaşılma var. Aslında bunlar verilecek hediyenin harfleri.  ;D

Yani "2 adet" Bilka ÖRÜMCEK ADAM'ın  ;)

100.000. mesajı yazacak olan arkadaşımız, Kuzgun Çizgiromanevinden 2 adet Bilka örümcek adam ile Bogie Denen Adam'ı gelip alabilir.

Darkwood Sakinleri..

Solomon Kane

şeytan diyor ki alt altta kopyala yapıştır 400 mesajı :D :D geri kalanlar içinde tekrar bir kopyala yapıştır :D sonra seni forumdan atsınlar :D haha
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )