Batman : Kara Ayna

Başlatan Jedmau, 14 Temmuz, 2014, 13:40:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Batman : Kara Ayna
Özgün Adı : Batman : Black Mirror

''Christopher Nolan'ın filmlerini bu kadar başarılı kılan gerçek dünya elementleriyle, ancak bir çizgi romanın sunabileceği görselleri birleştiriyor.''
—Complex MagazIne

''Çizgi roman tarzındaki en iyi ekip çalışmalarından biri...
BATMAN: İLK YIL'ın düşünsel varisi olmaya aday.''
—MTV Geek

''Çizimler harikulade. Hikaye korkunç derecede muhteşem...
Son zamanlardaki en karanlık, en keyifli Gotham destanlarından.''
—IGN

''Scott Snyder, Jock ve Francesco Francavilla ile birlikte bu eseri, sağlam polisiye hikaye denince Yarasa-evreninde başvurulacak ilk kapı haline getirmiş.''
—The A.V. Club

Yıllarca, Batman ve Müfettiş Gordon Gotham Şehri'nin boyun eğmez karanlık boşluğuna baktılar. Bir şiddet ve yozlaşma çukuru tarafından yutulmasına izin vermeyerek, gönül verdikleri şehri defalarca kendisinden kurtardılar. Ancak, bir ömür boyu suçla mücadele ederek insanlığın sunabileceği en berbat şeylerle karşı karşıya geldiklerini düşünseler de daha karanlık ve tehlikeli bir kötülük Batman ve Gordon'ın sınırlarını zorluyor.

Çatışma çözüme yaklaştıkça, bu cinayet silsilesinin ardındaki gerçeğin kapılarına dayanmış bir şey olmadığını- şehrin kendisinden çıktığını öğreniyorlar. Gotham'ın en şerefli koruyucularından ikisi, Müfettiş Gordon'ın bu zamana dek giriştiği en kişisel mücadele olan bu hain tehdidi adaletin karşısına çıkartabilecekler mi?

Kara Ayna, yazar Scott Snyder'ı, yalnızca kendi jenerasyonunun değil, tüm zamanların önde gelen Batman yazarlarından biri kılarak, onu çizgi roman süperstarı mertebesine yükseltmiştir.

JOCK (THE LOSERS) ve Eisner Ödülü-sahibi FRANCESCO FRANCAVILLA (SWAMP THING)'nın müthiş çizimleriyle BATMAN: KARA AYNA, şimdiden Dark Knight külliyatındaki en iyi polisiyelerin arasında yerini almıştır.

Çevirmen : Sina Şehim

Editör : Bora Öngürer

Redaksiyon : Banu Erdoğdu

Grafik Uygulama : Berk Senturk

Yayın Yönetmeni : Ertan E.

ISBN : 978-605-64967-0-7

Sayfa : 304 - 135.gr 1. Sınıf Parlak Kuşe
Kapak : 300 Gr. Parlak Kuşe
Cilt : İplik Dikiş
Basım :Haziran 2014
Fiyat : 35.00 TL

dean

Ras Al Ghul

Jedmau

afu

bu ay için söz verdiğiniz 4 yayın artık hafta sonunda çıksa da bayramda keyifle okusak?

Jedmau

Merhaba,

Kitaplar baskıda şu an , Sanırım hafta sonuna yetişir.

Ben Hafta başı yurtdışına çıkıyorum , bizim arkadaşlar ayarlamaları yapacaktır.

sevgiler
ertan

Mrtekin

Cikartin da bir yer yerinden oynasin. Dick graysondan nasil batman olurmus alem bir gorsun...
They drew first blood...

Mrtekin

Bir bu, bir baykuşlar divanı, bir de frank miller abimizin kara şövalye dönüyor u. Dehşet kitaplar..
They drew first blood...

Jedmau

Son okuma tamamlandı. Grafik uygulamalar bitti. Yarın bandrol başvurusu.

Ay sonu dağıtıma hazır :)

tommikser

Basım tarihi haziran 2014 yazıyor ;D ;D ;D

Jedmau

tommikser

Ertan abi çok merak ettiğim bir kitap var onu hiç yayımlamak aklından geçiyor mu ?

Mike Mignola yı çok sevdiğini düşünüyorum. Elseworlds macerası Gotham by Gaslight ın bu diyarda yayımlanma olasılığı var mı ?

Varsa kafanda bir süre var mı ?

Jedmau

2015 te kesin yayınlayacağız :) Anlaşmamızda yer alıyor

tommikser

Abim her yerlerinden öpüyorum (BJk'lisin ama idare et bu arada sizin Jimnastik işi ne oldu işe yaramıyorsa çıkarın gitsin :D)

abselemon

JBC beni harbiden kalbimden vurup duruyor. Batmanleri ona yakışan kalitede ve de düzgün bir edisyonlar harika çeviriler ve de muteşem bir cilt şeklinde sunuyor. Abi Allah ne muradınız varsa versin. ;D