Batman : Kara Ayna

Başlatan Jedmau, 14 Temmuz, 2014, 13:40:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Joker - 26 Temmuz, 2015, 13:13:12
Keşke zamanında 2 tane alsaymışım :D
aynı şeyi "batman ilk yıl" için ve "keşke 5 tane alsaymışım!" şeklinde mırıldandığımı hatırlıyorum  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

@Serhan

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 26 Temmuz, 2015, 15:31:49
aynı şeyi "batman ilk yıl" için ve "keşke 5 tane alsaymışım!" şeklinde mırıldandığımı hatırlıyorum  :)
Ben ondan hiç alamadım ertan reis aylar önce duyurdu hala bekliyorum :(

Nightrain

Tekrar ne zaman basılır?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Ocak, 2017, 12:13:19
Bu da sanırım döviz kuruna endeksli

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/batman-kara-ayna-scott-snyder-jbc-orijinal-216593872

Nitelikli dolandırıcılıktan kamu davası açılsa yeridir. Bu kadar izansızlık olmaz.

Nightrain

Bir an önce yeni baskısı çıkmalı.

seastar1000

Cikdiginda almistim daha okumadim Comics lerde biraz yavas gidiyorum okuyinca artik yuzde elli indirimle satarim forumda
Boyle ucuz almak isteyenlerden kapora bekliyorum
Not yukaridaki gg ilaninin yuzde ellisini istiyorum 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
Yani ikinci baskiyi beklemeyin ucuz fiyat burada😃😃😃😃😃😃😃

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Ocak, 2017, 12:13:19
Bu da sanırım döviz kuruna endeksli

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/batman-kara-ayna-scott-snyder-jbc-orijinal-216593872

Pelerinli Süvariye Ne Oldu? - 250 TL
Klon Savaşları Cilt 1 - 250 TL
Suicide Squad Cilt 1 - 75 TL

Valla güzel iş, iyi para :D

Kauss

Türkçe 2. baskı yapana kadar İngiltere'ye gittiğimde orjinal boyda İngilizce baskısını aldım valla şuan Türkiye'de satılan versiyonundan daha ucuza kapatmış oldum :)

nicholaihel

Aslında ben bu istismar gibi görünen duruma kısmen seviniyorum :) Türkiye'de çeşitli çizgi romanlar basılıyor, üstüne tükeniyor. Sonra bu yüksek fiyatlar layık görülüyor. Tam mukayeseli sayılmaz ama değerlenen fasikül olayına benzetiyorum yabancılardaki. Benim de alamayıp imrendiğim çizgi romanlar oldu/olacak. Sahip olamadığında biraz sinir bozucu ama işin tabiatı böyle. Az olan kıymetli.

nikopol

Alıntı yapılan: nicholaihel - 13 Ocak, 2017, 22:29:40
Aslında ben bu istismar gibi görünen duruma kısmen seviniyorum :) Türkiye'de çeşitli çizgi romanlar basılıyor, üstüne tükeniyor. Sonra bu yüksek fiyatlar layık görülüyor. Tam mukayeseli sayılmaz ama değerlenen fasikül olayına benzetiyorum yabancılardaki. Benim de alamayıp imrendiğim çizgi romanlar oldu/olacak. Sahip olamadığında biraz sinir bozucu ama işin tabiatı böyle. Az olan kıymetli.

Guzel ozetlemissiniz durumu, katilmamak mumkun degil.

Ben ara sira Jeremiah'nin omnibus'unun fiyatina bakiyorum. Su siralar Amazon'da bir kullanici $450 istiyor mesela.