hangi meslekteniz?

Başlatan altay1944, 17 Temmuz, 2014, 23:54:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Muhasebecilik ve aynı zamanda Kuzgun Çizgiroman evinin işletmesini yapıyorum. Ne alakaysa  :D
Sosyal güvenlik yönünden ise 4 sene sonra emekli olacağım inşallah ama çalışma hayatım
çizgiroman konusunda ağırlıklı olarak devam edecek gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

ferzan

Dorukhan Özcan - çizer...Son 3 yıldır çizgi film sektöründe story-board ve konsept çizerliği yapıyorum...Şirketin işlerinden ve aralıklarla yine şirket bazlı yan dergilerden fırsat buldukça çocuk kitabı resimlemeleri yapıyorum...3 yıldır sigortalıyım,öncesinde freelance ve öğrenciydim...Ne zaman emekli olabileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok...Zira asıl yapmak istediğim mesleğime henüz düzenli olarak başlayabilmiş değilim...O mesleğin ne olduğunu da siz tahmin edin...  ;)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Örümcek Adam

Öğrenciyim ama okuldan sonra ve tatillerde hamal olarak calisiyorum tabiri caiz ise :) 16 yasim daha arşiv yapmaya ise yeni basladim devami gelecek insallah :)

Tarkan Kurt

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Temmuz, 2014, 03:19:15
Emre hoşgeldin, uzun süredir yazmıyordun :D

Hocam sagolasin, yeni ise girdim, Stockholm'de eski evime tasindim 3 sene sonra. Bi ton ufak tefek detay is var halledilecek, onlarla ugrasiyorum.
Kisa surede aktif bi sekilde dönuyorum foruma söz :)

mutarad

Alıntı yapılan: ferzan - 21 Temmuz, 2014, 00:54:26
    Dorukhan Özcan - çizer...Son 3 yıldır çizgi film sektöründe story-board ve konsept çizerliği yapıyorum...Şirketin işlerinden ve aralıklarla yine şirket bazlı yan dergilerden fırsat buldukça çocuk kitabı resimlemeleri yapıyorum...3 yıldır sigortalıyım,öncesinde freelance ve öğrenciydim...Ne zaman emekli olabileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok...Zira asıl yapmak istediğim mesleğime henüz düzenli olarak başlayabilmiş değilim...O mesleğin ne olduğunu da siz tahmin edin...  ;)
Dorukhan Bey,
"Ferzan" rumuzu ile zaman zaman yazılarınızı okuyordum. Dorukhan Özcan adını okuyunca, aklıma hipnoz dergisinde yayınlanan "Altemur Han'ın üç oğlu" adlı çizgi roman geldi. Hipnoz yarım kalınca, bu çizgi roman da yarım kalmış oldu. Siz çizmiştiniz değil mi? Tamamlayıp bir kenara mı koymuştunuz? Seyfettin Efendi gibi albüm haline getirme düşünceniz oldu mu? bence oldukça başarılı bir çalışmaydı. Yarıda kalmayı haketmemişti.
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

kalidor

Alıntı yapılan: mutarad - 21 Temmuz, 2014, 11:37:56
Dorukhan Bey,
"Ferzan" rumuzu ile zaman zaman yazılarınızı okuyordum. Dorukhan Özcan adını okuyunca, aklıma hipnoz dergisinde yayınlanan "Altemur Han'ın üç oğlu" adlı çizgi roman geldi. Hipnoz yarım kalınca, bu çizgi roman da yarım kalmış oldu. Siz çizmiştiniz değil mi? Tamamlayıp bir kenara mı koymuştunuz? Seyfettin Efendi gibi albüm haline getirme düşünceniz oldu mu? bence oldukça başarılı bir çalışmaydı. Yarıda kalmayı haketmemişti.

Katılıyorum, yarım kalmayacak, güzel bir çalışmaydı.
Crom! Ölüleri Say...

havsar

Saint2

Doktor- İstanbul 112
Bir de İŞ ADAMI   ;D ;D ;D ;D ;D

pardus88

İlyas Erkul

Küçük bir çr dükkanında çalışan çizgiroman sever biri....  ;D  ;D  ;D

Solomon Kane

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 20 Temmuz, 2014, 22:26:57
Ha Otelin adını soruyorsan Miracle Resort Hotel.... :D :)  ;)
altın madalyon üyeliğimizi kanıtlarsak fiyatta indirim oluyor mu :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

DAMPYR

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 21 Temmuz, 2014, 18:39:48
altın madalyon üyeliğimizi kanıtlarsak fiyatta indirim oluyor mu :D
Buyrun gelin her zaman kapım açık Özellikle Altın Madalyon Üyelerine.Fiyatta elimden gelen indirimide yaptırmaya çalışırım... 8) :D ;)

Spider-Sense

Üniversite öğrencisiyiz işte ölmemek için indie oyun yapıp sattırıyoruz.:D

Ahmet Oktay

ÖSYM tercih sonuçlarını açıkladı 2 gün önce.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü kazandım, kısmetse mezun olduğumda iktisat, işletme ve kamu yönetimi mezunlarının iş alanlarından bende yararlanacağım :)