En sevdiğiniz X men

Başlatan Ras Al Ghul, 19 Temmuz, 2014, 21:27:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Evet  diğeri işaretleyip ne olduğunu söylerseniz eklerim.Eklenmesi gerekenleri belirtin :)

antiochia

Wolverine benim adamımdır..Bir de 1989 yılındaki çizgifilmde Cable'ı çok severdim..

rumar80

Aslında zor bir soru.
   Çoğu insan gibi ben de Wolverine'in severim ama bu kadar öne çıkmasını da sevmiyorum. Adamın tuvalete gidecek vakti yok.
    Claremont dönemi Storm'u da çok severim. Bileğinin hakkı ile liderliği Cyclops'dan alması, Callisto ile ölümüne dövüşü vs,
    Yine de ben her zaman dostlarının yakınında ve yanında olması, Wolverine'in içindeki insanı ilk görenlerden biri olması ve diğer meziyetleri ile Night crawler benim en favori karakterimdir. Mutant massacre sonrası başlayan Excalibur macerası ile biraz değişik bir hale gelse de Kurt Wagner benim bir numaramdır.

NIC

Bu aralar yoğun bir şekilde X-men okuyorum Mesih complexi,astonishing x-men,Klasik,all new x-men...Umar abinin dediğinin aksine wolverine oldukça geri  planda ön planda olan hep cyclops,heryerde o var,her birşey onun altından çıkıyor spoiler olmasın diye yazmıcam ama her haltı yemiş adam.Bu kadar üstüne gidilen hep wolvie oluyordu ama durum değişmiş galiba

dean

Cyclops. Sadece X-Men için değil. Genel Marvel içinde en sevdiğim karakterlerin başında gelir. Hatta küçüklüğümde öyle bir Cyclops hastasıydım ki Marvel'ı bu derece sevmemin nedenlerinden biridir. Teknik açıdan da muhteşem bir karakterizasyon'a sahiptir. Marvel'ın en sağlamlarındandır. Karakterin günümüze kadar gelişimi takip edilirse ne demek istediğim çok iyi anlaşılır. Bir önemli nokta da aşk ve aile ilişkilerine en fazla girilen karakter Cyclops'tur X-Men'de. Bu da benim için +'lardan biridir.

antiochia

rumar80

Alıntı yapılan: NIC - 19 Temmuz, 2014, 22:44:51
Bu aralar yoğun bir şekilde X-men okuyorum Mesih complexi,astonishing x-men,Klasik,all new x-men...Umar abinin dediğinin aksine wolverine oldukça geri  planda ön planda olan hep cyclops,heryerde o var,her birşey onun altından çıkıyor spoiler olmasın diye yazmıcam ama her haltı yemiş adam.Bu kadar üstüne gidilen hep wolvie oluyordu ama durum değişmiş galiba

Sevgili NIC benim itirazım Wolverine'in sadece mutant aleminde değil her yerde arz-ı endam etmesi. Adam X men'in, X force'un, Avengers'ın, new Avengers'ın, utanmasa Fenerbahçe'nin bile üyesi olacak.onun ve Örümcek adamın bu kadar kullanılmasına karşıyım.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 19 Temmuz, 2014, 23:09:17
  Cyclops. Sadece X-Men için değil. Genel Marvel içinde en sevdiğim karakterlerin başında gelir. Hatta küçüklüğümde öyle bir Cyclops hastasıydım ki Marvel'ı bu derece sevmemin nedenlerinden biridir. Teknik açıdan da muhteşem bir karakterizasyon'a sahiptir. Marvel'ın en sağlamlarındandır. Karakterin günümüze kadar gelişimi takip edilirse ne demek istediğim çok iyi anlaşılır. Bir önemli nokta da aşk ve aile ilişkilerine en fazla girilen karakter Cyclops'tur X-Men'de. Bu da benim için +'lardan biridir.

Cyclops gerçekten mutant aleminin temel kişilerindendir. Ancak X factor'ın ilk sayılarında çok fazla acıların evladı gibi olması, Jean dönünce evini barkını unutup liseli aşıklar gibi dolanması beni gıcık etmiştir. Bir de Jean ölür ölmez Emma'ya asılması hep itici geldi. Nedense sevmemedim elemanı.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Temmuz, 2014, 23:46:35
onun ve Örümcek adamın bu kadar kullanılmasına karşıyım.

Aynen katılmaktayım.

antiochia

Ben çizgifilmde tanıdım X-men'i pek okumadım. Daha yeni aldım 6.sayısını klasik serinin. Bir şey soracağım Gambit klasik seride X-men serisinde gösteriliyor.(Çizgifilmde). Gambit X-men üyesi mi?

rumar80

Gambit yanlış hatırlamıyorsam 260'lı sayılarda Storm ile tanışıyor ve onun isteği ile takıma katılıyordu.

Solomon Kane

tabi ki wolverine :D ikinci sırada ise storm var :) o kadınla tanışmayı gerçekten isterdim :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Ras Al Ghul

alan ford

Bu anket daha önce de yapılmamış mıydı ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 20 Temmuz, 2014, 11:17:53
Bu anket daha önce de yapılmamış mıydı ???

Aynı soruyu dün de ben kendime sormuştum.

Ama vaktim yoktu kontrol edemedim.

Şimdi baktım, evet yapılmış bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1808.0.html