Thor: Ragnarok (2017) - Phase 3/17

Başlatan dean, 23 Temmuz, 2014, 00:14:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

Thor Civil War'da ne yapıyorduyu anlatan harika videodan beri Thor'u ciddiye alamıyorum, video geliyor hep aklıma. Ragnarok havasına giremedim hiç  :)

dean

Filmin çekimleri sona erdi. Yönetmen Taika Waititi şöyle bir fotoğraf paylaştı.

Waititi'nin taktığı maske Celestial Ziran'a son derece benzemekte. Ziran'ın Infinity Gauntlet çizgi romanında da rolü olduğunu düşünürsek Thor Ragnarok'da Celestial görmeyi bekleyebiliriz.

dean

Valkyrie sette ilk kez göründü.

Bu da Thor'un yeni kostümü.

Nightrain

Bu sefer miğferini takmıştır umarım.  :-[
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Ekim, 2016, 13:50:46

Hiç zannetmiyorum valla. Adamlar miğferi kullanmamaya yemin etmişler herhalde. Zaten ilk Thor filmi dışında miğfer tasarlanmadı bile. Adamların hiç niyeti yok miğfer taktırtmaya.

dean

Bu film için beklentilerimi çok yüksek tutmamaya çalışıyordum ama bugün duyduklarım bunu tamamen değiştirdi. Comic-con'da gösterilen görüntüleri izleme şansına erişen azınlığın fragmanı anlatmalarını dinledim. Sonuç müthiş duruyor. Thor: Ragnarok kesinlikle 2017'deki en fazla beklediğim çizgi roman uyarlaması haline geldi. Öncelikle ilk iki filmi unutuyoruz. İlk iki filmden çok daha farklı bir atmosferde film.

- Fragman'ın en dikkat çeken kısımlarından biri tabi ki full kostüm Planet Hulk. Thor'da saçları traş edilmiş şekilde arenaya atılıyor ve ikili ağır ağır birbirlerine yürüyüp saldırıya geçiyor.

- Fragmanı izleyenler Fenrir'inde filmde olduğundan ve bina boyutunda devasa bir kurt olduğundan bahsediyorlar. Ben Fenrir'in filmde olacağını hiç tahmin etmiyordum ve muhteşem bir haber.

- Hela'da fragmanda görünüyor. Birebir çizgi romandaki hali.

- Ve fragmanı izleyen herkesin dilinden düşüremediği kısım. Fragmanın son anından Hulk elinde balta gibi bir nesne ile göz alabildiğine devasa bir ateş yaratığının üzerine atlıyor. Bütün bedeni ateş olan bu yaratık elbette Surtur'dan başkası değil.

Nightrain

Bu kadar ayrıntıya ragmen kötü cikarsa yuh derim.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Ekim, 2016, 13:50:46

Müjde! miğfer takılmış. (ilk promo art olarak internete yayıldı. Official değilse sonradan belirteceğim.)

Nightrain

Umarım değildir. Çok sevindim. :)

dean

Daha önce Ragnarok'un gezegen ismi olabileceğinden bahsetmiştim. Şimdi gelen bilgiler Thor ve Hulk'ın karşılaşacağı gezegenin olması gerektiği gibi Sakaar olduğunu gösteriyor.

dean

Doctor Strange'in filmde olacağı resmi olarak onaylandı.

dean

Thor: Ragnarok filminden sinopsis yayınlandı;

Thor evrenin öteki ucunda kudretli çekici Mjolnir olmadan hapistedir. Acımasız Hela'nın sebep olacağı Ragnarok'u - Asgard halkının ve Asgard'ın sonu - önlemek için zamana karşı bir yarış vermektedir. Ama öncelikle eski bir dostu ve eski bir İntikamcı olan İnanılmaz Hulk'a karşı ölümcül bir Gladyatör arenasında savaşmak zorundadır.

dean

- Sam Neill'in oynadığı karakter The Trader olabilirmiş. The Trader'ın Elders of the Universe'den olduğunu belirtmek lazım.

- Thanos'un da filmde görünmesi bekleniyor.

dean

Kevin Feige filmin sadece 3 sahnesinin Dünya'da geçtiğini geri kalan sahnelerin Dünya dışında olduğunu söyledi. Sözlerine sadece dokuz diyarlada kalmadıklarını söyleyerek devam eden Feige, Thor: Ragnarok'un Guardians of the Galaxy gibi cosmic bir film olduğunu belirtti.

dean