Dizi Tavsiyeleriniz

Başlatan hanac, 24 Temmuz, 2014, 16:25:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Kartallar yüksek uçar ;)

Mrtekin

YENİLERDEN:Amerikan ic savasinda, ingilizler arasinda bir amerikan casusunun hikayeleri icin TURN.

HEM YENİ HEM ESKİ: 24: live another day. Jack bauer is back.

HOUSE OF CARDS: cok iyi bir secim olur.AMA,

EN MUTHİSİ:KESİNLİKLE TRUE DETECTİVE...BU KADAR İYİ YAPİLMİS BİR TV DİZİSİ GORMEDİM, KESİNLİKLE PİSMAN OLMAYACAKSİNİZ.
They drew first blood...

Mrtekin

Su ana kadar yapılmış en iyi belgesel: Cosmos Space Odyssey ı de lısteye alın bence.
They drew first blood...

Utku Gürsoy

Dexter ve Sherlock baya güzel. Tavsiye ederim.

haziran00

Yeni başlayan The Straini tavsiye ederim :)

V

The it crowd,

önce Lucky  Louie ve sonra da sadece Louie..

"İstemem,eksik olsun.."

V

bu aralar eskilerden devam ediyorum.

The Twilight Zone 1. sezon bitti.Eskiden gayet iyi işler yapıyorlarmış kesinlikle.Sırada Alfred Hitchcock Presents var..
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Hasan Abi,

House of Cards gayet iyi, politikayi sevsen de sevmesen de bu diziyi begenecegine inaniyorum.

The Wire'i es gecme, hali hazirda bitmis dizi, ve dunyanin bugune dek cekilmis en saglam dizilerinden biri. Sen bir basla o 60'dk.lar 6dk gibi gelecek, bugun desinler 5 sezon daha The Wire cekilecek kalkar göbek atarim.

Yeni Sherlock guzel ve rahat izleniyor.

Dexter'in ilk 4-5 sezonu iyi sonra sacmaladikca sacmaladi, rezalet bir sekilde de bitti.

Deadwood ve Carnivale iptal edilmis diziler olsa da mevcut bölumlerini tavsiye ederim cunku cok iyiler.

HBO'nun Rome'u da cok kaliteli bir eserdi.

Bunun disinda Entourage benim halen en sevdigim diziler arasindadir, mutlaka tavsiye diyorum. 20-25 dk her bölum, bunun ilk sezonunu indir, bi kac bölume bak hemen sarar diye tahmin ediyorum.

hanac

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 24 Temmuz, 2014, 18:55:17
EN MUTHİSİ:KESİNLİKLE TRUE DETECTİVE...BU KADAR İYİ YAPİLMİS BİR TV DİZİSİ GORMEDİM, KESİNLİKLE PİSMAN OLMAYACAKSİNİZ.

İzledim, izledim.

Her türlü övgüyü de burada yazdım bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7612.0.html

hanac

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 24 Temmuz, 2014, 19:17:55
Dexter ve Sherlock baya güzel. Tavsiye ederim.

Sherlock'un ilk 2 sezonunu izlemiştim.

İyi hatırlattın, 3. sezona başlayayım.

hanac

Alıntı yapılan: haziran00 - 24 Temmuz, 2014, 20:27:37
Yeni başlayan The Straini tavsiye ederim :)

İlk sezonu bitsin izleyeceğim. Aklımda  :)

hanac

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 25 Temmuz, 2014, 02:06:38
Bunun disinda Entourage benim halen en sevdigim diziler arasindadir, mutlaka tavsiye diyorum. 20-25 dk her bölum, bunun ilk sezonunu indir, bi kac bölume bak hemen sarar diye tahmin ediyorum.

Listeye eklenmiştir.

İlgilenenler bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3554.0.html

Harun Ça

Fargo diyorum bu sene True Detective ile birlikte izlediğim en iyi dizi diyebilirim. Daha önceden filmide izlemişseniz seyir zevki artıyor. Yine gerçek bir olay diyip bizi yemeye çalışmışlarda o bir kere olur Coen biraderler.