Forumdaki Dernekler

Başlatan hanac, 25 Temmuz, 2014, 11:05:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Ne yazık ki bu derneklerin altını doldurmadıktan sonra açmanın bir anlamı yok. Tabelasında Conanperverler Derneği yazıp da içeride okey, kağıt  oynanan bir yere dönmesini abimizin şanına yakıştıramıyorum.  Tabii sonuçta Conan Bey benim tekelimde değil, isteyen açabilir ama bence derneklere sadece üye olmak yetmez, her üyenin yeni veya eski bir macera tanıtımı yapması lazım. Eğer yapamıyorsa kendisi kısa bir öykü de yazabilir. Ufak bir anektot, bir anı, bir sayfa paylaşımı bile olur da olur yani... Diğer türlü bu dernekler çok ergen muhabbeti olarak kalıyor. Son zamanlardaki forumdaki iletilerin niteliksel düşüşünü gözlemleyerek katılımcı derneğe üye sayısının fazla olacağını da düşünmüyorum açıkçası. Bu da abimize ayıp olur, şimdilik dursun bence :)
Crom! Ölüleri Say...

caretta

Fatih Bey bir dernekte olmasını arzu ettiğiniz özellikler övünmek gibi olmasın şimdilik sadece Teksseverler Derneğinde mevcut.

kalidor

Evet Abi, haklısın. Siz ve Sami Abi bu konuda iyi çalışıyorsunuz gerçekten de :)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: caretta - 19 Ağustos, 2014, 12:31:27
Fatih Bey bir dernekte olmasını arzu ettiğiniz özellikler övünmek gibi olmasın şimdilik sadece Teksseverler Derneğinde mevcut.

Teessüf ederim. Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü'nü de bir inceleyin derim :-\
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

HSD (Hulk Sevenler Derneği) .................................................................... 37 üye

Anti Hulk Derneği .......................................................................................... 8 üye

SCSD (Shang-Chi Sevenler Derneği) ..................................................... 16 üye

Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü ................................ 41 üye

Asterix ve Obelix'i Sevenler Derneği ...................................................... 22 üye

NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği) .............................................. 26 üye

BSD (Batman Sevenler Derneği) ............................................................. 17 üye

TSD (Teks Sevenler Derneği) ................................................................... 18 üye

MNSD (Mister No Sevenler Derneği) ...................................................... 21 üye

Thorgal Sevenler Derneği ........................................................................... 9 üye

hanac

Dernekleri kuran arkadaşlar,

Kahramanınız ile ilgili güzel paylaşımlar yaparak üye sayınızı arttırabilirsiniz.

Yayıncı arkadaşlar,

Bakınız Shang Chi neredeyse Batman ile aynı üye sayısına sahip.

Yayınlamak için daha ne duruyorsunuz ?  :)

pikofarad

Bir Red Kit Sevenler Derneği de hiç fena olmazdı hani. Ama yok! :P

hanac

hanac

Alıntı yapılan: pikofarad - 03 Eylül, 2014, 15:17:26
Bir Red Kit Sevenler Derneği de hiç fena olmazdı hani. Ama yok! :P

Bu aralar forumda çok fazla dernek oldu.

Her dermek üye toplayabilmek için çok büyük mücadele veriyor.  :)

İsterseniz Red Kit Sevenler Derneği açabilirsiniz.

Ama olay açmakla bitmiyor, devamlı sayfayı güncellemeli ve çok aktif olmalısınız.

Kendinize güveniyorsanız buyurun açın, ben üye olurum.  ;D

pikofarad

Verdiğiniz cevaptan sonra kendi kendime düşündüm. Aklıma Red Kit ile ilgili yapılabilecek veya hazırlanabilecek pek çok fikir geldi. Gelmeye de devam edecektir.

Bu yüzden bir gayret kendime güvendim ve derneği açtım. Herkesi Red Kit Sevenler Derneğine üye olmaya bekleriz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8330.0.html

Mrtekin

Abi, yukardaki sayı yanlis, thorgalda 10 kisiyiz.

11. Üye ile birlikte maca cikiyoruz, hayırlısı ile.
They drew first blood...

Jedmau

Güneş Deadpool Severler Derneği Kursana :D

tommikser

Kurmaktan beter ettim abi ;D

hanac

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 03 Eylül, 2014, 19:40:13
Abi, yukardaki sayı yanlis, thorgalda 10 kisiyiz.

11. Üye ile birlikte maca cikiyoruz, hayırlısı ile.

Tabii ki üyeler devamlı artmaktadır.

Ben belirli aralıklarla üye sayılarını buraya yazacağım.

Toplam 13 dernek oldu bile.

Bu geleneği başlatan Hulk'a teşekkürü buradan borç biliriz.