Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Phase 3/15

Başlatan dean, 26 Temmuz, 2014, 13:48:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Henüz ilk film vizyona girmemiş olsada filmin gişe başarısı neredeyse garanti olduğu için ikinci film ile ilgili haberler gelmeye başladı. Yine ilk filmde olduğu gibi ikinci filmide James Gunn yazıp yönetecek. İkinci film ile ilgili gelen ilk bilgiler Peter Quill'in babası olan J'son of Spartax'ın filmde önemli bir yer alabileceği üzerine. Yeni bilgiler çok yakında gelecektir. Film yüksek ihtimal 2017'de vizyona girecek.

dean

Filmin vizyon tarihi 28 Temmuz 2017 olarak duyuruldu.

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: dean - 06 Ağustos, 2014, 23:03:16
Filmin vizyon tarihi 28 Temmuz 2017 olarak duyuruldu.
Daha 1. si yeni çıktı ama adamlar vizyon tarihi belirlemiş.

dean

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 06 Ağustos, 2014, 23:11:11
Daha 1. si yeni çıktı ama adamlar vizyon tarihi belirlemiş.

Marvel inanılmaz planlı hareket ediyor. Zaten dc/warner'dan da bu yüzden ayrılıyor. Adamlar 2019 dahil filmlerin vizyon tarihini duyurdu. Yakında açıklanacak.

Ras Al Ghul

dean

Guardians of the Galaxy 2'deki en büyük gelişmede vizyon tarihinin değişmesi oldu. Film 5 Mayıs 2017'ye çekildi. Bunun sebebi de tabi ki ilk filmin başarısı oldu. Marvel o yıldaki en güvendiği filmi genelde Mayıs ayında çıkarıyor. Zaten Mayıs ayı gişe canavarı filmlerin vizyonda giriş ayıdır. İkinci filminde yazar ve yönetmeni James Gunn olacak. Gunn şahsi olarak duyuruya katılmadı ama bir video ile filmin vizyon tarihini duyurdu.

Bir önemli nokta var benim gözümde. Filmin uzantı adının duyurulmaması. Üstelik 2018 ve 19 filmlerin bile tam adı belliyken senaryosu yazılmakta olan Guardians of the Galaxy 2'nin adının olmaması. Açıkçası ben bu uzantı adın Hulk ile alakalı olabileceğini düşünüyorum. Çok beklenilmesine rağmen solo Hulk fimi phase 3 için duyurulmadı. Kevin Feige ise Hulk, Black Widow ve Hawkeye gibi solo filmlere sahip olmayan karakterlerin Avengers dışındaki diğer filmlerde çıkacağını söylemişti İşte bende Hulk için bu diğer filmin Guardians of the Galaxy olduğunu, 2. filmin isminin bunun ele vereceği için, Avengers: Age of Ultron vizyona girene kadar ismin gizli tutulacağını düşünüyorum. Tabi ki Hulk'ın, Avengers: Age of Ultron'da uzaya gönderilme ihtimalinin ciddi ciddi var olma ihtimalini hesaba katarak.

dean

Filmin resmi adı Guardians of the Galaxy Vol. 2 olarak açıklandı.

Nightrain

Gönül isterdi ki bu filmde Nova'yı görelim ama olmayacağını söylemişlerdi. Ühü. =(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Temmuz, 2015, 15:31:59
Gönül isterdi ki bu filmde Nova'yı görelim ama olmayacağını söylemişlerdi. Ühü. =(

Nova olmayacak. Ama ben esas bu filmde Adam Warlock'ı bekliyorum. Warlock gelirse ultra, süper, manyak olur. Infinity War öncesi bazı şeyler şekillenmeye başlar. Bu arada Phyla-Vell ve Moondragon ikilisini de bekliyorum.

Mrtekin

Alıntı yapılan: dean - 29 Haziran, 2015, 22:46:06
Filmin resmi adı Guardians of the Galaxy Vol. 2 olarak açıklandı.

Bence güzel...
They drew first blood...

dean

Pom Klementieff filmin kadrosuna Mantis olarak katıldı.

dean

Marvel, Peter Quill'in babası rolünde Kurt Russell'ı düşünüyormuş.

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Filmin villain'ı olarak Ego the Living Planet'i görebileceğimize dair bir dedikodu atıldı ortaya. Çıkarsa bence muhteşem olur.

xmenac

Okuduğum serilerde hiç denk gelmediğim bir karakter bu. Thor'dan Nova'ya kadar pek çok isimle alakalı bir karaktermiş halbuki.

Aynı seride karşılaştılar mı hiç bilmiyorum ama Galactus ile boy ölçüşse epey enteresan bir eşleşme olurmuş. :)