AĞUSTOS 2014

Başlatan afu, 31 Temmuz, 2014, 09:43:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Lal sağolsun, bizi hemen yeni ayın havasına soktu. Ağustos sayıları bayram ile birlikte raflarda yerini aldı.
Biz de konu başlığı ile giriş yapalım bari.
;D

afu

Ağustos '14 - yeni yayınlar

30 kitap = 665,50TL

Mrtekin

Agustosta jbc favorim...umbrella academy 2 Dallas'ın baskısı ne öyle, orijinalinden daha iyi, vay arkadaş, isteyince oluyormuş...
They drew first blood...

köstebek

Anlaşıldığı kadarıyla şu aralar herkes tatilde. son aylarda çıkan ama alınamayan kitapları alıp okumak için iyi bir fırsat...

afu

yayınların çıkışları yavaşladı, okumaya vakit kaldı, bütçe toparlanamaya fırsat bulacak, ama .....
yine de hadi çıksın artık yeni yayınlar bakalım neler varmış diye de sabırsızlanıyor insan.
???

Ras Al Ghul

Kara ayna değisiklik yapmadilarsa ağustosdaydi ???

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 05 Ağustos, 2014, 15:06:00
Kara ayna değisiklik yapmadilarsa ağustosdaydi ???
Kesin Eylül ayının sonlarına kayar. Adımdan daha eminim.

köstebek

Bizim fumettilerden yana şüpheniz olmasın. Ağustos ayı içinde yine bir ara yedi sekiz tane basarız.
Neler olduğunu sormayın; bi üç beş gün daha geçsin...

afu

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Ağustos, 2014, 20:44:39
Bizim fumettilerden yana şüpheniz olmasın. Ağustos ayı içinde yine bir ara yedi sekiz tane basarız.
Neler olduğunu sormayın; bi üç beş gün daha geçsin...
tahminimce bunlar olabilir mi?
brendon -   15
julia -   8
saguaro -   5
dragonero -   3
klasik tex -   3
tex -   3
dampyr -   3

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Ağustos, 2014, 13:51:52
Anlaşıldığı kadarıyla şu aralar herkes tatilde. son aylarda çıkan ama alınamayan kitapları alıp okumak için iyi bir fırsat...
Valla ben eskileri toparlamaya çalışıyorum. Düşeş gelirse yeni yayınları alıyorum...

köstebek

Alıntı yapılan: afu - 05 Ağustos, 2014, 21:22:08
tahminimce bunlar olabilir mi?
brendon -   15
julia -   8
saguaro -   5
dragonero -   3
klasik tex -   3
tex -   3
dampyr -   3

Bilmiyorum, dediğim gibi üç beş güne rapor veririm; şu anda 2 Teks, 1 Nathan kesin.

Utku Gürsoy

Vallahi sizin hızınıza yetişmek elde değil. Gördüğüm en istikrarlı, disiplinli yayın evisiniz. Başarılarınız deavmını dileriz.

köstebek

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 05 Ağustos, 2014, 22:12:47
Vallahi sizin hızınıza yetişmek elde değil. Gördüğüm en istikrarlı, disiplinli yayın evisiniz. Başarılarınız deavmını dileriz.

Bu güzel temennin için çok teşekkür ederiz, ama kesinlikle doğruyu yansıtmıyor...

İstikrar ve disiplin denince ülkemizdeki ÇR yayımcıları arasındaki gerçek kral Lâl Yayınlarıdır. Adamlar 150 aydır (sayıyla yüz elli), 12 yıldır hiç sektirmeden kitaplarını çıkarıyorlar. Biz onların yanında, daha tekkeye getirilecek odunu bulmak için dağ tepe dolaşıyor konumundayız.

Baksana, bayram tatili var diye ağustos kitaplarını temmuzun sonunda dağıttılar; biz bayram var diye sağa sola dağıldık, daha toplanamadık bile...

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Ağustos, 2014, 23:22:06
Bu güzel temennin için çok teşekkür ederiz, ama kesinlikle doğruyu yansıtmıyor...

İstikrar ve disiplin denince ülkemizdeki ÇR yayımcıları arasındaki gerçek kral Lâl Yayınlarıdır. Adamlar 150 aydır (sayıyla yüz elli), 12 yıldır hiç sektirmeden kitaplarını çıkarıyorlar. Biz onların yanında, daha tekkeye getirilecek odunu bulmak için dağ tepe dolaşıyor konumundayız.

Baksana, bayram tatili var diye ağustos kitaplarını temmuzun sonunda dağıttılar; biz bayram var diye sağa sola dağıldık, daha toplanamadık bile...
Gerçekten LÂL yayınlarının yeri ayrı ama yeni bir yayın evine göre gerçekten muhteşemsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin.

Mrtekin

Lalın da yeri ayrı ama ben de çizgi düşlerin fanıyım, arkadaş.

Long john silver, orfan, edelweiss pilotlarını da dört gözle bekliyorum.

Keşke durangoya da bir teklif atsanız, ne yakışır...
They drew first blood...