Kıbrıs'ta Çizgi Roman Evleri ?

Başlatan Ralph, 08 Ağustos, 2014, 13:54:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Merhaba arkadaşlar. Bu ay eğitimim için Kıbrıs'a gitmek zorundayım. Genelde internet üzerinden alıyordum çizgi romanları ama Kıbrıs için 15 tl gibi bir kargo parası istiyor kitap siteleri. Üstelik kargo bedava kampanyalarından da yararlanamıyorum. Gözden çıkardım o parayı ama yine de Kıbrıs'ta çizgi roman satan bir yerler bilen varsa çok hoş olur.

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 08 Ağustos, 2014, 13:54:08
Merhaba arkadaşlar. Bu ay eğitimim için Kıbrıs'a gitmek zorundayım. Genelde internet üzerinden alıyordum çizgi romanları ama Kıbrıs için 15 tl gibi bir kargo parası istiyor kitap siteleri. Üstelik kargo bedava kampanyalarından da yararlanamıyorum. Gözden çıkardım o parayı ama yine de Kıbrıs'ta çizgi roman satan bir yerler bilen varsa çok hoş olur.

Caretta bey'in evi var, ama bilmem ki.

deniz240

Maalesef Kıbrıs'ta çizgi roman satan bir yer yok. :(

Ralph

Ne yapalım. D&r'a kaldık yine desenize (:

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 08 Ağustos, 2014, 15:02:04
Ne yapalım. D&r'a kaldık yine desenize (:

Şaka bir yana, bence özelden Caretta ile temasa geç. O yıllardır Kıbrıs'ta bir şekilde sistemi çözmüştür, faydalı bilgiler verebilir...

Ahmet Oktay

Kıbrıs'ta satan yer varsa bile muhtemelen pahalıdır, bu tahmini gazete ve dergi fiyatlarına dayanarak yapıyorum tabi :)

Ralph

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 08 Ağustos, 2014, 15:31:18
Şaka bir yana, bence özelden Caretta ile temasa geç. O yıllardır Kıbrıs'ta bir şekilde sistemi çözmüştür, faydalı bilgiler verebilir...

Teşekkür ederim. Bir bakayım.

Evet muhtemelen satan bir yer bulsam da pahalı olacak, kargo fiyatıyla aynı şeye denk gelecek... İyisi mi D&r ama Caretta ile bir iletişme geçeyim.

caretta

Kıbrıs'ta yıllardır çizgi roman satılmıyor.Satılsa da etiket fiyatından satılırdı.Kargoya gelince o da dünyanın parası.Araya deniz giriyor ya.Ortalama
bir paket 25-30 liraya geliyor.Bazan da gümrüğe gidiyor.Üstüne bir de gümrük parası ödüyorsunuz.GG've benzeri sitelerden alışveriş yaptığımda
satıcılardan Ptt ile göndermelerini talep ediyorum.Ptt nisbeten hesaplı ve gümrük filan da işe karışmıyor.Ralph dostumuza özel mesaj gönderdim.