Teks Maxi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 09 Ağustos, 2014, 21:14:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 09 Ağustos, 2014, 22:11:41

Bu arada Letteri de 2006'da vefat etmiş. Çoğu Teks okuru "hele şükür öldü de kurtulduk" mu demişler  acaba ?

Letteri için hiç öyle söz söyleyemem. O tex'in efsane çizerlerindendir. Ben çok beğenirim onun çizgilerini.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mrtekin

Bir soru sorabilir miyim?

Simdi takip ediyorum, Teksciler arasinda sık sık yazar, cizer, kavgasi cikiyor, bunun tam olarak anlami nedir, acaba  :) bonellinin en iyi yazar, cizer tayfasi  mi, teks ciziyor, teks yazip, cizmek bir prestij meselesi mi, bonelli tayfasi arasinda, oyle mi algilamak lazim, bizi bir aydinlatabilir misiniz?

Eger oyleyse, bu buyuk ciltlere de yamulup biraz teks yazar, cizer, kulliyati gelistirelim?

Zor olacak bu teks isi, sifirdan, ama yardimlarinizla basaririz, herhalde.

They drew first blood...

s.b

Tex Bonelli'nin 1 numarası. Bu 1 numaralığını sürdürebilmesi için en iyi yazar ve çizer kadrosu ona çalışıyor.

NIC

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 10 Ağustos, 2014, 22:18:29
Bir soru sorabilir miyim?

Simdi takip ediyorum, Teksciler arasinda sık sık yazar, cizer, kavgasi cikiyor, bunun tam olarak anlami nedir, acaba  :) bonellinin en iyi yazar, cizer tayfasi  mi, teks ciziyor, teks yazip, cizmek bir prestij meselesi mi, bonelli tayfasi arasinda, oyle mi algilamak lazim, bizi bir aydinlatabilir misiniz?

Eger oyleyse, bu buyuk ciltlere de yamulup biraz teks yazar, cizer, kulliyati gelistirelim?

Zor olacak bu teks isi, sifirdan, ama yardimlarinizla basaririz, herhalde.

Prestij meselesi demiyelimde tamamen duygusal sebeplerden ötürü iyi çizerler Tekse kayıyor

OZAN BALIM

Tex çizmeden önce diğer serilerde staj yapmak gerekiyor. Tex en üst seviye...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 10 Ağustos, 2014, 22:18:29
teks yazip, cizmek bir prestij meselesi mi, bonelli tayfasi arasinda, oyle mi algilamak lazim, bizi bir aydinlatabilir misiniz?

Aynen öyle, Hennessy'nin yaptığı röportajlara bir bakın hepsi TEKS çizmek istiyor.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,289.0.html

s.b

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 19 Eylül, 2014, 22:45:16
Geliyor.
Posta arabasında mı geliyor Sami baba.

Posta arabasının koruması sağlam olduğuna göre, kesin gelecek demektir.  ::)
Darkwood Sakinleri..

haysat

Şu kapağın güzelliğine bak.

Oğlak ne diyeyim ben sana.

Kapak sanki daha güzel daha bir albenili olmuş.

Yapan nasıl yapıyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

antiochia

Konusu da nasıl acaba? Nedense yan serileri asıl seriler kadar iyi yapmıyorlar...

antiochia

Alıntı yapılan: s.b - 10 Ağustos, 2014, 22:05:33
Letteri için hiç öyle söz söyleyemem. O tex'in efsane çizerlerindendir. Ben çok beğenirim onun çizgilerini.
Letteri'nin Macerasını okudum süper cilt 32'de.
Çok kötü değil kesinlikle..Sade çiziyor, belki albenisi yok diye beğenilmiyor..Öyle nefret edilecek değil bence de..

köstebek

kitap sonunda bana, yani son okuma noktasına kadar ulaştı. Bir gün içinde benden çıkar ve bir saçmalık olmazsa bir hafta içinde raflardaki yerini alır. biraz geciktik, ama sürpriz yok...

köstebek

Bu arada, bir yanlışlık olmasın, kapaktaki araç posta arabası değil, mahkûm nakil aracı...

abselemon

Kapak çok güzel. Çizgi düşler yoluna devam ediyor. Keyfim yerinde, daha ne diyeyim ki ;D

köstebek

giriş cümlelerini yazayım da son haftayı keyifli geçirelim...
Arizona'daki Sierra Vista kasabasının şerifi, beş tutuklunun yargılanmak üzere Phoenix'e nakledilmesi konusunda rangerlerden yardım istemiş ve nakil grubunun başı olarak Teks Willer seçilmişti.

1. Adam: Sierra Vista sıcak birası ve kösele gibi biftekleriyle ünlü bir kasabadır.
2. Adam: Eh, dua edelim de bari viskisi kaliteli olsun...

Segura yazmış, Ortiz çizmiş... 304 sayfa yekpare western... ilk kareden sonuncuya kadar...

Bu da son kare: Teks: ...Hatasını erken fark etseydi, belki bugün sağ olurdu...