Mister No Sevenler Derneği (MNSD)

Başlatan antiochia, 09 Ağustos, 2014, 21:36:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Eylül, 2014, 20:29:07
.....................................................................................
Ama onun maceralarında sıkılmazsınız. İtalya da zirve yaptığı maceralardır. Afrika maceraları. Keşke bu maceralarında SS olsa derim hep.

Benim gibi insan olan tek karakterdir. Batman saymaz isem. İyi ki okuyorum ona Mister No demek bile keyif.

Mister No'nun yeri bence de bambaşkadır.  Neşeli, özgür ve çapkın pilotumuzun her macerası güzeldir.
Özellikle S.S.li maceraları bir numaradır.
Pırpır'ı ve Manaus'u çok sever ama zaman zaman bizi farklı diyarlara sürükler. İtalya ve Afrika maceralarının yanında, Mister No'nun yeni seri içindeki bitmek bilmeyen Amerika macerları da var ama benim için Brezilya maceralarının yeri her zaman bambaşkadır..
Arada bizi eski savaş günlerine götürür, kısaca Mister No okumanın keyfi bambaşkadır.  8)
Darkwood Sakinleri..

antiochia

Mister No demek belaya bulaşmak demek..Adamcağızın belaya bulaşmadığı macera yok gibidir.

antiochia

Martin Mystere KM 2-3. macera'nın(Avrupa'yı keşfeden adam) 267. sayfasında  Von hansen belirttiği pilot bizim Mister no olmasın? (Amazon ve Drake isimleri geçiyor)Kendine ait havayolu şirketi kurmuş deniliyor..Şaşırdım ve hayal kırıklığına uğradım :(

Tuco Ramirez

Nathan Never'ın bir macerasında da buna benzer bir gönderme vardı sanırım.
Bu arada Mr. No en sevdiğim bonelli karakteridir benide yazın listeye...

antiochia

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 06 Ekim, 2014, 01:14:27
Nathan Never'ın bir macerasında da buna benzer bir gönderme vardı sanırım.
Bu arada Mr. No en sevdiğim bonelli karakteridir benide yazın listeye...

0. Mister No (Onursal Başgan)
1. antiochia
2. hanac
3. çizgiliköstebek
4. ferzan
5. designer73
6. kedidiro
7. Mrtekin76
8. NIC
9. V
10. Ahmet Oktay
11. tommikser
12. s.b
13. Ozan Balım
14. Utku Gürsoy
15. Aaciltan
16. Haysat
17. Ras Al Ghul
18. Darkwood
19. kersel
20. ercoktay
21. tunaorhun
22. connyapku
23. alan ford
24. hennessy
25. Nemo
26. rumar80
27. yamac77
28.Tuco Ramirez

antiochia

Mister No Klasik Cilt 5(17.sayı) 30. sayfadan başayarak 20. sayının 318. sayfasından sona eren sırasıyla "Gizli Ajan Z3", "Bataklıkta Dehşet", "Poseidon Opreasyonu" maceraları ile dostumuz SS ve eski Nazi Albayı ile birlikte dehşet verici bir maceraya atılıyor..Mister No demek bela demek tir!

antiochia

Arkadaşlar Mister No'nun en sevdiğiniz çizeri ve macerasını belirtelim...Sizlerden destek ve katkı bekliyorum...

Mister NO

Alıntı yapılan: antiochia - 16 Ekim, 2014, 22:14:23
Arkadaşlar Mister No'nun en sevdiğiniz çizeri ve macerasını belirtelim...Sizlerden destek ve katkı bekliyorum...

Bu konuda (maceralar) bir başlık vardı. Burdan devam edebiliriz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3664.0.html

Mister NO

Alıntı yapılan: antiochia - 16 Ekim, 2014, 22:14:23

Mister No çizerleri hakkında da bir anket yapmıştık. Bakalım fikirlerde değişiklik var mı?

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5526.0.html

antiochia

Alıntı yapılan: Mister NO - 16 Ekim, 2014, 23:02:21
Mister No çizerleri hakkında da bir anket yapmıştık. Bakalım fikirlerde değişiklik var mı?

Anketi yenileyelim abi isterseniz..Belki yeni üyeler de oy kullanmak isteyebilirler

pizagor

Alıntı yapılan: Mister NO - 16 Ekim, 2014, 23:02:21

Hala Diso...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haziran00

Tuco Ramirez

Bana göre en iyi Mister No çizeri Bignotti'dir.
Diso'nun çizimleri güzel hoş ama  orman deniz dağ gibi arka plan çizimleri olarak yetersiz olduğunu; arka plana pek önem vermediğini (belki de zaman darlığından) düşünüyorum.
Civitelli'nin çizimleri de çok iyi ama onun çizimlerini de siyah beyazdan çok renkli çizimlere daha uygun olduğunu düşünüyorum. Çok temiz ve taraması az çizimler çünkü...

Mister NO

Meşhur olmak kolay değil  ;)

Bu görüntüyü hangi çizgi romanda görebilirsiniz? Mister No'dan başka.  ;D

antiochia

Alıntı yapılan: Mister NO - 30 Ekim, 2014, 22:30:40
Meşhur olmak kolay değil  ;)

Bu görüntüyü hangi çizgi romanda görebilirsiniz? Mister No'dan başka.  ;D

Arkadaki abiler kötü bakıyorlar Jerry Reis'e