Batman : Yeni 52 Cilt 1 : Baykuşlar Divanı - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 11 Ağustos, 2014, 00:16:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Bugün aldım d&r den son iki tane kalmıştı yada o kadar gelmiştir belki bilemiyorum. Hangisi daha temiz duruyor diye karar vermem 10 dakikamı aldı :D Tabi o ara ufakta olsa bi göz gezdirdim ve hayran kaldım çizimlere :D En sonunda arkadaşım uyardı anca öyle gerçek dünyaya döndüm :D En kısa zamanda okuyacağım. :) Teşekkürler Ertan Abi :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Asıl ben teşekkür ederim :) ilk dağıtım D&R mağazalarına 800 adetti.

2 az Bir sayı inşallah satmıştır :)

Chuck

Abi hazır yakalamışken, eve gelince farkettim 5. fasikülde 4 sayfa ters basılmış. Bu normal mi yoksa baskı hatası mı olmuş benim kitapta :( ???

tommikser

Bu herkesin sorduğu bir soru merak etme hahaha. Orjinali o Batman'nin kafası yediğini temsili o şekilde göstermiş deli çizerimiz.

Chuck

Okuyunca anladım ki böyle yapmaları daha iyi olmuş aslında :D

pizagor

Alalade bir Batman hikayesi değil kesinlikle. Nasıl devam edecek, nasıl sonlanacak çok merak ediyorum. Snyder'ın yazım dehası mı yoksa Capullo'nun çizgisi mi daha ön plana çıkıyor karar veremiyorum. Böyle iki cümle ile kapatılacak bir albüm değil, daha derin bir tahlil yazacağım.

İkinci cilt hemen gelsin, yarın çıksın :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Sakızlı Ohannes Paşa

Bende orijinali var ayrıca şimdi türkçesini de aldım. Ancak jbc'nin bastığı türkçesi ingilizcesinden daha kalın. Kullanılan kağıtla mı alakalı bu durum?

Merhametli Sadist

Sayfa ne kadar kalınsa kitap da o kadar kaliteli oluyor bence. Jbc'de bu işi çok iyi kotarıyor, kağıt kalitesi muazzam :)

pearl jam

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 02 Eylül, 2014, 15:28:13
Bende orijinali var ayrıca şimdi türkçesini de aldım. Ancak jbc'nin bastığı türkçesi ingilizcesinden daha kalın. Kullanılan kağıtla mı alakalı bu durum?

evet jbc orijinalinden daha kalın bir kağıt kullanıyor.

Chuck

Bitti. . Bitmeseydi. . Bir sayfasında sıkılmadım ya bu Scott Snyder neymiş böyle :D Capullo' da hikayeye çok uyumlu çizmiş hiç sırıtmıyor aksine dahada bağlıyor sayfalara. :D Ölümün Yüzleri'nde ki Batman'in düşünme balonları (böyle mi desem bilemedim şimdi, aklından geçirdikleri) biraz buğuluydu. Bu ciltte öyle bir hata yok :) Tek bir eksiği var kitabın o da Baykuşlar Şehri'nin çıkmasına yaklaşık iki üç aylık bir süre olması :( :D

Jbc Yayıncılık Batman serisinden, şu ana kadar çıkan en iyisi bu arkadaşlar alın okuyun :D

Jedmau

2-3 ay yok Baykuşlar Şehrine :)

Tam gaz çalışıyoruz :)

Chuck

Abi o zaman bi aksilik olmazsa ekimde City of Owls kasım-aralıkta Death of the Family diyebilir miyiz? :D

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Merhaba ,

Evet sabah güzel haberler ile uyandık.

Baykuşlar Divanı 3. Günün sonunda D&R en şok satan çizgi romanlar listesine 1. Sıraya oturdu.

Herkese Teşekkür Ederim.

abselemon

Jedmau'nun bu cevabı bazı çizgi roman şirketlerine kapak olsun. Okuyucu'nun isteğini yerine getirip okuyucuya değer verdiğini gösteren bir şekilde eserleri tam kalite sıralı liste, adam gibi çeviri ve de baskı ile basan bir firma'nın yeri her zaman satışlarda birinci olmaktır. Jbc'ye kendi adıma teşekkürü borç biliyorum. Her ay bir batman okumak rüya gibi hem de bu kalitede. Bazıları da hala serileri tamamlayacağız diye ortalıkta gezerken hem de. Teşekkürler Jedmau ve JBC! ;)