666. ÜYE GELİYOR...

Başlatan köstebek, 11 Ağustos, 2014, 12:55:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 13 Ağustos, 2014, 23:53:52

Bu arada sırf meraktan soruyorum. Forumun üyeler kısmına baktım da... birkaç sene öncesinden kaydını yaptırıp hiç mesaj atmayanlar var? kimdir bunlar, olayları nedir, neden böyle yapıyorlar? hiç bu konuda bir fikrin var mı?

Bir ara aylık ödüllü yarışmalar düzenliyorduk. Bunların birinde internetteki kampanya sitelerinden biri (hergunkampanya, kampanyavadisi vs) bunu duyurmuş, öyle olunca alakalı alakasız bir hücum yaşanmıştı ve o gün forumda ziyaretçi patlaması yaşanmıştı. Tabi yarışmaya katılmak için üye olup 1-2 kelam etmek gerektiği için aralarında üye olanlar da oldu. Demek istediğim şu ki bu sıfır iletili üyeler yarışma sebebiyle üye olup sonra bir şey yazamadan forumdaki üye varlığını bile unutmuş kişiler. Arada sırada hiç bir hareket göstermeyen üyeleri temizliyoruz. Yoksa üye sayısı şu an 2000'leri bulmuştu.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Ağustos, 2014, 08:26:06
Bir ara aylık ödüllü yarışmalar düzenliyorduk. Bunların birinde internetteki kampanya sitelerinden biri (hergunkampanya, kampanyavadisi vs) bunu duyurmuş, öyle olunca alakalı alakasız bir hücum yaşanmıştı ve o gün forumda ziyaretçi patlaması yaşanmıştı. Tabi yarışmaya katılmak için üye olup 1-2 kelam etmek gerektiği için aralarında üye olanlar da oldu. Demek istediğim şu ki bu sıfır iletili üyeler yarışma sebebiyle üye olup sonra bir şey yazamadan forumdaki üye varlığını bile unutmuş kişiler. Arada sırada hiç bir hareket göstermeyen üyeleri temizliyoruz. Yoksa üye sayısı şu an 2000'leri bulmuştu.
Aslında bunu her ay yapsanız çok güzel olur.üye olupta mesaj yazmamak bence çok saçma.... :-\ :-X ::)

hanac

666. üyeye 7 üye kaldı.  :)

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 14 Ağustos, 2014, 21:09:31
Hanac Bey,

Bi de unutmadan söyleyim. Ücretim günde elli sterlin, artı masraflar....

Sevgiler,

Dylan

Hasan bey,

666 ya son 6 uye kaldi.

Teklifimi kabul edin, bence. Zaten simdiye kadar odeyeni de gormedim, forumu kurtarmak icin hala gec degil.

Sevgiler,

Dylan...
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 20 Ağustos, 2014, 21:49:46
Hasan bey,

666 ya son 6 uye kaldi.

Teklifimi kabul edin, bence. Zaten simdiye kadar odeyeni de gormedim, forumu kurtarmak icin hala gec degil.

Sevgiler,

Dylan...

Yanlış hesap... 5 tane kaldı... 6.sı zaten ortalığı kasıp kavuracak....

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 20 Ağustos, 2014, 21:49:46

Sevgiler, Dylan...

Teşekkürler ama biz forum olarak Seyfettin Efendi ile anlaştık.

Hem de ücretsiz olarak. :)

Mrtekin

Mister Seyfettin,

Piyasaya yeni girdin, yine kaptin elimdeki cillop gibi isi, zaten, Londrada isler kesat, neyse.... :)

They drew first blood...

Ras Al Ghul

köstebek

666. üyeye 3 kaldı.
hanac Bey, doğum günlerinde geziyor...

kalidor

666. üyeyi bekliyoruz da bu üye sadece üye olmakla kalıp foruma hiç uğramayan birisi olma ihtimali %50'nin üstünde.  :)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 24 Ağustos, 2014, 21:57:26
666. üyeye 3 kaldı.
hanac Bey, doğum günlerinde geziyor...

Herşey kontrol altında paniğe gerek yok.

Bu arada pasta da parça çikolatalı ve çok lezzetli idi.

Köstebek abiye ayırdığımız büyük dilimi İlyas Erkul yedi.  :)

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

665. üyemiz ise ressam Necati Derya abimiz. Kendisiyle pazar günkü toplantıda tanıştık. Ayrıntılı bilgi toplantı sayfamızda:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=post;topic=8229.75;last_msg=113692

Crom! Ölüleri Say...

pikofarad

Tam 666. üyeye uygun bir rumuz olmuş. :)

pizagor

Ben çizgiliköstebek'in alteregosu olduğundan şüpheleniyorum ;)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...