Demir Adam - Arka Bahçe Yayıncılık

Başlatan Mrtekin, 15 Ağustos, 2014, 01:42:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

hennessy

5.cilt bitti. Tony Resilient adında yeni bir şirket kurarak tekrar işine geri döner. Onun silah üreteceğini sanmaktadır generaller.

Ama Tony  Stark Industries'in silah üretmeyi  bırakacağını söyleyerek bu umutları söndürür. Tony artık insanların hayatını kolaylaştıracak teknolojiler üretmek istemektedir. Bir ekip kurar.

Stark etrafta olmayınca rakibi türer anne ve kız Detroit Çelik adlı bir rabot ile piyasaya girer. Star'ın düşmanlarından biride işin içindedir.

6/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

6.cit bitti. Justine ve Sasha Hammer Demir Adam ve ekibini ortadan kaldırmak istiyor. Detroit Çelik'in yaptığı Tony'nin dünya çapında küçük düşmesi için elinden geleni yapıyor

Tony'nin Resilient takımı temiz enerji teknolojisini sunar iken iki kadın onu ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Bol aksiyon güzel hikaye......

8/10

memospinoz

Açıkçası devam etmekte olan en iyi Marvel serisi... Muhteşem... Kusursuz."
-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv

"Matt Fraction ve Salvador Larroca sadece harika bir hikaye aktarmakla kalmayıp diğer yaratıcıları da onların seviyelerine çıkmaya zorlayan Marvel'ın en muazzam hikayelerinden birini üretiyor."
-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv

Tony Stark, dünyaya temiz ve bedava enerji sunmaya adanmış bir şirket olan Stark Resilient'la tekrar ayakları üzerine kalktı ve bu daha başlangıç.
Ama bu türden cesur hamleler doğal olarak düşmanları cezbeder fabrikasında rakibi Justine Hammer'ın yerleştirdiği bir casus bulunan Tony'nin hata yapmak gibi bir lüksü yoktur. Ne yazık ki sorunlar ardı ardına gelir buna Stark teknolojisini çalan bir solcu anarşist grup ve Mandarin'in hiç eksik olmayan gölgesi de dahildir ve Tony hata yapmamak için büyük riskleri göze almak zorunda kalır. Şirketin bünyesindeki sabotajcı onu tam da istediği noktaya mı getirmiştir?

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 30 TL

hennessy

7.cilt bitti. Tony alkol sorunu ile uğraşmaktadır. Rakibi Justine Hammer tarafından takip edilmektedir. Fabrikasına casus yerleştirmiştir.

Bir grup anarşist Tony'nin planlarını çalar ve Mandarin'in içinde olduğu kişiler bunu Tony'e karşı kullanmak isterler. Örümcek adam Tony'ye yardım eder.

6/10

memospinoz

Tüm teknolojisinden istifade edecek yegâne kişi neden Tony Stark olsun?

Stark'ın mucizevi icatlarını kendine saklamaya hakkı var mı?

Doktor Ahtapot Demir Adam'dan hem bazı cevaplar hem de yardım istiyor.

Doktor Ahtapot, Tony Stark'ın dikkatini çekmek için 21 kilotonluk nükleer bir cihaza başvurarak, Stark'ı itaate mecbur etmek için Manhattan'ı haritadan silmekle tehdit eder. Stark'ın onun seviyesinde olmadığını ispat gayretiyle ondan mümkün olmayan bir şeyi -tedavisi olmayanı tedavi etmesini- ister.

Sayfa Sayısı: 120
Etiket Fiyatı: 28 TL

memospinoz

Kauss

4. cilde kadar aldığım bir seriydi, sonra taşınma falan filan derken devam etmemiştim. Kitaplıkta yarım bıraktığım serileri tamamlama kararı alınca, tekrardan okumaya başladım. Şuan 3. ciltteyim. Açıkcası çizimleri hiç hoşuma gitmemesine rağmen belirli bir süre sonra alıştığımı söyleyebilirim ama yine de hoşuma gitmiyor. Hikaye olarak şuana dek kötü de değil fakat Arkabahçe yine farkını konuşturdu. İkincil cilt sonlara doğru ayrılmaya başladı. İlk aldığım zaman okuduğumu varsayarsak, adam akıllı 2. kez okumaya kalkınca böyle olması hiç hoşuma gitmedi.

Kauss

8.cildi de bitirdim ve bir serinin daha sonuna geldik. Bir önceki mesajımda çizimleri beğenmediğimi söylemiştim. Son ciltlerde ise çizimleri beğendim fakat bu sefer de  konu hakkında düşüncelerim değişti. İlk ciltlerde konu devamlılığı, Stark'ın neleri feda edebileceği, ilişkileri çok güzel akıp giderken sonlara doğru konudan biraz koptum. Örneğin Detroit Çelik maceraları devam ederken, bir anda bitti. Ardından ortaya birden Mandarin'in çıktı, sonra Dr. Ahtapot ortaya çıktı falan. Belki ben konudan koptum fakat o ilk ciltlerinde ki bütünlüğü hissedemedim. Sonlarda ki Dr. Ahtapot' la olan hikayeleri güzeldi.

dean

Alıntı yapılan: Kauss - 15 Mayıs, 2019, 14:02:01
8.cildi de bitirdim ve bir serinin daha sonuna geldik. Bir önceki mesajımda çizimleri beğenmediğimi söylemiştim. Son ciltlerde ise çizimleri beğendim fakat bu sefer de  konu hakkında düşüncelerim değişti. İlk ciltlerde konu devamlılığı, Stark'ın neleri feda edebileceği, ilişkileri çok güzel akıp giderken sonlara doğru konudan biraz koptum. Örneğin Detroit Çelik maceraları devam ederken, bir anda bitti. Ardından ortaya birden Mandarin'in çıktı, sonra Dr. Ahtapot ortaya çıktı falan. Belki ben konudan koptum fakat o ilk ciltlerinde ki bütünlüğü hissedemedim. Sonlarda ki Dr. Ahtapot' la olan hikayeleri güzeldi.

Aslında seri bitmedi. Dört cilt daha var ama arkabahçe basar mı bilemiyorum.

Agamotto

Benim de kitaplığımda uzun zamandır bulunmasına rağmen geçtiğimiz günlerde anca okumaya başladım. En son 3. cildi bitirdim ve şu ana kadar seri beklediğimden çok daha iyi bir şekilde ilerliyor. Zaten dark reign zamanında çok beğenerek okuduğum, çok sürükleyici bir dönemdi aynı şekilde burda da aynı sürükleyicilikle okumaya devam ediyorum.

Agamotto

9. Cilt bu ay çıkıyormuş. Ama sanırım Fear Itself cildi atlanmış oldu.

hanac

haziran00

Bugün bir kaç saat önce dükkana geldi  ;D

ferzan

Iron Man - Yenilmez Demiradam Cilt 10 - Uzun Yol

Ayık gezmeyi bıraktı. Yenilmez olmayı bıraktı. Peki, Demir Adam olmayı da bırakabilecek mi?
Tony Stark'ın hayatı hızla kontrolünden çıkmakta –ya da öyle görünüyor. Mandarin'le oynadığı tehlikeli satranç oyunu zirvesine erişirken Tony'nin esrarengiz stratejisi mutlak bir zaferle mi yoksa mağlubiyetle mi sonuçlanacak? Ayrıca Demir Adam ortadan kalkıyorsa Pepper, Rhodey ve Stark Resilient'a ne olacak? Demir Adam'ın geçmişindeki baş belaları başıboşken –ve cani Spymaster son hamlesine hazırlanırken– tümünün hayatı tehlikeye girip Hammer Industries'e karşı yürütülen mücadelede feci bir kayıp verilecek. Stark'ın kazanmak için yapması gereken her şeyi bırakmaksa bunun bedeli çok ağır olmayacak mı?

Basım Tarihi   :   Ekim 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 24,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   112
    Etiket Fiyatı   :   42 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com