Hangi Animeyi Tavsiye Edersiniz ?

Başlatan kadri kerem, 02 Ağustos, 2013, 22:53:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadri kerem

Bleach'in animesi beni esir almış durumda. 110 bölümü devirdim. Ama mangasını alır mıyım, bilemiyorum. One Piece'e ise bir türlü ısınamadım gitti.

darkwood

Alıntı yapılan: kadri kerem - 02 Ağustos, 2013, 22:53:02
Bleach'in animesi beni esir almış durumda. 110 bölümü devirdim. Ama mangasını alır mıyım, bilemiyorum. One Piece'e ise bir türlü ısınamadım gitti.

Ben Bleach te 90.bölümdeyim, Naruto nun ise doldurma bölümler hariç animelerin tamamını seyrettim.  :D Ayrıca mangalarını da takip ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

One Piece'i ben de önceden sevememiştim ama 2 gündür izliyorum ve hayranı oldum. Zoro çok karizmatik be.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Fullmetal Alchemist mangası sarınca animesine de başlayayım dedim. Kuroko No Basket animesini de 1-2 bölüm izlemiştim.
Death Note ve Rurouni Kenshin de mutlaka izleyeceklerim arasında.

Basilisk
Berserk
City Hunter
Hellsing
Cobra The Animation
Cowboy Bebop
Coyote Ragtime Show
Crest Of The Stars
Crystal Blaze
Trigun
High School Of The Dead
Initial D
Kingdom
Samurai 7
Banner Of The Stars
Break Blade
Strike The Blood
Afro Samurai

bunları da izlenecekler listeme almayı düşünüyorum, bazıları forumda övülmüş (örn. cowboy bebop), bu seriler hakkındaki düşünceleriniz nedir ?

antiochia

Trigun fena değildi..Steins Gate, Dragonball(Klasik serisi), eğer dövüş sahnelerinin uzun olması sıkmazsa One Piece

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Ağustos, 2014, 12:33:33
Trigun fena değildi..Steins Gate, Dragonball(Klasik serisi), eğer dövüş sahnelerinin uzun olması sıkmazsa One Piece

Hocam One Piece 600 küsür bölümmüş, o kadar uzun serileri hiç düşünmüyorum. En fazla 200-250 bölümlük birşeyler düşünüyorum :)
Steins Gate'i yazıyorum listeme.

Utku Gürsoy

Bleach, Naruto ve Dragon Ball'u şiddetle tavsiye ederim.

V

Hepsini bir tarafa koyun ve öncelikle Full Metal Alchemist ve Hajime No Ippo'yu izleyin bakayim.
"İstemem,eksik olsun.."

Berkdinho

Merhaba, ben de Hajime No Ippo'yu tavsiye ediyorum.76+26+25 bölüm olmak üzere 3 sezonu ve 90 dakikalık bir TV Special bölümü bir de bir saatlik OVA'sı var.Bayağı sürükleyici bir boks animesi bütün bölümleri 1 haftadan kısa sürede bitirdim.Ayrıca aşırı komik hayatımda izlerken en çok güldüğüm seri oldu benim için.Takamura karakteri yeter ya izlemek için  ;D Hem istediğin gibi kısa da sayılır.200 bölümden bayağı az.
The Right Man When Things Go Wrong

emre ozdamarlar

Cowboy Bebop ve ayni studyonun yaptigi Samurai Champloo.
Ve dunyanin en gaz animesi olan Tengen Toppa Gurren Lagann.

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

They drew first blood...

Ralph

Death Note kesinlikle. Daha sonra Code Geass, Shiki ve Another.

nikopol

İngilizceniz varsa myanimelist.net sitesindeki sıralamaya ve kısa anime tanıtımlarına göz atabilirsiniz.

Kendi adıma, bu sezon yayınlanmakta olan psikolojik-gerilim türündeki Zankyou no Terror'u (Terror in Resonance), ilk sezonu biten ve yakında ikinci sezonu başlayacak olan bilimkurgu-mecha türündeki Knights of Sidonia'yı ve geçen sene yayınlanan ortaçağ-fantazi-korku türündeki Shingeki no Kyojin'i (Attack on Titan) tavsiye ederim. Son iki seri, mangadan uyarlama.

kadri kerem

Alıntı yapılan: Berkdinho - 21 Ağustos, 2014, 13:50:11
   Merhaba, ben de Hajime No Ippo'yu tavsiye ediyorum.76+26+25 bölüm olmak üzere 3 sezonu ve 90 dakikalık bir TV Special bölümü bir de bir saatlik OVA'sı var.Bayağı sürükleyici bir boks animesi bütün bölümleri 1 haftadan kısa sürede bitirdim.Ayrıca aşırı komik hayatımda izlerken en çok güldüğüm seri oldu benim için.Takamura karakteri yeter ya izlemek için  ;D Hem istediğin gibi kısa da sayılır.200 bölümden bayağı az.

Hajime No Ippo efsanemdir.  Yalnızca Takamura için bile izlenir. İnsanın gözünden gülmekten yaş getiren sahnelerle doludur. Ama mangası almış başını gitmiş tabii. Keşke animesini de devam ettirseler. 

Bleach ve Death Note diğer iki anime tavsiyem.

Bir de çocukluğumda izlediğim bir anime vardır ki onun yeri bambaşkadır. Bu anime Ganbare Genki'dir. İçinizden mutlaka hatırlayacaklar çıkacaktır. İnsana hey gidi günler hey dedirten bir animedir. Hatta son bölümlerini oynatmamışlardı. Hem üzülmüş, hem sinirlenmiştim. Hala da izleyemedim sonuna kadar. :'(