Ms. Marvel - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan pizagor, 03 Eylül, 2014, 13:29:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Chuck

Şubat 2014'te ilk sayısı çıkmış :)

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hanac

pizagor

Ben de Marvel'in selfie hamlesi ne zaman gelecek diye meraktaydım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Pakistanlı müslüman bir MS MARVEL !! Samimi arkadaşı ise Amerikada okuyan muhafazakar bir Türk kızı !!

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Villainler de:

A-) haysat,

B-) hanac,

C-) kostebek bey olsun.

Tam olur :)
They drew first blood...

dean

Merhaba arkadaşlar. Aylar öncesinden bildiğim bir konuydu. Bugün facebook sayfasından artık duyurduklarına göre işi site üzerinden de resmi hale dökebiliriz. Son dönemin en başarılı Marvel yayınlarından olan Ms. Marvel artık Türkçe. Çok yakında.

https://www.youtube.com/watch?v=Uc6QDFu3qyE

dean

Ms. Marvel şu ana kadar 15 sayı yayınlandı ve bu 15 sayı 3 ciltte toplandı. Ms. Marvel son dönemin en önemli Marvel karakterlerinden biri. Secret Wars sonrası kendisini yeni Avengers rotasyonunda da göreceğiz.

Ms. Marvel Vol.1: No Normal (#1 - 5)

Ms. Marvel Vol. 2: Generation Why (#6-11)

Ms. Marvel Vol. 3: Crushed (#12-15, Annual 1)

Nightrain

Çok sevindim. Artık farklı süper hero çr'leri okumanın vakti gelmişti. Ortalık Avengers'lardan geçilmiyordu. Umarım arkabahçe Captain Marvel'ide basmayı ihmal etmez. Ardından Nova sonra Guardians of the Galaxy falan... :D Neyse, çok uçtum. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Fasikül olarak basılırsa şahane olur. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Kauss

Facebookta arada youtube videosunu koyuyorlar. Son durum ne acaba ? gelişme var mı

burcuner

Şu anda grafik çalışmaları devam ediyor, çok grafik işi var. Sağ olsun Cem Yılmaz çok özene bezene harika bir iş çıkarıyor, o yüzden biraz daha işi var. Balonlardan çok arka plandaki yazı sayısı inanılmaz çok. Ama güzel bir çizgi roman çıkaracağımızı düşünüyorum. İnşallah çıktığında siz de beğenirsiniz. Zaten çizgi roman olarak bence harika. Ama tabii bu benim beğenim.

hanac

Bilgilendirme için teşekkürler Burcuner.