Ms. Marvel - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan pizagor, 03 Eylül, 2014, 13:29:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kauss

Bilgilendirme için teşekkürler. Bekleyeceğimize değeceğine eminim :)

nicholaihel

Cilt içi görsellerden hazırlanan videonun sonunda "tüm kitapçılarda" demişler.

https://youtu.be/RPDUiWjfiP8

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Ağustos, 2015, 11:11:04
Yani çıktı mı bu?

Videoyu yeni yüklemişler. Şu an internet satış noktalarında ve kendi sitelerinde görünmüyor ama çıkışı yakın demektir diye düşünüyorum.

@Serhan

_marvel-

Sabırsızlıkla bekliyorum. Marvel'dan okuyacağım en farklı çizgi roman olacak.

nicholaihel

Gözüm yollarda kaldı :( Marvels sipariş edeceğim beraber çıksa diye bekletiyorum.

Nightrain

Bayağı iyi puanlar alıyor bu yayın. Çabuk ciksada okusak.

dean

Facebook sayfasındaki tanıtım yazısı;

Ms Marvel 2 kapak ile en geç Perşembe günü Çizgi roman dükkanlarında olacak! (Fiyatı 25 TL )
Bu arada 500 adet poster( 64*90 cm ebadında) dağıtacağız.

Sınırlı sayıda olduğu için her cilt alana bir adet verilecek.Tabii ki ilk gelenler alabilecek bu posterleri ve sadece çizgi roman dükkanlarında bulunacak.
Şu ana kadar bildiğimiz kadarı ile bizim dışımızda poster verecek olan dükkanların isimleri aşağıda.Yeni katılan olursa bu sayfadan açıklayacağız.(Dükkanında satmak isteyenler bize ulaşırsa çok seviniriz)

Arkabahçe izmir (tabii ki)
Büyülü Dükkan
Çizgili Düşler (Özer sahaf)
Gerekli Şeyler
Gon
Leprikon( Mersin)
Paralel Evren
Pow

Biz çok isteyerek çıkardık bu kitabı.Eski Örümcek adamlardaki eğlenceli havayı MS MARVEL'da bulucaksınız:))

Nightrain

O zaman sitesinden alayım. Zaten alacağım bir kaç çr daha vardı.

Posteri katlayıp göndereceklermiş. Keşke JBC gibi rulo yapıp gönderseler. Bu arada Arkabahçe'nin sitesinden alanlarada gönderilecekmiş.

hennessy

Bugün aldım iki kapak ile çıktı ben orijinal kapağı daha çok sevdim en kısa sürede okumak lazım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Agamotto

Sitelerinden sipariş etmiştim bugün posterle birlikte elime ulaştı. Öncelikle bana mı öyle geliyor yoksa son 1-2 aydır yayıncılarımız çizgi romanda kaliteyi mi artırdı çünkü son çıkan yayınlarda bana göre gözle görülür bir fark var. Ms marvel'ın da baskısını çok beğendim. Sayfalar ince ve gayet kaliteli. Dıştan 60 sayfa dursa bile 128 sayfalık bir çizgi roman. Çizimleri de çok güzel. Bence mutlaka almanız gereken bir çizgi roman. :)