Shazam (2019) - DCEU Film 7

Başlatan dean, 03 Eylül, 2014, 19:21:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Artık filmin geleceği Offical olarak açıklanmasada kesinleşti gibi. Bildiğiniz gibi Dwayne 'The Rock' Johnson filmle flörtleşip duruyordu. Biraz önce kendiside açıkladı ki filmde Black Adam'ı oynayacakmış. Bende film ile ilgili gelişmeleri artık bu sayfadan duyuracağım.

Ras Al Ghul

Hele şükür  :D.

Harun Ça

Dwayne'nin Shazam olmasını bekliyorduk ama Black Adam da güzel tercih bakalım kahramanımızı kim canlandıracak.

Ras Al Ghul

Bence black adam olması daha iyi oldu role tam oturuyor :)

dean

Filmin vizyon tarihi 5 Nisan 2019 olarak güncellendi.

dean

Henry Cavill, Instagram hesabında şöyle bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafın altınada şu notu düştü;

Merry Christmas and a Happy New Year from Superman and Black Adam Dwayne The Rock Johnson. Today we drink like gentleman and come together as friends. We're excited for what the future brings..

Bütün bunlar İnternette Superman'in Shazam filminde görünebileceğine yoruldu.

dean

Filmle ilgili yapımcılar arasında son derece olumlu görüşmeler yapılmış. Gelen bilgilere göre çok büyük haberler yakınmış.

dean

Daha önce yine Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu San Andreas filminin yöneten Brad Peyton'ın Shazam filminin başına geçeceği konuşuluyor.

dean

New Line Cinema yönetmenlik için David F. Sandberg ile görüşüyormuş. Sandberg'i Lights Out filminden hatırlayabiliriz.

xmenac

Sandberg daha çok korku filmleriyle ön plana çıkan bir yönetmen sanırım. Bu film o konsepte pek uymayabilir.

Peyton'ın Journey serisinde oluşturduğu atmosfer daha bir uygun gibi.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 18 Şubat, 2017, 20:01:36
Sandberg daha çok korku filmleriyle ön plana çıkan bir yönetmen sanırım. Bu film o konsepte pek uymayabilir.

Peyton'ın Journey serisinde oluşturduğu atmosfer daha bir uygun gibi.

Acaba Marvel'ın Doctor Strange'i Scott Derrickson'a yönettirmesi gibi bir elektrik mi yakalamaya çalışıyorlar ? Derrickson'da korku filmlerinden gelmeydi. Mistik bir karakteri uyarlamakta başarılı oldu. Belki New Line'da öyle düşünmüştür. Ama ilk etapta bana da Sandberg ismi garip geldi.

xmenac

Marvel epey başarılı oldu, Strange'in korku filmlerine çok uygun bir yönü var bence. Çizgi romandakinden daha farklı profilde bir Strange izledik ama yine de bu tür filmlere uyan bir yapısı var. Shazam'ın kendisinde olmasa da öyküsünde yine buna benzer bir yön var ama pek kasvetli öyküleri olmayan bir seri.

Johnson'ın filmde villain olmasına da alışamadım, çok şaşırtıcı bir tercih gibi geliyor bana halen. Sanki film eğlenceli bir atmosferde geçecekmiş gibi bir izlenim oluşuyor. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 19 Şubat, 2017, 00:27:05
Johnson'ın filmde villain olmasına da alışamadım, çok şaşırtıcı bir tercih gibi geliyor bana halen. Sanki film eğlenceli bir atmosferde geçecekmiş gibi bir izlenim oluşuyor. :)

Kafamda eviriyorum çeviriyorum Dwayne Johnson'ı bende oturtamıyorum. Tamam fiziksel olarak uyuyor oymasına da adamın tercih ettiği roller şu ana kadar Black Adam'ın tam tersi. Oyunculuk kariyerinin başında tamamen cgi olarak Scorpion King felan oldu ama şuanda ki imajı Black Adam'dan çok uzak gibi. Zaten Dwayne Johnson suretinde bir Black Adam'ın tamamen bir villain profili çizeceğine inanmıyorum. Biraz yumuşatıp karakteri anti-hero yapacaklardır. Hele ki kendi solo filmi de olduğu düşünülürse.

dean

Dedikodulara göre Black Adam solo filminden önce Shazam filminde villain olarak çıkacakmış. Superman'in de filmde cameosu olacakmış.  Umarım Superman'i filme güzel yedirmeyi başarırlar. Çünkü her gelen haberle Warner Bros'un tek derdinin sadece Superman ile Dwayne Johnson'ı dövüştürmek olduğunu daha fazla düşünüyorum.

xmenac

Superman ve Shazam eşleşmesi epey popüler bir eşleşme. Çizgi roman ve animasyonlarda bol bol gördük bunu. Benzer şekilde Black Adam eşleşmesi de bir o kadar popüler. Burada ek olarak bir de aktörün popülerliği söz konusu.

Bence bu iki karakterin karşı karşıya gelme fırsatı değerlendirilmeli. :)