Shazam (2019) - DCEU Film 7

Başlatan dean, 03 Eylül, 2014, 19:21:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 02 Haziran, 2017, 19:00:48
Bence bu iki karakterin karşı karşıya gelme fırsatı değerlendirilmeli. :)

Bence de. Ama benim ürktüğüm nokta bunu filmlerde çizgi romanlardaki kadar organik yapmayacaklar gibi hissettirmeleri. Özellikle Warner'ın bu konudaki açıklamaları ve tutumu bana sadece dövüştürelim de nasıl olursa olsun diyorlarmış gibi geliyor. Shazam, Black Adam ve Superman isimlerini bir arada DCEU için görmek WrestleMania reklamı gibi :)

dean

David F. Sandberg resmi olarak filmin yönetmenlik koltuğuna geçmiş. Çekimlerin önümüzdeki Şubat ayında başlaması bekleniyor.

dean

Billy Batson ve Shazam rolü için için iki farkı aktörün cast edileceği açıklandı. Herhangi bir gençleştirme işlemi bu sayede olmayacak.

dean

Shazam rolü için John Cena ve Joshua Sasse'nin adı geçmekte. İki isimde bence Shazam için kötü tercihler. Umuyorum ki Warner Bros. yine yanlış bir oyuncu tercihine gitmiyordur.

dean

İlk filmde Shazam'in karşısına Black Adam'ın çıkmayacağını biliyoruz. Gelen bilgilere göre filmin villanı Seven Deadly Sins of Man olabilirmiş. Pride, Envy, Greed, Anger, Sloth, Gluttony ve Lust'tan oluşan bu grup, 7 ölümcül günahın beden bulmuş hali. Shazam filmi ile ilgili çok güzel düşüncelerim var. Umuyorum orta iyi bir iş çıkartırlar.

Nightrain

Bu film iyi çıkacak diye tahmin ediyorum. Şimdilik pek sorun yok gibi duruyor. WB çok karışmazsa güzel bir film izleyeceğimiz düşünüyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Henüz gün belli değil ama yönetmen David F. Sandberg, filmin Nisan 2019'da vizyona gireceğini söyledi.

dean

Shazam belli oldu. Karakteri Chuck dizisinden ve Thor'un son 2 filminden hatırlayacağımız Zachary Levi canlandıracak.

Nightrain

Güzel haber. Shazam rolünü, kaslı ve rol yapmayı beceremeyen birine vermelerinden korkuyordum.

frodo

Chuck'ı çok severdim.Zachary Levi'nin gelmesine sevindim.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

dean

Zachary Levi baya baya role cuk diye oturabilecek bir isim. Öncelikle şunu belirtmek lazım. Nightrain'in dediği gibi sadece kaslı bir adam olması benimde hiç istemediğim bir şeydi. O yüzden John Cena'nın seçileceğinden çok korkmuştum. Shazam karakter olarak en basit halinde söylersek Superman vücuduna sahip bir çocuk. Hal hareketinin, tepkilerinin buna göre olması lazım. Buna uygun olarak bir oyuncunun seçilmesi gerekiyordu. Böyle bir karaktere de Zachary Levi'ye çok uygun. Şu anda tek eksik Levi'nin neredeyse hiç vücudunun olmaması. O da artık Hollywood için en basit şey. Levi zaten çalışmalara da başlamış. 1.90'lık adam, çekimlere kadar Shazam'in heybetine kavuşacaktır.

dean

Mark Strong, Doctor Sivana rolü için görüşme halindeymiş. Ama işlem tamam gibi duruyor. Yönetmen David F. Sandberg'in Annabelle: Creation'da çalıştığı Grace Fulton'da kadroda olacakmış. Billy Batson'ın arkadaşlarından birini canlandıracakmış.

Nightrain

Lex Luthor'u bu adam ile recast etsinler.

dean

Asher Angel, Billy Batson olarak cast edildi.

dean

Filmin çekimleri başladı. Problemsiz şekilde yoluna devam eden Dc filmi görmek ne kadar güzel bir şey.