Shazam (2019) - DCEU Film 7

Başlatan dean, 03 Eylül, 2014, 19:21:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Shazam'in sette kostümlü ilk fotoğrafı geldi. İnternette bolca negatif yorum var. Tabi resmi fotoğraf görmek en sağlıklısı. Yine de son derece çizgi romana sadık görünüyor. Filmin DC'nin en aydınlık filmi olacağı zaten açıklandı. Noel filmi havası fotoğraftan alınıyor. Karakterin yapısı ve kişiliği ortada. Şu bence olumsuz bir durum yok.

xmenac

Kapüşonlu ve kemerli kostüm kullanılmışa benziyor. Çizgi romanda ilk dönemlerde giydiği kostümü daha başarılı buluyorum.

dean

Bu sefer kostümü önden görebiliyoruz.

dean

dean

Filmden ilk promo fotoğraf geldi. Bu görsel benim biraz tadımı kaçırdı açıkçası.

dean

Filmden ilk resmi görüntü geldi.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

dean

Yeni tv spot. Bir çok yeni görüntü var.

https://www.youtube.com/watch?v=7SUINyempmw

Nightrain

Uçtuğu sahneler çok iyi. :D Bu filmde Aquaman gibi 1 milyar Dolar gişe yaparsa, büyük bir iş başarmış olacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Ocak, 2019, 14:18:13
Uçtuğu sahneler çok iyi. :D Bu filmde Aquaman gibi 1 milyar Dolar gişe yaparsa, büyük bir iş başarmış olacak.

Filmin bütçesinin 80 ila 90 milyon dolar civarı olduğu söyleniyor. Eğer öyle bir gişe yaparsa karlılık olarak Aquaman'i ikiye katlamış olur. DCEU bütün rüzgarı tersine çevirir.

dean

ZGeralt

Süper kahraman filmlerini pek umursamıyorum ama Shazam'ın fragmanları hoşuma gitti. Kendini fazla ciddiye almayan bir film havası sezdim, tabi karakter de buna müsait. Eğlenceli bir film olacakmış izlenimi bıraktı bende, umarım öyle de olur :)

YERDENİZ

SHAZAM'dan gönderme mi ne :) Batman ve Superman :)

noir

Yalnız şu batman figürü iyiymiş bulursam alabilirim   ;D