Batman : Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 12 Eylül, 2014, 12:39:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Batman Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü
Özgün Adı : Batman Volume 3 : Death of the Family

Scott Snyder
Yazar

Greg Capullo - Jock
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

Bora Öngürer
Editör

Ekin Can Seyhan
Yayın Koordinatörü

Font Uyarlama
Yiğit Sakmar

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

BİLİN BAKALIM KİM GERİ DÖNDÜ?

BİR YIL BOYUNCA,

...bir delinin, solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından sendeleyerek kaçtığı günden beri...

GOTHAM ŞEHRİ ÖZGÜRDÜ.

Batman ve dostları, bir yıl boyunca Joker'in ne zaman geri döneceğini düşünerek tedirgin ve tetikte bekledi.
Joker döndü, hem de hiç olmadığı kadar sinsi ve ölümcül bir şeye dönüşerek.

Bu kez hedefi Kara Şövalye değilmiş gibi görünüyor. Onun yerine, hain emellerini Komiser Gordon, Alfred, Robin, Nightwing ve Red Robin'e yöneltmiş durumda... Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda.

Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa Batman'in inşa ettiği her şeye mâl olacak ölümcül bir sırrın açığa çıkışına mı tanıklık edeceğiz?

1. Baskı Mart 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-64967-5-2
Sayfa Sayısı : 176
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - Şefaf Özel Maske Şömizi
Fiyat : 32.50 TL

Sakızlı Ohannes Paşa

Tribünlerde şeffaf kapak sesleri :) ciltlere dahil edilmeyen 18-19-20 sayıları tek tek çıkarmayı düşünmez misiniz?

Mrtekin

They drew first blood...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 12 Eylül, 2014, 14:11:22
Tribünlerde şeffaf kapak sesleri :) ciltlere dahil edilmeyen 18-19-20 sayıları tek tek çıkarmayı düşünmez misiniz?

18-19-20. Sayılar neden cilde dahil edilmemiş ki?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Berkdinho

Batman'ın oğlu Damien, Batman Incorporated serisinde öldürülmüştü.Bu 3 sayının da Damien'in ölümünden sonra Bruce'nin yaptıklarını anlatan ayrı bir macera olması lazım.Zero Year ile hiçbir alakası yok.Zero Year'ın cildini önce çıkarmaksa DC'nin tercihi olmalı.Bu üç sayı Zero Year bittikten sonra çıkacak cilde dahil olacaktır büyük ihtimal.
The Right Man When Things Go Wrong

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Eylül, 2014, 15:36:45
18-19-20. Sayılar neden cilde dahil edilmemiş ki?

17'de death of family bitiyor. 21'de zero year başlıyor. Bu 3 sayı ikisiyle de alakasız olduğu için dahil edilmemiş.

Chuck

Bu senenin yıldızı ya TDKR ya da Death of the Family olacak gibi :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

Bu sayının kapağı çok hoşuma gitti. Baktıkça bakası geliyor insanın.

Bir de şeffaf kapak olayı nedir?

hennessy

Alıntı yapılan: pikofarad - 15 Eylül, 2014, 10:14:01
Bu sayının kapağı çok hoşuma gitti. Baktıkça bakası geliyor insanın.

Bir de şeffaf kapak olayı nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=bphVRjTCH2o
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pikofarad

Vay. Çok iyiymiş gerçekten. Çok havalı bir uygulama olmuş. Böyle çıkma ihtimali var mı ki :) ?

cmkrbn

Zaten böyle şeffaf ve açılır olarak çıkmayacaksa bu kapağı basmanın anlamı ne ki? Düz bir kapak olacaksa orijinal i daha iyi hem ilk iki ciltle yan yana koyduğunuz zaman görüntüyü bozmuyor ve uyum içinde oluyor.

cmkrbn

Alıntı yapılan: cmkrbn - 15 Eylül, 2014, 11:41:02
Zaten böyle şeffaf ve açılır olarak çıkmayacaksa bu kapağı basmanın anlamı ne ki? Düz bir kapak olacaksa orijinal i daha iyi hem ilk iki ciltle yan yana koyduğunuz zaman görüntüyü bozmuyor ve uyum içinde oluyor.

Tabi yine yayın evinin ve zevklerin kararı :) :)   

Jedmau

pikofarad

Jedmau

Merhaba,

Ufak bir açıklama yapma gereği duydum :)

Yukarıdaki resmi bazı arkadaşlar ( veya herkes :) ) yanlış anlamış olabilir.

Yukarıda yazan yazı : Ben Batman , tartışman gereksiz gibi bir çeviridir.

Bu resmi , Ben Batmanim benle tartışmayın , boşa konuşuyorsunuz gibi algılamış olabilir arkadaşlar.

Halbuki benim kullanım amacım , Ben Batman Tartışmaya gerek yok , hallederiz. Batman herşeyi halletmiştir , tartışmayalım , bunumu halledemeyeceğiz anlamındaydı.

Neyse alınan olduysa özür dilerim :)  Matbaa ile görüştük . çözüm buldular sanırım. Yakında haber verceğim.

Sevgiler