Batman : Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 12 Eylül, 2014, 12:39:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Nisan, 2015, 21:25:59
Deadpool satışları ile hava atan JBC yönetimi beni her halde gaza getirmek için hala Batman çıkarmıyor.....................

Not: Tek bir şey duymak istiyorum bu hafta Kadıköy'de raflarda..................

Daha çok beklersin :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Ralph - 15 Nisan, 2015, 21:36:33
Hani böyle ironik cehennem cezaları olur ya korku filmlerinde... Hani adam hamburgeri çok seviyordur psikopatkatilimiz hamburgeri seven adamın gırtlağına 600 tane falan hamburgeri tıkıp "çok seviyorsun ha al bakalım" falan der.

Jbc'yi bu psikopat katile benzetiyorum. Yıllarca Batman diye tutturduk. Jbc Batman'e boğdu. Yahu hangisini alacağımı şaşırıyorum (:

Tövbe Bismillah :)

Sakızlı Ohannes Paşa

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kryy22

süpersiniz gelsin hemen :) bu arada v'yi yıl içinde görme ihtimalimiz nedir :)

Chuck

https://www.facebook.com/JBCYayincilik/videos/vb.226253334849/10153295967844850/?type=2&theater

Jbc tanıtım videosu tarzı bi şey çekmiş. Beklediğimden çok daha iyi oturmuş şömiz. İşinizi ciddiye alıp, hakkını vererek yaptığınız için çok teşekkür ederim. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Alıntı yapılan: Neco - 21 Nisan, 2015, 15:05:55
https://www.facebook.com/JBCYayincilik/videos/vb.226253334849/10153295967844850/?type=2&theater

Jbc tanıtım videosu tarzı bi şey çekmiş. Beklediğimden çok daha iyi oturmuş şömiz. İşinizi ciddiye alıp, hakkını vererek yaptığınız için çok teşekkür ederim. :)

Asıl bizi cesaretlendirdiğiniz için biz teşekkür ederiz.

tommikser

İdefix'e çok feci yorum döşedim. İki gün içinde yayınlarlarmış.Hep JBC mi bize eziyet edecek iki gün merak etsinler.Bakalım neler yazdı.Çok mu acımasız eleştirdi  :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Çok güzel görünüyor. Helal JBC. Biraz geç oldu ama hiç yoktan iyidir :)

Jedmau

alan ford

Daha bugün ulaştı elime , kapak çok acayip olmuş (iyi anlamda tabii ki :D) Hafta sonu Batman zamanı. Magnetler de pek güzel olmuş. teşekkürler Jedbang.  Vesileyle eksik Star Wars'ları da tamamlamış oldum
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

havsar

Benim kitap Ankarada olmama rağmen hala elime ulaşmadı. :(

@Serhan

hennessy

Sevgili Ertan'ım

Bizleri ve beni kırmayıp şömiz kapaklı yaparak harika bir iş başardın. Bilmiyorum Avrupa'da böyle yayınlandı mı?.

Kapak kalitesi gerçekten güzel olmuş bugüne kadar  en sevdiğim çizgi roman kapaklarından birinin en sevdiğim kahramanda olması hemde Türkçe olması harika bir iş.

Gelelim şikayetine aylık bir periyota oturtma vakti geldi artık. Başka yayın evleri başarıyor da JBC başaramıyor ise üzülürüm.

Harika maceranın içine dalın sevgili arkadaşlarım. Kan, nefret ve intikam nasıl olurmuş görelim. Kapak zaten bunun habercisi değil mi?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları