Batman : Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 12 Eylül, 2014, 12:39:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Nisan, 2015, 11:52:31
Daha bugün ulaştı elime , kapak çok acayip olmuş (iyi anlamda tabii ki :D) Hafta sonu Batman zamanı. Magnetler de pek güzel olmuş. teşekkürler Jedbang.  Vesileyle eksik Star Wars'ları da tamamlamış oldum

Teşekkürler :)

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Nisan, 2015, 00:01:51
Yenisini göndeririz :)
Normal duruşunda bir sorun yok , sadece şömiz , ben kitabı okurken , aşağı doğru kayıyor.
Kılıf benzeri birşey olsa iyi olurdu şömiz için

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Nisan, 2015, 20:58:22
Sevgili Ertan'ım

Bizleri ve beni kırmayıp şömiz kapaklı yaparak harika bir iş başardın. Bilmiyorum Avrupa'da böyle yayınlandı mı?.

Kapak kalitesi gerçekten güzel olmuş bugüne kadar  en sevdiğim çizgi roman kapaklarından birinin en sevdiğim kahramanda olması hemde Türkçe olması harika bir iş.

Gelelim şikayetine aylık bir periyota oturtma vakti geldi artık. Başka yayın evleri başarıyor da JBC başaramıyor ise üzülürüm.

Harika maceranın içine dalın sevgili arkadaşlarım. Kan, nefret ve intikam nasıl olurmuş görelim. Kapak zaten bunun habercisi değil mi?

1000. Mesajım sana cevap vermek için ayırdım :)

Öncelikle güzel Sözlerin için teşekkür ederim reis.

Periyod konusunda sana verebileceğim tek söz , hiç bir kitap benim kıstasım ve onayımdan geçmeden basılmayacak . Yani her kitap hazır olduğunda basılacak dostum.

Diğer yayınevlerinin hiç birisi ile bir rekabet halinde Değilim , kimseden de feyz almak gibi bir derdim de yok. Yani herkes kendi evinin Önünü süpürsün.

Ama benden bir performans artışı bekliyorsan , canımı dişime kattımığımı bil. Elimden gelirse çok daha fazla çalışacağım , amacım zaten hızlı çıkarmak , gözün arkada kalmasın.

Sevgiler

Jedmau

Alıntı yapılan: havsar - 24 Nisan, 2015, 14:15:48
Benim kitap Ankarada olmama rağmen hala elime ulaşmadı. :(

Pazartesi sabah ilk işim ARAS Kargo siteler Şubesi'ni basmak olacak :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Joker - 26 Nisan, 2015, 00:06:42
Normal duruşunda bir sorun yok , sadece şömiz , ben kitabı okurken , aşağı doğru kayıyor.
Kılıf benzeri birşey olsa iyi olurdu şömiz için

Kitabı neden onla okuyorsunuz ki? Çıkarıp okuyabilirsiniz.

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Nisan, 2015, 00:07:39

Ama benden bir performans artışı bekliyorsan , canımı dişime kattımığımı bil. Elimden gelirse çok daha fazla çalışacağım , amacım zaten hızlı çıkarmak , gözün arkada kalmasın.

Sevgiler

Bu söz bana yeter. Zaten senin başka yayın evleri ile rekabette değil onlar ile birlikte olman yakışır.Sevgili arkadaşım....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

@Serhan

Hiç orjinal siyah kapakla basılma ihtimali varmı ?
Çünkü kitaplıkta biraz uyumsuz duruyor , diğerleri siyah bu beyaz olunca.

Jedmau

Joker gibi uyumsuz anarşik bir tip olsun istedik :) Beyaz kalacak ;)

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Nisan, 2015, 21:03:02
Joker gibi uyumsuz anarşik bir tip olsun istedik :) Beyaz kalacak ;)
hahahah süper :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Baskı gerçekten harika olmuş. Çok beğendim tam arşivlik olmuş. Death of the family hikayesini zaten beğeniyorum. Birçok kişi kızıyor ee kimse ölmedi diye ama aslında joker bat-family'nin "aile bağlarını" öldürüyor. İlişkilerine büyük zarar veriyor. Jbc baskı kalitesiyle , güzel çeviri ve şeffaf dış kapakla birlikte bu kitap 9.5/10'u hakediyor bence. Şimdi sırada killing joke var :)

xmenac

Johnny Cage

hafif değil baya bi spoiler editlense iyi olur sanki :)

Pulluk

Hen hikayenin hem de çizimlerin harika olduğu maceralara artık çok sık rastlanmıyor. İşte bu da o nadir eserlerden birisi kesinlikle. JBC'nin baskısı ise tek kelimeyle "muhteşem"  8)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Jedmau