Batman : Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 12 Eylül, 2014, 12:39:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Tebrikler. 4.ciltte Haziran'a kalmaz tükenir. Demek ki bundan sonra Batman'lari çıkar çıkmaz alacağız.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Elimizde şöyle ilginç bir bilgi var. Hiç bir yayınımız 10 aydan daha fazla satışta kalmıyor :D En hızlısı ise 2 ay içinde tükeniyor.

Hem Maşallah diyelim hemde sizlere teşekkür edelim.

noir

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Aralık, 2015, 16:25:42
Elimizde şöyle ilginç bir bilgi var. Hiç bir yayınımız 10 aydan daha fazla satışta kalmıyor :D En hızlısı ise 2 ay içinde tükeniyor.

Hem Maşallah diyelim hemde sizlere teşekkür edelim.

Siz böyle olmaya devam ederseniz başarınız devam edecektir hatta artacağınıda düşünüyorum  :)

Jedmau

s.b

Bu sayıyı bulamıyorum. Baskısı tükendi diyorlar. Yeni baskı ne zaman piyasada olur?

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Jedmau

Jedmau

Hafta sonundan itibaren dağıtımı yapılacaktır

frodo

Şömizli baskısını çok istiyordum facete grupta denk geldi yakın zamanda temin edicem umarım ayırttık hikaye zaten çok güzel.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

gobuns

Ben JBC'e Facebook üzerinden Ailenin ölümü tekrar basılacak mı diye sormuştum ve Nisan gibi tekrar basılacağını söylemişlerdi. Ancak hâlâ tekrar basılmadı. Bir haber var mı? Yoksa Yeni 52 bir daha basılmayacak mı?

İdrava

İdrava

Arkadaşlar bilginiz olsun. Şu an ailenin ölümü piyada yok ya da çok pahalı. Fakat tesadüfen bir site buldum. 22 tlye sipariş ettim çok güzel ayraçlarla siparişim geldi. Leprikonfigures.com eksiği olanlar buradan tamamlayabilir.

Nightrain

Bu ay 3 farklı kapak ile yeniden çıkıyor. Şömizli kapakta var. Arayıp bulamayanlara duyurulur. Şömizli kapak bir daha basılmayacakmış, haberiniz olsun.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Jedmau

dayıcomics

Alıntı yapılan: Jedmau - 16 Ağustos, 2019, 14:38:35
niye yaw 😬

Latife yapıyorum Ertan bey, umarım alınmamışsınızdır. Benim elimde ilk basım siyah kapaklı ailenin ölümü var. Yoğun istek yüzünden yeniden basmanız çok iyi oldu (Türkiye'de pek görmediğimiz hareketler bunlar) ama benim elimdeki ciltlerin fiyatı otomatik olarak düştü. Espiriyi bundan dolayı yapmıştım :)