Gece Hattı

Başlatan köstebek, 15 Eylül, 2014, 02:00:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

4 marttan beri buraya mesaj yazılmamış.Herkes erkenden istirahata çekiliyor galiba?Köstebek bey Teks siparişlerini vereyim mi?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 29 Mayıs, 2015, 00:39:48
4 marttan beri buraya mesaj yazılmamış.Herkes erkenden istirahata çekiliyor galiba?Köstebek bey Teks siparişlerini vereyim mi?

Abi, ver.
Bu haftasonu Tex 13 ve Lal'den Almanak 2 gelir... Ayın ortasına doğruysa Tex 14 ve Klasik 13 var. Aslında verimli bir ay sayılabilir

dean

Scalped dışında comicslerden güzel haberler var mı ?

caretta

Bu başlığa da uzun zamandır yazan yok.Arsenal-Barcelona maçını seyreden var mı?

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 23 Şubat, 2016, 22:49:09
Bu başlığa da uzun zamandır yazan yok.Arsenal-Barcelona maçını seyreden var mı?

Ben seyrediyorum. Yürü be Arsenal.

rumar80

Animvader

Arkadaki Arsenal taraftarının kulakları tırmalayan sinkaflı küfürleriyle kafamız şişiyordu ki sonunda anlatımı kesmek zorunda kaldılar, fazla da sürmedi Messi yazdı zaten acaba şimdi neler diyordur o arkadaş  :)

nicholaihel

Gece kuşlarına, Karanlıktan Korkmayan Kahraman Daredevil okurken selam ederim :)

caretta

Gece Hattı'nda bir sevinç bir hüzün. UEFA Kupasında tur atlayan Fenerbahçe'yi tebrik ederim.

Galatasaray Kupaya veda etti. Forumda futbol başlığı kaldırıldı.

Ben de hiç yorum yapmadan bu kısa mesajı yazıyorum.

kalidor

Tatsız tartışmalara mahal verdiği için forumdan futbol ve siyaset konularını çıkartmak zorunda kaldık.
Crom! Ölüleri Say...

caretta

Braga 4 Fenerbahçe 1.Kısmet bu kadarmış.Fenerbahçe'yi bu maça kadar gösterdiği performanstan
dolayı tebrik ediyorum.

caretta

Bir Galatasaraylı olarak ilk defa Beşiktaş'a yenildiğimize üzülmedim.Üst düzey bir mücadele oldu.Yolun açık,şampiyonluğun kutlu
olsun Beşiktaş.

pizagor

Bu akşam da beni uyku tutmuyor :-\ Hellboy'u sindirip bir köşeye bıraktım. Şimdiyse Windup Girl'ü okumaya çabalıyorum ama roman da bu saatte güzel bir çizgiroman etkisi yaratmıyor, hızlıca akmıyor, tıkanıyor, sarıp sarmalamıyor insanı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...