Gece Hattı

Başlatan köstebek, 15 Eylül, 2014, 02:00:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Bu gece biraz kalabalığız galiba...

deniz240

Duygun hocamiz hayirlisi olsun Galatasarayimiza...Kostebek abi sen nasil degerlendiriyorsun yeni baskani?

kalidor

77 yaşında bir başkan Galatasaray'ımıza çare olacaktır ::) Lisenin hegemonyasından ve divan kurulundaki dinozorlardan kurtulmadıkça eski günleri daha çok yadederiz. GS tarihindeki en başarılı iki başkanın da liseli olmadığını hatırlatalım. (Bkz Alp Yalman, Faruk Süren)
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Ekim, 2014, 17:24:24
77 yaşında bir başkan Galatasaray'ımıza çare olacaktır ::) Lisenin hegemonyasından ve divan kurulundaki dinozorlardan kurtulmadıkça eski günleri daha çok yadederiz. GS tarihindeki en başarılı iki başkanın da liseli olmadığını hatırlatalım. (Bkz Alp Yalman, Faruk Süren)

Abdürrahim al bayrak Abdürrahim al bayrak....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Kalidor'a katılıyorum. liselilerden, daha doğrusu yaşlı liselilerden kurtulmamız lazım görünüyor.
Bugün oturdum mekâna, maçın başları fena değildi, söyledik soğuk biramızı... ama iki taneyi yiyince (halı saha golleri gibiydi), eeeh deyip birayı dikleyip çıktım geldim.

doktor1881

4.Yıldız diye yola çıktık ve şimdiden 4. yıldızı garantiledik her maçta 4 lüküz Helal olsun cimboma 50 senelik hayatımda küme düşmemeye oynadığımız sezonlar dahil bu sezon kadar takımdan soğumamıştım DEMİRÖREN beşiktaşdan sonra türk milli takımını AYSAL ise galatasarayı bitirdi

caretta

Evet gelenden dört,gidenden dört.Bir "the end"de şampiyonlar liginden geldi.Ligde kör topal gidiyoruz ama nereye kadar.Her an bir takımdan
dörtlük olabiliriz.Pek teknik direktör sepetleme geleneğimiz de yok.Ama bu Prandelli'ye ne kadar tahammül edeceğiz?

doktor1881

oyuncular çok hassas moralini bozmayalım geyikleri Ya arkadaşım bedavaya mı oynuyorlar milyon dolar alıyorlar hatalıysa yuhlarımda.....  zmemur olarak performans düştüğünde fırça yiyiyormuyuz ceza alıyormuyuz EVET işci içinde aynı Maçta dzemalli midir nedir kale önünde şut atamıyor  Selçuk geriye oynuyor başka tık yok ben 50 yaşındayım onun kadar bu işi yaparım Tarık kim ya ne oynadı Bundan sonra genç ağırlıklı çıksınlar (gerçi Tarık genç ama ;D ;D 

kalidor

Eskişehirspor gibiyiz. Tarık çıkar Veysel girer, Veysel çıkar Yasin girer  :D Bence Türkiye'de futbola bu kadar harcananan paraya yazık. Futbol amatör branşa düşürülüp, diğer branşlara yatırım yapılmalı. Evet kararımı verdim, böyle olsun  :D
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Gececi kardeşler, bir ses verin bakalım

Ahmet Oktay

Kimse yok köstebek abi, benim de sabah büt'üm var bu saatte uyumuş olmalıydım ama alışmadık g.tte don durmaz hesabı uykum yok. Yatacağım birazdan :D

hanac

Köstebek abi nasılsın ?

Bir ara ziyaretine geleyim, biraz dedikodu yaparız.  :)

köstebek

Ne zaman istersen, yalnız gelmeden bir ara, şehrin karşı taraflarında olma ihtimalim var..

pizagor

Malezya'da şu anda gece 01:51... Uyku tutmuyor bir türlü!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Mart, 2015, 19:51:18
Malezya'da şu anda gece 01:51... Uyku tutmuyor bir türlü!

Çizgiroman oku.