"Avengers Dağıldı" İstiyoruz

Başlatan Laplacee, 27 Eylül, 2014, 11:23:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Laplacee

Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere new avengers serisi Gizli Savaş-Avengers Dağıldı- New Avengers 1-New Avengers 2 şeklinde gidiyor.

Bu kitaplardan birçoğunun ikinci baskıları yapılmış ve piyasada bulunabilen kitaplar.

New avengers serisinin belki de en önemli olabilecek sayısı olan "Avengers Dağıldı" 'nın ikinci baskısı yok ve piyasada bulunamıyor.

Birçok kişide bu sayı olmadığı için new avengers serisine başlayamadığını düşünüyorum.

Gereklişeyler yayıncılığa ikinci baskının yapılıp yapılmayacağını defalarca mail atarak sormama rağmen bir türlü cevap alamadım.

"Avengers Dağıldı" isteyen arkadaşlar varsa gereklişeylerin web sitesinden iletişim formunu doldurup yada

"gerekli@gerekliseyler.com.tr" mail atarak istekte bulunabilirler mi?

Teşekkürler

https://www.gerekliseyler.com.tr/index.php?do=static/contactus

Chuck

İletişim formundan ikinci baskı isteğimi belirttim. Umarım çıkarda eksik olarak okumak zorunda kalmayız :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

tommikser

Chuck

Çizgiromanlarla daha yeni yeni tanışmaya başladım geç olsun güç olmasın derken baskı bulamıyoruz :D Okuyan ve ellerinde olan üyelerde yazsa iyi olur bence sonuçta okumak bizimde hakkımız :( Destek bekliyoruz ve Gerekli Şeyler'den bir cevap. . :)

doktor1881

duyduğuma göre yeni baskısı yapılcakmış

Chuck

Çok güzel haber :D Hocam ayıp olmazsa haberin kaynağınıda öğrenebilir miyim ? :)

Benn Beckman

Bende aynı durumdayım. Gerekli şeylere daha önce mail atmama rağmen geri dönüş yapmadılar.  2. baskının yapılması lazım.

tommikser

Arkadaşlar mail ile uğraşmayın telefon edin.Altan abiye sorun o daha net cevap verir :D

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 27 Eylül, 2014, 19:59:33
Arkadaşlar mail ile uğraşmayın telefon edin.Altan abiye sorun o daha net cevap verir :D

Nispeten küçük çizgiroman yayıncılarımızın en iyi tarafı budur. Sözlü iletişim babında erişim gayet kolaydır, hemen abi-hocam muhabbetine girebilirsiniz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Utku Gürsoy

Bende var ama isteyenler için Gerekli'ye mail atalım bakalım.

HacıGeraltEmmi

Arenapark AVM'de bir adet görmüştüm geçen gün, yetişen alır :)

Edit: D&R mağazası yazmayı unutmuşum

Honore

Gerekli şeylerden son sayiyi ben almistim bi ay kadar once. Kesinlikle kacirilmamasi gereken bi cilt.

Ciddi alicilara yapacagim bu kiyak nolur unutulmasin  ;D 40 ambarda bi adet gordum masanin kenarina dizilmis marvel ciltleri arasinda  ;)

eyoruk

Umarim telkrar basilir..daha dun kadikoy de ara ara bulamadim
Bu ve batman olduren saka )))
Bu baski gibi tukenmek uzere olan baska avengers hikayrsi de sanirim dark avengers. Artik gormemeye basladim

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: eyoruk - 30 Eylül, 2014, 19:27:11
Umarim telkrar basilir..daha dun kadikoy de ara ara bulamadim
Bu ve batman olduren saka )))
Bu baski gibi tukenmek uzere olan baska avengers hikayrsi de sanirim dark avengers. Artik gormemeye basladim

Avengers Dağıldı cildinin gittigidiyor adresinde olması lazım. Bir arama yapın isterseniz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Var var olmasına da biraz daha zorlasalar kurban hissesine gidilir :D