"Avengers Dağıldı" İstiyoruz

Başlatan Laplacee, 27 Eylül, 2014, 11:23:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Laplacee

Merhaba Arkadaşlar,
Dün gereklişeyler yayıncılığı telefonla aradım ,Avengers dağıldı'nın baskı aşamasında olduğu ,fuara yetiştiremediklerini ancak en kısa zamanda satışta olacağı söylendi :)

doktor1881

forumda yaş ortalaması 50 civarında olduğu için kuyrukları karaborsayı  hatırlarlar Bırakında biraz çizgiromanın karaborsası, kuyruğu olsun  ;DNostalji olur hepimiz geçmise özlem duymuyormuyuz;D ;D

s.b

Alıntı yapılan: doktor1881 - 17 Kasım, 2014, 09:13:33
forumda yaş ortalaması 50 civarında olduğu için kuyrukları karaborsayı  hatırlarlar Bırakında biraz çizgiromanın karaborsası, kuyruğu olsun  ;DNostalji olur hepimiz geçmise özlem duymuyormuyuz;D ;D

Aman abi o günlere hiç dönmeyelim. Rahmetli anacığım ile tüp kuyruğunda vardiyalı beklerdik.
Şimdi çizgi roman kuyruğu çok komik olur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

doktor1881

Alıntı yapılan: s.b - 17 Kasım, 2014, 09:22:00
Aman abi o günlere hiç dönmeyelim. Rahmetli anacığım ile tüp kuyruğunda vardiyalı beklerdik.
Şimdi çizgi roman kuyruğu çok komik olur.
sadece tüp kuyruğunu mu hatırlıyorsun sami bey .Yağ-şeker-sigara-çay-süt unuttunmu Hepsini anladımda süt ne oluyor onu anlamıyorum İnekler grev mi yapıyordu

tunaorhun

Tüpgaz ve sanayağ ( o zamanlar margarin demezdik sanayağ derdik) kuyruklarını hatırlıyorum.  Ama ötekileri hatırlamıyorum.

Chuck

Alıntı yapılan: Laplacee - 17 Kasım, 2014, 08:55:55
Merhaba Arkadaşlar,
Dün gereklişeyler yayıncılığı telefonla aradım ,Avengers dağıldı'nın baskı aşamasında olduğu ,fuara yetiştiremediklerini ancak en kısa zamanda satışta olacağı söylendi :)
O halde umarım amaçları süpriz falan yapmaktır. Yoksa benimle dalga geçmiş oluyorlar.  >:( >:(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

Arkadaş bu avengers dağıldı lobisi neymiş durup durup resurrect ediyo. :)

Bir sürü çr çıktı, hiçbirini okuyamadık daha, dagıtıma çıkacak da, turkiyeye dagılacak da, hayat Kadıköylülere güzel.  :)

Derdimiz büyük ben de araya karışıyım dedim. :)
They drew first blood...

Frank_Castle

Alıntı yapılan: Laplacee - 17 Kasım, 2014, 08:55:55
Merhaba Arkadaşlar,

Umarım doğrudur.

Sinan Başak

5 dakika önce, caddebostan bağdat caddesindeki gazete bayinde bir tane gördüm. 25 tl. Fiyatli. İlgilenenlere duyurulur.

Chuck

Avengers Dağıldı ve bir kaç baskısı tükenen çizgi roman daha bir iki haftaya yeniden raflarda olacakmış.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Kauss

Avengers Dağıldı tekrardan stoklara girmiş bugün. Şahsen idefixten siparişi geçtim bile. Sanırım bugün aldığım en güzel haber :)

Frank_Castle

Bende siparişi verdim. Bu kitabı 100 liraya satanlar düşünsün şimdi.

haysat

Avengers Dağıldı  Kitabından sonra baskısı olmayan veya bitmek üzere olan yayınlarında tekrar baskıları yapılacakmış..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !