selam

Başlatan sadikbilcen, 28 Eylül, 2014, 12:29:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sadikbilcen

Tanımasam da sevgili dostum Hanac demeyi uygun gördüm.Bazı sağlık sorunları nedeni ile  forumlardan ve çizimden uzak kaldım.Ümit Kaptan ile ilgili çalışmalar yolunda 6.sayı ve 1-2-3-4-5-6.sayıyı içeren iki yayın ile aranıza dönmek istiyoruz.Sevgili dostum Hakan 6.sayının her şeyinin hazır olduğunu basıma geçtiğini söylememi istedi...
    Ama bizim gibi amatörleri en çok yayımlamak çizmek değil dağıtım zorluyor.çok az noktaya ulaşabiliyoruz.Malumunuz(kesinlikle ayırım yapmam çr'de)yabancı yayınlar büyük yayınevleri ile her noktaya gelebiliyor.bu yüzden çoğu kişi kahramanımız duysa da ulaşamıyabiliyor.6.sayıdan sonra 1-2-3-4-5-6.sayı kaln bir çilt olarak sunulacak sanırsam...

çizimne devam ettiğim maceradan bir kare sunmak isterim

Harun Ça

Çizimler güzel, balonlama ve yazı tipi daha iyi olabilirdi.

hanac

Alıntı yapılan: sadikbilcen - 28 Eylül, 2014, 12:29:17
6.sayıdan sonra 1-2-3-4-5-6.sayı kaln bir çilt olarak sunulacak sanırsam...

Güzel fikir.

İlk 5 sayıyı okumayan o kadar kişi var ki.

sadikbilcen

Alıntı yapılan: hanac - 28 Eylül, 2014, 21:15:24
Güzel fikir.

İlk 5 sayıyı okumayan o kadar kişi var ki.

balonlama ayrıca yapılacak unutmamak için yazdım.senaryonun dışına da çıkılabiliyor balon konuşmalarda da...teşekkürler

s.b

Sağlık sorununuz her ne ise Allah(cc) şifa versin Sadık Bey. Ümit Kaptan'ın yeni sayısı çıktığı zaman haberimiz olursa iyi olur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

sadikbilcen

Alıntı yapılan: s.b - 28 Eylül, 2014, 22:50:44
Sağlık sorununuz her ne ise Allah(cc) şifa versin Sadık Bey. Ümit Kaptan'ın yeni sayısı çıktığı zaman haberimiz olursa iyi olur.

çok teşekkürler ...tabiki buradan paylaşılacaktır.selamlar saygılar

devrimk

Tebrikler ve kolay gelsin.

Utku Gürsoy

Heyecanla beklemekteyiz. Umarım satışlar iyi gider.