Z NATION..

Başlatan V, 30 Eylül, 2014, 22:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Yeni zombi dizimiz...

Bir zombi virüsünün insanları kırıp geçirmesinden 3 yıl sonra bir grup insan bilinen bu virüse bağışıklığa sahip tek insanı New York'tan Kalifornia'ya götürmek zorundadırlar. Zira kalan tek laboratuvar onun kanını büyük bir hevesle beklemektedirler. İnsanoğlunun geleceği büyük bir belirsizlik içindeyken, post-apokaliptik bir Amerika'da 3000 kilometre uzunluğunda bir ölüm kalım mücadelesi başlayacaktır.

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Zombili herşeye varım. Bakalım Walking Dead kadar başarılı olabilecek mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Eylül, 2014, 22:41:21
Zombili herşeye varım. Bakalım Walking Dead kadar başarılı olabilecek mi?

Aynen, ben bunu izlerim.

Harun Ça

İlk yorumlar vasat olduğu yönündeydi ama post-apokaliptik,   zombi olduğu için her halükârda izleyecem.

dean

İzlemeyi düşünmüştüm ama yorumlar kötü geldiği için vazgeçmiştim.

Mrtekin

Walking Dead kadar başarılı olamaz, onun yeri çok ayrı.
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 30 Eylül, 2014, 23:33:34
Walking Dead kadar başarılı olamaz, onun yeri çok ayrı.

Bence Walking Dead yavaş yavaş bir yerlere gelmeli ve çok uzamadan sonlandırılmalı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mrtekin

Bence de ama en az 2 sezon sonra :)
They drew first blood...

Pulluk

Hayatımda gördüğüm en kötü dizilerden birisi olmuş. 1. bölümü zar zor izleyebildim ve benim için bitti artık...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

3. bölümde bitti internete düştüğü andan itibaren takip etmeye başladım  bir kere walking dead le kıyaslanamaz seyredince  walking dead in çakması olmuş izlenimi veriyor Ama haksızlık yapmayım diye seyrediyorum Ondan farklı daha kanlı ve vahşet  dozu yüksek İlk bölümde zombiler maşallah çok hızlı kurtulma sanşın yok Sonraki bölümlerde  ne oluyorsa hız düşüyor ortada zombiler geziyor bizim ekip rahat -keyfi yerinde neredeyse birlikte çay içecekler elinle ittirip lütfen çekilin diyince zombiler yol açıyor neredeyse ;D ;D ;D Ancak benim sevdiğim konu olunca seyrediyorum notum 5.5/10

Ahmet Oktay

Konu Walking Dead çakması gibi duruyor, benden pas.

V

Syfy dizileri B movie tadında, ucuz iş görünümündeler. B movie sever olarak ben izlemeye devam edeceğim.Bu arada zombiler bir bölüm hızlı, bir bölüm çok yavaş devam ediyorlar ölü hallerine. :D
"İstemem,eksik olsun.."

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: V - 13 Ekim, 2014, 23:38:26
Syfy dizileri B movie tadında, ucuz iş görünümündeler. B movie sever olarak ben izlemeye devam edeceğim.Bu arada zombiler bir bölüm hızlı, bir bölüm çok yavaş devam ediyorlar ölü hallerine. :D
Bana uymaz un movie tadında ise

doktor1881

atletik ve Carl Levis hızındaki zombilerimiz ile dizi 7. bölümü internette ;D ;D

doktor1881

8. bölüm yayında ve şimdiye kadar en iyi bölümüydü Heyecan üst seviyedeydi Yeni bir kral doğuyor ::) Parapsikolojik boyutta harikaydı Bilinçaltımız -bilincimiz uyusada- görevde olduğu çok iyi anlatılmış