Z NATION..

Başlatan V, 30 Eylül, 2014, 22:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:2/3 (Güncel)Bu bölümde Mutasyona uğramış süper zombilerle karşılasıyoruz (Flash gibi hızlı)
Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:2/4 (Güncel) Bu sezon Murphy ağırlıklı Her şey Murphy'nin üzerine kurulu
Murphy ilk kez bir zombi üzerinde gücünü kullanamıyor ve Murphy baba oluyor
2. sezonun en iyi bölümüydü
Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:2/5 (Güncel) Bu diziyi seyredenler her türlü absurdluğu gördük artık birşey olmaz diyenler bu bölümü seyretsinler absurtlukte çığır açmışlar
Bildiğimiz zombiler bu dizide değişmişler .Sanki bilinç sahibi olmuşlar.İnsanlardan sora hayvan zombilerde piyasada
Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:2/6 (Güncel) Başbelalım dizi internete düşünce önceliği alıyor (Neden ben de bilemiyorum)
Murphy ve bebeğinin etrafında dönen dizi ekibin bir kaybıyla sonuçlanıyor
Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Pazartesi akşamını Zombi gecesi ilan ettım

Bölüm:2/7 (Güncel) 10K gruptan ayrı düşüyor.Bu bölümde nehir zombilerini de gördük ;D ;D
Bölüme Western film havası katılmış

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Dizi dün akşam (Cuma) ABD dede yayınlandı.

Bölüm:2/8 (Güncel) Murphy çılgın bilim adamının zombi tuzağına düşer ve olaylar gelişir ( 8)Tabi olay varsa)

George R. Martin'in zombisinide bu bölümde görüyoruz

Berbat bir bölümdü

Bölüm Notu:3/10

Ahmet Oktay

Syfy diziye 3. sezon onayı verdi.

doktor1881

Bölüm:2/9 (Güncel) Dizinin senaristlerine ne olursa olsun kesinlikle şapka çıkarmalıyız.Hayal güçleri çok geniş.Artık herşeyi yaptılar ne olacak derken hop yeni bir şey çıkarıyorlar.Bu bölümde uzaylılara el attılar.Uzun bir aradan sonra şimdi ne olacak diye heyecanla seyrettim bölümü

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:2/10 (Güncel) Yine sürprizi bulmuşlar.Bu sefer Kızılderi kabilesine sığınırlar çünkü Zombi fırtınası gelmektedir

doktor1881

Bölüm:2/11 (Güncel) Ekibimiz bir otele sığınır ve orada bir grup insanla karşılaşırlar.Gizem dolu ekiple anlaşmaları biraz zor olur ;D

doktor1881

Bölüm:2/12 (Güncel) Kahramanlarımız Meksikaya geçerler ve orada Ölülerin Kraliçesi'nin idare ettiği çete ile tanışırlar.
Dr. Kurian'da bu çetenin elemanı olmuştur
Eli yüzü düzgün bir bölüm olmuş

doktor1881

Bölüm:2/13 (Güncel) Dizi son iki bölümdür kendi saçmalığı üzerinde güzel bir yere geldi. İşte ben bu saçmalığı seviyorum.İyice uçmadan senaryoya bağlı kalarak makul dozunda saçmaladıklarında problem yok.Bu bölümü kısaca akrebin sonu diye özetleyebiliriz

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2/14(Güncel) Dizide arka arkaya 3 güzel bölüm oldu.İlk sezona döndü.Çok saçmalamayı bıraktılar
Bu bölümde kahramanlarımızın salgın başladığı an bulundukları ortam ve ilk tepkilerini gördük
En dramatik olanıda Matt Cedeno olmalı :'( :'( :'(

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:2/15 (Güncel) (Sezon Finali) Ekip Murphy'i ABD hükümetine teslim etti ??? ??? ???
Vatandaş Z kutupu terketti.Scorpion zombilerden kurtulmuş gibi ;D
10K ne oldu ???.Çin ordusu ne arıyor ::) ::)

doktor1881

Geçtiğimiz günlerde birçok soruyu ardında bırakarak 2. sezon finalini yapan absürt-zombi dizisi 'Z Nation' 3. sezon ne zaman başlayacak?
Syfy kanalının komedi-zombi dizisi "Z Nation" farklı senaryosu ile bizi kendisine bağlamayı başardı.
Dizide, görevleri dünyayı salgından kurtarmak için, bilimsel deneyin bir parçası olduktan sonra zombi ısırığından tek kurtulan Murphy'i (Keith Allan) Kaliforniya'da ki devlet laboratuvarına teslim etmek olan bir grup çılgın ve farklı yapıdaki karakterlerin maceraları anlatılır.

Ekibimiz 2. sezon finalinde görevi yerine getirmiş olsalar da birçok soru ile izleyiciyi aylarca beklemeye mahkum ettiler. Bunlardan en çok merak edileni 10k öldü mü? Son dakikada ortaya çıkan askerler kim? Murphy'nin yeni sezon amacı ne? Kuzey kutbunda NSA laboratuvarında çalışan ve donmak üzere olan Citizen Z'nin (DJ Qualls) karşısına çıkan silüet kim? Bunların cevabı 3. sezonda saklı...
İlk sezonu 13, ikinci sezonu 15 bölümden oluşan dizi geçtiğimiz ay üçüncü sezon onayını almayı başardı. Yeni sezonun da tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi Eylül 2016 ortalarında prömiyer yapması beklenmektedir