New 52 Flash - Arkabahçe

Başlatan Chuck, 02 Ekim, 2014, 23:55:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Işığı görüp ateşe koşan böcekler misali kırmızılılara takıldık galiba. Daredevil kırmızısı sonrası, en hızlı kırmızı için ,hazırlıklar başladı !!!!
DC COMICS NEW 52!!!! FLASH ilk kez Türkçe'de çok yakında!!!!!

Yukarıdaki resim ve not Arkabahçe'nin facebook sayfasından. .
Evet Flash artık kesin arkadaşlar. Superman ve Batman'den sonra Flash'ı da Türkçe okuyabileceğiz :D

Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen, Yaşayan En Hızlı İnsana dönüşmüştü. Ama Flash'ın bile kaçamayacağı şeyler vardı. Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra, Flash'ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar, Flash'ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan, durdurulamaz bir çeteydi.

Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash'ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash'ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash'ın öngöremediği kişisel bir acıydı.

Tüm bunların üzerine, Flash'ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash'ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti'n kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash'ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.
(Tanıtım Bülteninden)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Flash süper haber. İşte buna içilir :D

Caped Crusader

Vay be Flash'ı da Türkçe okuyacağız.Çok güzel haber oldu bu gece benim için.Umarım Arkabahçe Flash'ın yanına New 52 serilerinden 1-2 tane daha ekler.

pizagor

Peki ya Flashpoint ??? Bu konuda herhangi bir açıklama var mı? Iyiden iyiye DC evrenine girerken bu kilometre taşıyla başlasaydık daha iyi olurdu.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Chuck

Şuan için yukarıdaki yazıdan başka bir açıklama yok fakat katılıyorum Flashpoint'ten başlanması daha doğru olur.

pearl jam

Flash'ı hiç bilmiyorum biraz tanıtabilir misiniz ?

Chuck

1940 yılında Gardner Fox ve Harry Lampert tarafından ortaya çıkarılmış. Özel gücü çok hızlı koşma ve çok hızlı hareket edebilme ve bunlara bağlı olarak fizik kurallarını çiğneyebilmek. . Fakat bu yeteneklerini çok zekice kullanıyor yeri gelince kendi etrafında dönerek hortum çıkartabiliyor. 4 tane Flash olmuş günümüze kadar, şu an ki Barry Allen. Fakat Barry Allen yeni bir süper kahraman değil. Daha önce 1956'dan 1985'te ki ölümüne kadarda Flash'tı. 2008'de geri döndü. . Güçlerini bir yıldırım çarpmasıyla kazandı. DC'nin New 52 hamlesine geçiş olarak tabir edebileceğimiz Flashpoint macerasında çok önemli rolü vardır. :)

NIC

flashpoint neden bukadar önemli?

rumar80

Alıntı yapılan: NIC - 03 Ekim, 2014, 14:03:47
flashpoint neden bukadar önemli?

DC new 52'ye başlayıp birçok kahramanı sıfırlamak için bu öyküyü temel aldı, ayrıca konu olarak ta çok güzel bir öyküdür.

Chuck

DC New 52 ile kendini sıfırladı. Her sayıyı(seçtiği 52 dergiyi) #1 den başlatmıştı hatırlarsanız, işte DC Flashpoint'teki macerayla bir dönemi bitiriyor ve New 52'ye başlıyor. :)

Chuck

Fuardan sonra kısa sürede çıkacakmış  :)

Ahmet Oktay

serkanplt

dean