New 52 Flash - Arkabahçe

Başlatan Chuck, 02 Ekim, 2014, 23:55:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Kaptan Cold ve ekibi gelecekten gelip henüz bunu yapmamış olmasına rağmen Barry'yi cinayetten tutuklamak için zamanda geri geldiler. Flash, Cold ile mücadele ederken hala annesinin ölümüde aklını karıştırmaktadır. Çizimleri ve hikayesi benim hoşuma gitti. Tekrar Flash'a şans tanımaya karar verdim....

7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Flash Flashpoint Yolunda 2 cilt.

Barry Allen, Central City Adli Tıp Uzmanı olarak iki gencin yaşlanıp öldükleri cinayetleri araştırıyor.

Şehre gelen başka bir kahraman ile mücadele etmek zorunda kalıyor .Hot Pursuit Sürat Kuvveti'yle çalışan motosikletiyle Flash'ın peşine düşüyor.

Hot Pursuit, Flash'ın akrabalarından birinin peşine düşünce Flash onu durdurmak için peşinden gidiyor.

7/10

hennessy

Flash Flashpoint Dünyası

İlk hikayede  Cold'un düşmanı olan Haydut'lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya devam edebilecek mi? Onu görüyoruz

Başka hikayede kendine engel olavak bir Flash olmadığı için Gorİlla Grodd Afraika katısını ele geçirmiş ve dünyaya meydan okuyor.

Kıyamet Ordusu'hikayesinde ise ısı dalgası olayı hapishaneyi ele geçirebilir. İçindeki tüm mahkumları ile birlikte.....

Çocuk Flash kayboluşunu ve arayışlarını anlatan bir hikaye. Flashpoınt Patlama Noktasına giden yolu görüyoruz.

6/10

hennessy

4.cilt bitti. Zıt Flash kimdir onu öğreniyoruz. Barry Allen ile arasındaki benzerliği öğreniyoruz.  Flash simgesinin tersi bir simgeyi taşıyan bu katil ile mücadelesini görüyoruz.

İkinci hikaye ise  Barry ile Irıs'in tanışmasını anlatıyor. Gotham'da ikili bir olayı çözmeye çalışıyorlar.

7/10

hennessy

5.cilt bitti. Central City'in geçmişinden gelen bir seri katil hayalet ortalıkta dolaşmaktadır. Suçlusu Flash'tır. Annesinin katilini ararken onu serbest bırakmıştır.

Barry hayalet katil ile yüzleşmek istemektedir. Ama bu kendi geçmişi ile ilgili sırlarında ortaya çıkmasına neden olur.

Deadman'in yardımı ile masum bedenleri ele geçiren seri katil ile mücadele eder.

Bu katil Barry'nin annesinin katilinin sırrını aydınlatacak ip ucu olabilir.

6/10

hennessy

6.sayı bitti. Flash Iron Heights'tan saldığı azılı suçluların peşine düşer. Öbür taraftan Irısh'ın yeğini Wally West'in sorunlu hayatı ile uğraşır.

Öbür taraftan yıllar sonradan gelen kendisi ile karşılaşır. Wally'i kurtara bilecekmi. Barry sevgilisi ile arasındaki sorunu düzeltebilecek mi?

Gelecekten gelen Flash selefinin geç kaldığı olayları ve kişileri kurtarabilecek mi? Bugünkü Flash sürat kuvvetini kullandıkça zaman gerilemektedir.....

6,5/10

Harun Ça

memospinoz

İki Flash'ın Hikayesi Barry Allen'ın yirmi yıl sonrasından gelen gelecekteki versiyonu, tüm güçlerinin kaynağıdoğaüstü kuvvet sürat kuvvetindeki yırtığı kapamayı başarır. Zaman ve mekan yine güvendeolsa da bu eylemin öngörülemez sonuçları olacaktır. Gelecekten gelenFlash günümüzdekalırken onun şaşkın kopyası yırtığın içine çekilerek sürat kuvvetinde tutsak olur. Kopyasının yaşamını çalan gelecekten gelen Barry eski hatalarını telafi etmeye koyulur.Oysa ki yaptığı tüm o hatalar onu değiştirmiş ve çok daha tehlikeli ve ölümcül biri halinegetirmiştir! Katı bir adalet anlayışıyla hareket eden bu Flash katillere misliyle karşılıkvermeye kararlıdır.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 30 TL

dean

Gem Şehirlerine huzur getirebilmek için muazzam güçlerini kullanıyor olsa da Barry Allen –namı diğer Flash –huzurlu olmaktan çok uzaktır. Yıllar önce annesi öldürülmüş ve babası da bu suçla hapse atılmıştır. Onun masum olduğuna inanan Barry tüm hayatını onun serbest kalmasını sağlayacak delili bulmaya adayıp gerçek katili yakalamayı ümit eder. Nihayet Barry annesinin katilinin Eobard Thawne adında gizemli bir yabancı olduğunu tespit eder. Ama çok geçmeden Flash düşmanının diğer kimliğini de öğrenecektir: ZOOM.

Sayfa Sayısı: 224
Etiket Fiyatı: 37 TL

Aşağıdaki kapak sadece çizgi roman dükkanlarında olacak.

Nemo

Bu sayidan sonra son bir sayi kaliyor. Acaba Arkabahce sonrasinda rebirth serisini yayinlayacak mi?
Özel Alfa Ajanı

dean

Alıntı yapılan: Nemo - 04 Temmuz, 2017, 11:53:05
Bu sayidan sonra son bir sayi kaliyor. Acaba Arkabahce sonrasinda rebirth serisini yayinlayacak mi?

Evet. Ama biraz beklenecek.

memospinoz

Kayıplara Karışmak.

O yaşayan En Hızlı Adam olsa da artık kaçmak zorunda.

Zoom'la yaptığı felaketten farksız savaşın ardından Kızıl Speedster'ın, hem Flash hem de CCPD mensubu Barry Allen olarak korumaya yemin ettiği, Central City'e yönelik bir tehdit olduğu ilan edilir. Adını aklamak adına elinden geleni yaparken peşine sadece polisler değil baş belası Haydutlar da düşer.

Captain Cold, Ayna Efendisi, Hava Büyücüsü, Düzenbaz ve Golden Glider, Flash'ı bulup etkisiz hale getirmekle görevlendirilmiştir. Başka bir kötünün avla avcının değiştiği bu karmaşayı fırsat bilmesi uzun sürmez. Daha kolay bir hedef bulmak adına Gotham City'den ayrılan bu kötü kim?

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 32 TL

Nightrain

Bu cildin içinde, Rebirt Flash #1'de var. Acaba Rebirth özel cildini hangi yayın evi basacak, göreceğiz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

galeme

Yeni 52 Flash serisi baştan sona beğenerek okuduğum bir seriydi.

Animvader

8. ciltte istisnasız bütün -den/-dan ekleri ayrı yazılmış, okurken gereksiz yere takılıp durdum. Bulunma hali belirtmediği zamanlar -de/-da'nın ayrı yazılmaması veya tam tersi duruma denk geliyoruz da böylesini ilk defa gördüm. Acaba baskıya gitmeden önce kitapların bir son okuması falan hiç mi yapılmıyor?