New 52 Flash - Arkabahçe

Başlatan Chuck, 02 Ekim, 2014, 23:55:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

dc hala zorlu ve telifi pahalı bir yayıevi..fakat daha 1-2 yıl önce nasıl dc yayınlanmaz-yayınlanamaz muhabbetleri yaparken,şimdi yeni  ;) serisi her yönden dergilerle bir iki geliyor..neler oluyor  ::)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Chuck

'CNBC-E' DE başlayan dizisinden farklı bir zamanda geçmeyen DC YENİ 52 Flash'ın ilk çildi hazır ,Yarın bile bizde olabilir :) '

Arkabahçe facebook sayfasından
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen, Yaşayan En Hızlı İnsana dönüşmüştü. Ama Flash'ın bile kaçamayacağı şeyler vardı. Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra, Flash'ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar, Flash'ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan, durdurulamaz bir çeteydi.

Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash'ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash'ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash'ın öngöremediği kişisel bir acıydı.

Tüm bunların üzerine, Flash'ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash'ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti'n kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash'ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.
(Tanıtım Bülteninden)

pizagor

Bu seriye girmeden önce bir Flashpoint ne de güzel olurdu!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Bu Türkçe ilk Flash mı oluyor, yoksa daha önce herhangi bir dergide dolgu olarak ya da kendi adıyla yayınlanmış mıydı Flash?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Chuck

Arkabahçe'nin söylediğine göre ilk kez :D

Berkdinho

Ve sonunda çıkmış.Darısı diğer DC yayınlarının başına.  :)

The Right Man When Things Go Wrong

Animvader

Ahmet Oktay

Chuck

Green Arrow'a kesinlikle hayır demem ama ben bütün kalbimle Green Lantern'in basılmasını istiyorum  :D

HacıGeraltEmmi

O değilde, çizgi düşler niye Brendon çıkarmıyor arkadaş? ::)

hennessy

merakla beklediğim kitap bugün aldım en kısa sürede okuyacağız.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Yıllar önce ilk Tercuman Gazetesi'nde görmüştüm Flash'ı, Arkabahçe'nin Flash'ını okudum.Hikeye ve çizimler mükemmel,Tavsiye ederim

tommikser

Yeni bitirdim yarın detaylı yazacağım ama çok beğendim.Düşündüğümden çok iyi.