The Flash

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 22:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Film 23 Mart 2018 için duyuruldu. Başrol oyuncusu olarak Ezra Miller açıklandı.

Ras Al Ghul

Bu tip nedir flash a   >:(

dean

Filmin hikayesinin Cloudy with a Chance of Meatballs, 21-22 Jump Street ve The Lego Movie gibi filmlerin yazarları ve yönetmenleri olan Phil Lord-Christopher Miller ikilisine teslim edildiği açıklandı. Yönetmenliğini yapıp yapmayacakları belli değil. Ama bu isimlere bakıp DC'nin filmler aşırı ciddi olacak tavrinin The Flash için kırılacağını tahmin edebiliriz.

dean

The Flash filmi yönetmenini buldu. Filmi daha önce uzun metraj yönetmenlik tecrübesi olmayan, Abraham Lincoln: Vampire Hunter'ın senaristi olarak tanıdığımız Seth Grahame-Smith yönetecek. Phil Lord-Christopher Miller ikilisinin The Flash'ı Star Wars için terketmesinin ardından filmin yazarlığıda Seth Grahame-Smith'e geçti.

Nightrain

Bu filmden hiç umudum yok nedense.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Ekim, 2015, 19:21:53
Bu filmden hiç umudum yok nedense.

Benimde hiç umudum yok. Nedenlerini yazayım;

1- Ezra Miller'ın The Flash olması berbat bi' Nisan 1 şakası gibi.

2- Justice League'den sonra vizyona girmesi. Böylece aynı Aquaman gibi solo filmsiz Justice League'de olacak. Üstelik Aquaman, Batman v Superman: Dawn of Justice'da role sahip. The Flash ise son derece ufak bir cameo yapacak o kadar.

3- Film çıktığında The Flash dizisi 4. sezonunda olacak. Justice League'i saymazsak seyirci evinde Grant Gustin'in Flash'ını seyrederken o hafta sonu sinemaya gidip Ezra Miller'ın The Flash'ını seyredecek.

4- Filmin açıklanan yazar ve yönetmeni görünürde son derece yetersiz bir isim. Bizi şaşırtır mı ? şu an için söylemek imkansız tabi ki. Ama umut vermediği kesin.

Bonus: Tanrı aşkına Ezra Miller mı ?!!!

Agamotto

Dc bu konuda baştan hatalı bence. Marvel gibi dizi ve film evrenleri ayrı değil tek evren içinde olmalıydı.

Chuck

Alıntı yapılan: Agamotto - 05 Ekim, 2015, 19:47:22
Dc bu konuda baştan hatalı bence. Marvel gibi dizi ve film evrenleri ayrı değil tek evren içinde olmalıydı.

Aynen öyle. Dizide farklı filmde farklı olunca izleyici garipseyecek. Keşke marvel gibi, dizidekilerle gerektiğinde filmde oynamaya yönelik bir sözleşme yapsalardı. Gerçi dizi oyuncularının bunu şu an bile kabul edeceklerini düşünüyorum. Sorun yöneticilerde. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Film ve dizi evrenlerinin birleşme olayı şu saatten sonra imkansız. Kurulan film ve dizi evrenlerinin dinamikleri korkunç derecede farklı. Filmler ciddi ve karanlık olma vaadinde, diziler ise Brezilya pembe dizisi kıvamında. Ben hiç kimsenin Jason Momoa Aquaman'ini ya da Henry Cavill Superman'ini Felicity Smoak, Laurel Lance gibi karakterlerle aynı evrende görmek isteyeceğini zannetmiyorum. Hele ki Ben Affleck Batman'inin hayatını değiştiren adamın Arrow, Ra's Al Ghul felan olması hayal dahi edilemez bence.

Animvader

Kaldı ki bazı sınırlı sayıda bölümde gözüken oyuncuları çıkartırsak, iki dizide de büyük bir film projesinde rol alabilecek oyunculuk kapasitesi bence yok.

Caped Crusader

Belki multiverse konusunu filmlerde işlenirse dizi oyuncuları Justice League filmlerinde gözükebilir .O da sadece 1-2 filmliğine olur. Earth 0 - Earth 1 gibi.

Agamotto

Zaten şu saatten sonra birleşmesini bende doğru bulmam. Baştan aynı evren olarak yola çıksaydı zaten diziler de bu kadar pembe dizi kıvamında gitmezdi.

dean

Ezra Miller canlandıracağı karakter hakkında geçtiğimiz günlerde bazı açıklamalar yaptı. Kendi Barry Allen'ının diziye oranla daha duygusal ve duygusal yönden daha katmanlı olduğunu söyledi. Bu da doğal olarak The Flash'ın DCEU'de LGBT olabileceğine yoruldu. Ezra Miller özel hayatında kendisi "I'm queer" diye duyurmuştu. "İnsanların kimi sevecekleri konusunda tamamen özgür olmalı kız/erkek ayırt etmemeleri gerektiğini düşünüyorum" diye devam etmişti. Bu arada queer kelimesinin akla ilk gelen anlamından daha derin anlamlar taşıdığını belirteyim. Daha çok cinsel tercih kalıplarını yıkan ve bu kalıpların insanları sıkıştırdığını ve insanların tercihlerinde kalıplara takılmadan hareket etmesi gerektiği savunan bir olay aslında.

İşin özü DCEU'daki The Flash hakkında şu saatten sonra open mind olmalıyız. Diversity'nin en yoğun yaşandığı çağda Ezra Miller'ın oynayacağı The Flash muhtemelen LGBT olacaktır. Ben Panseksüel olacağını düşünüyorum. Bu durumda Iris kadın olarak uyarlanabilir. Ama Iris erkek'de olabilir tabi. Dediğim gibi The Flash konusunda baya open mind olmak lazım.

Nightrain

Homofobik degilim, kim nasil istiyorsa oyle yasasin fakat boyle bir sey yaparlarsa o film setini baslarina yikar fanlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean