The Flash

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 22:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 23 Şubat, 2018, 02:54:17
  Yeni gelen dedikodular filmi Flashpoint'den uzaklaştırıyor. Ki umarım öyledir. Zira ilk Flash filminin Flashpoint olmasının anlamsızlığını ayladır söylüyoruz. Filmde ana villain  Dr. Arthur Light olabilirmiş. Onun dışında Caitlin Snow, Captain Cold, ve Heat wave kendilerine yer bulabilirmiş. Officer Fred Chyre, Jonathan Chambers/Johnny Quick ve Jered Morillo diğer yan karakterler arasında olacakmış. Cyborg, Henry Allen ve Iris West'in de yeri sağlammış.

Alınan en mantıklı karar. Flashpoint denilen olay, ancak evreni sıfırlamak istediklerinde kulla bilecekleri bir hikayeydi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Filmin 2019 Şubat ayında çekimlere başlaması bekleniyor. Böylece her şey yolunda giderse 2020 yılında The Flash filmini görebiliriz.

hanac

Alıntı yapılan: dean - 21 Ağustos, 2018, 12:51:44
  Filmin 2019 Şubat ayında çekimlere başlaması bekleniyor.

Başlanmadı diye biliyorum.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 15 Haziran, 2019, 11:57:03
Başlanmadı diye biliyorum.

Başlanmadı ve başlanmayacak. Ezra Miller'ın zaren sözlemesi de bitti. DC yeni takvimini 2020 Comic-Con'da açıklayacak. Şimdilik The Flash filmini unutabiliriz.

hanac

Alıntı yapılan: dean - 15 Haziran, 2019, 12:10:30
DC yeni takvimini 2020 Comic-Con'da açıklayacak.

18 Tem 2019 Perşembe – 21 Tem 2019 Pazar tarihleri arasındaymış.

Neyse az kalmış.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 15 Haziran, 2019, 14:54:46
18 Tem 2019 Perşembe – 21 Tem 2019 Pazar tarihleri arasındaymış.

Neyse az kalmış.

2020

Nightrain

WB bu sene Comic-Con'a katılmayacağını söylemişti sanırım? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Haziran, 2019, 17:26:56
WB bu sene Comic-Con'a katılmayacağını söylemişti sanırım? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Bu sene Comic-con'da dc paneli yok. Takvim 2020'deki Comic-con'da açıklanacak. Hakeza çokta önemli değil. Nasıl olsa uymayacaklar. 2014'te açıkladıkları takvime 2-3 film dışında uymadılar. Kaç tane film yok oldu gitti.

dean

The Flash filminin yeni vizyon tarihi 1 Temmuz 2022. Andy Muschietti yönetmenliğinde film bu kez gelecek mi hep beraber göreceğiz.

dean

Michael Keaton filmin kadrosuna katılıyor. Keaton 1989 ve 1992 yıllarında oynadığı Batman rolüne bu film ile birlikte geri dönecek.

dayıcomics

Bu dedikodu falan değil değil mi?

dean

Ben Affleck, The Flash filmi ile birlikte Batman rolüne geri dönüyor.

Nightrain

İnanılmaz şeyler oluyor.  Batman geçidi olacak resmen. İnanılmaz heyecanlandım.

dean

Filme ait bazı concept çalışmaları;

dean

Film 4 Kasım 2022'ye ertelendi.