Aquaman (2018) - DCEU Film 6

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:09:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmin vizyon tarihi 27 Temmuz 2018 olarak açıklandı. Jason Momoa resmi olarak Aquaman oldu.

alan ford

Yakışır. Conan olarak berbat bir yönetmenin elinde heba olmuştu ama Game of Thorens'de ki performansı benim için hala temel kriter. Cristophe Gans'ın bir Conan filmi çekmesini bekliyorum , başrolde mamoa'ya hiç itirazım olmaz. ( Aquaman başlığında da olayı Conan'a bağlayarak kalidor 'un izinden gidiyorum)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Alıntı yapılan: alan ford - 16 Ekim, 2014, 10:01:45
  Yakışır. Conan olarak berbat bir yönetmenin elinde heba olmuştu ama Game of Thorens'de ki performansı benim için hala temel kriter. Cristophe Gans'ın bir Conan filmi çekmesini bekliyorum , başrolde mamoa'ya hiç itirazım olmaz. ( Aquaman başlığında da olayı Conan'a bağlayarak kalidor 'un izinden gidiyorum)

Teşekkür ediyorum, bu forumda her konu başlığı altında bir Conan izi var zaten  :D Yalnız filmin vizyon tarihi oalrak dün forumda 2018 yazılmış. 3 yıl sonra kim öle kim kala.
Crom! Ölüleri Say...

V

İçimden bir his 2018 e kadar Aquaman ı da türkçe okuyacağız diyor..
"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: V - 16 Ekim, 2014, 16:35:02
İçimden bir his 2018 e kadar Aquaman ı da türkçe okuyacağız diyor..

O his bende de var abi, kostümü kırmızı olsaydı kesin derdim hatta ;D

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 16 Ekim, 2014, 17:45:46
O his bende de var abi, kostümü kırmızı olsaydı kesin derdim hatta ;D
Arkabahçe boyasın olmadı öylede okuruz :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 16 Ekim, 2014, 16:27:43
Yalnız filmin vizyon tarihi oalrak dün forumda 2018 yazılmış. 3 yıl sonra kim öle kim kala.

Öyle. Warner/Dc, 2020 için bile film duyurdu. Coştular :)

Ras Al Ghul

Valla bence de 1 seneye kalmadan Aquaman okuruz türkçe ve mamoa pek olmamış

dean

Filmin yönetmeni James Wan olarak açıklandı.

xmenac

Saw ve Furious Seven filmlerini yönettiğini düşünürsek, Aquaman filmi gerçekten ilginç olacak.

dean

Filmde villain'ın Ocean Master olabileceği haberi geldi.

battlehammer

kötülerin yüzüne su atarak, hatta gerekirse dipten avucuna kum alıp atarak kurtarmış dünyayı.
"ya gözüme gelseydi akuamen!" repliği de karakterin iç çelişkilerini vurgulayacakmış.
mük-kem-mel bir hikaye bizleri bekliyor.

Ras Al Ghul

Filmde Mera'nın güçlü bir kadın karakter olarak yer alacağı :D ve siyahi olacağı gibi dedikodular var etrafta :'(

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 27 Kasım, 2015, 11:50:11
Filmde Mera'nın güçlü bir kadın karakter olarak yer alacağı :D ve siyahi olacağı gibi dedikodular var etrafta :'(

DCEU'da Aquaman biraz doğu ezgileri taşıyacak gibi duruyor. Zaten yapımcılarda buna benzer şeyler söylemişti. Jason Momoa'da film için seyirciye "open mind" olun demişti. (Bu arada The Flash için de open mind diyorlar, Aquaman içinde. Joker, Jason Todd çıkacak gibi duruyor. O da open mind. İyide DCEU için open'a open'a mind kalmadı.)

Aynı zamanda yapımcılar Aquaman'in mesken olarak Hint denizini tutabileceğine dair bi'şeyler söylemişlerdi. Zaten böyle olursa, günümüz Diversity anlayışında filmde çok fazla beyaz oyuncu görmeyiz. Zaten Jason Momoa'nın Aquaman olarak ilk fotoğrafı yayınlandığında ben Mera'nın bembeyaz tenli kızıl saçlı bir şekilde yansıtılmayacağına emindim.

rumar80

Olay kontrolden çıkacak diye korkuyorum.
Ben bu kadar "open mind" olamıyorum.