Aquaman (2018) - DCEU Film 6

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:09:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

Joker Jason Todd olmaz bence ya.  ÇR Spoiler: TDK Strikes Again'de Miller'ın Dick Grayson'ı Joker yapması berbattı, bi daha böyle bi şeye kalkışmazlar herhalde . Benim internette gördüğüm Todd=Joker yakıştırmaları çok zaytıftı zaten, olacak gibi değildi

Nightrain

OLdu olacak Orm'uda Çinli yapsınlar. :P
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Open Mind diye diye oldu sana beyin bedava modu.

dean

Amber Heard, Mera rolü için Warner Bros. ile görüşüyormuş.

dean

Dedikodulara göre filmin villain'ı Black Manta olacak gibi duruyor.

Ahmet Oktay

Warner & DC eline yüzüne bulaştırmazsa güzel olur aslında.

xmenac

Aquaman'in başlıca iki villain'i Ocean Master ve Black Manta. Bu iki isim dışındaki villain'leri o kadar duyulmamış isimler ki üçüncü bir isim için aklıma ancak King Shark geliyor.

Genelde, Aquaman hikayesine giriş öyküsü niteliğindeki eserlerde Ocean Master tercih edilirdi. Thor-Loki benzeri bir hikayeye girmek istememiş olabilirler belki.

Nightrain

Orm'u 2.filme saklasınlar. Hatta Atlantis Tahtı'nı uyarlasınlar 2.filme.

dean

Yönetmen James Wan, Aquaman filminde Indiana Jones filmlerinin ruhu olacağını söyledi. Filmi bir keşif hikayesi olarak tanımladı. Açıkçası kafamda Aquaman hikayesi ile Indiana Jones filmlerinin havasını birleştirdiğimde son derece ilgi çekici bir tema oluşuyor. Bu fikrin çok doğru bir fikir olduğunu düşünüyorum.

dean

Willem Dafoe filmde olduğunu onayladı.

dean

Filmin vizyon tarihi 5 Ekim 2018'e ertelendi. Bu tarihin solo Batman filmi için ayırıldığı konuşuluyordu. Bu durumda Batman ileri ya da geri bir şekilde oynamış oldu.

dean

Patrick Wilson'ın Aquaman'in kardeşi ve villain'ı Orm'u canlandıracağı açıklandı. Filmin yönetmeni James Wan, Patrick Wilson ile bir çok filmde birlikte çalıştı. O yüzden haber benim için pek şaşırtıcı olmadı. Yalnız bu kötü demek değil. Aksine beğendiğim bir cast seçimi oldu. Wilson'un Orm'u benim açımdan Momoa'nun Aquaman'inden daha heyecan verici bir haber.

xmenac

Filmin villain'i Orm mu oldu? Daha evvel Black Manta haberleri de geçiyordu.

İkisi birden olabilir mi acaba?

Nightrain

Orm çok fazla gözükmeyecekmiş. Throne of Atlantis için yol yapacaklar kesin.

dean

Bence ikisi de filmde olur. İlk filmin ana villain'ı Black Manta olur. Aynı zamanda Aquaman ile Orm'un ilişkisini geliştirirler. Orm'u da daha rahat anlatırlar. Devam filmlerinde ise tam bir villain olarak izleriz. Doctor Strange-Baron Mordo gibi işlenebilir diye düşünüyorum.