Wonder Woman (2017) - DCEU Film 4

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:54:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmde Ares'in görüntüsü hemen hemen bu şekilde olacak.

dean

Filmin ilk test gösterimi yapılmış. Genel yorumlar Wonder Woman'ın ortalamanın biraz üzerinde bir film olduğunu gösteriyor. Hikaye olarak Captain America: The First Avenger'a oldukça benziyormuş. Bana en ilginç gelen yorumlardan biri Chris Pine'ın karakteri Steve Trevor'ın Wonder Woman karakterinden daha ön plana çıkması. Ne kadar doğrudur ya da filmin final kurgusunda daha dengelenir mi şu an bilemem ama bir Wonder Woman filminde Steve Trevor'ın daha akılda kalıcı olması garip. Yan karakter en son title karakterin önüne geçtiğinde Thor: The Dark World ortaya çıkmıştı.

Batman v Superman: Dawn of Justice ve Suicide Squad'ın ilk test gösteriminden gelen tepkiler daha iyiydi. Bazıları Suicide Squad filminden daha iyi olduğunu söylemiş. Ama Suicide Squad'dan daha iyi olmak çok zor olmasa gerek. Bu arada filmde çok fazla sayıda Slow-motion'ın olduğu ve bazı seyircilerin rahatsız olduğu gelen yorumlar arasında. Aksiyon sahneleri genel olarak beğenilmiş.

Logan'ın basın eleştirilerinim fırtına kopardığı, Guardins of the Galaxy vol. 2'nin test gösteriminin %100 not aldığı bir ortamda Wonder Woman'ın ilk test gösterimi sonuçları beklentimi düşürdü. Ama tabi bu test gösterimleri bunun için var. Umarım doğru analizler yapılı ve

Nightrain

Kötü çıkarsa sasirmayacagim zira DCEU dan zerre umudum kalmadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Görünüşe göre Blu-ray çıkışı zamanı bir Extended versiyon gelecek ve bu versiyon r rated olacak. DC film evrenine boşuna DC Extended Universe dememiş. Her Blu-ray'e Extended'ıyla geliyor. Bu arada yeni fragman bugün yarın gelecek.

dean

Bu yeni afiş;

Bu da yarınki fragmanın teaser'ı

https://www.youtube.com/watch?v=9ec5XKAzKfk

İkisi de çok güzel görünüyor.

lampard

İyice şaşırdılar teaser'ın teaser'ını yayınlıyorlar  :)

Nightrain

dean

dean

Danny Rand, beyaz diye eleştirilmesinin ardından herhalde bu son nokta, bundan öte saçmalanmaz diye düşünürken, milyon kat daha beteri geldi. Yeni tartışma konusu Wonder Woman'ın neden koltuk altı kılı yok oldu. Fragmanda var olan bir sahne var. Diana'nın kolları açık ve kollar havada. O sahnede dijital olarak oynanmış, savaş zamanı Wonder Woman, kıllardan nasıl kurtuldu diye eleştiri başladı.

Gerçekten insanlar eleştirmek için artık ne yapacağını şaşırmış vaziyette. Canım diziyi başrol neden beyaz diye gömenler şimdi de buna taktı. Warner Bros.'ta bari, Diana lazer epilasyon yaptırdı Themyscira'dan çıkmadan önce diye bir açıklama yapsa da ortam şenlense.

rumar80

Ben de 24 dizisine bu nedenle gıcığım . Adam 24 saat boyunca her bir halt eder ama ne yer ne de hacetini görür.  Bu kadar da sahte olunmaz ki.😎😀

dean

Filmin vizyonuna bir ay kalmışken Warner Bros.'un neredeyse hiç marketing yapmaması çok ilginç. Geçtiğimiz sene Suicide Squad gibi kötü bir filmden bile marketing sayesinde canavar gibi gişe kazanmışlardı. Wonder Woman için içinse son yayınlanan fragmandan itibaren 0 reklam politikası uygulanıyor. Belki Guardians of the Galaxy Vol. 2 fırtınasının dinmesini bekliyorlardır ama DC çizgi romanlarında bile Wonder Woman reklamı olmaması çok ilginç. Umarım bu kötü bir işaret değildir. Genelde iyi gişe yapamayacak filmler marketing'e para ayırmaz. Çünkü film vizyona girmeye yakın son halini alır ve stüdyo memnun kalmaz. Daha da fazla para harcamak istemez. Umarım böyle bir durum yoktur. Normal şartlar altında Warner Bros. filmlerini insanı boğacak kadar pazarlamayı sever.

dean

Ares'in gözüktüğü bir tv spot yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=tsJeu11shJg

dean

dean

Twitter'da ilk gelen tepkiler oldukça iyi. Bu sefer gerçekten oldu galiba.

Nightrain

Gittim ve gördüm!

-SPOILER-

-Filmin başında tanrıları ölmüş olarak göstermeleri hoşuma gitmedi. Zeus, Posiedon gibi tanrıları görmeyi çok isterdim.
-Ares'in insan formunu beğendim. Günümüzde savaşlar siyasiler tarafından yönetildiği için böyle bir şey düşünmüşler sanım.
-Ares'in asıl formu çok kötüydü. Ben devasa bir şey bekliyordum. En azından 2-2.5 metrelik bir şey olabilirdi
-WW vs. Ares dövüşü kötüydü. Hatta filmdeki tek kötü dövüş sahnesiydi.
-Godkiller twisti harikaydı. Godkiller'in kılıç değil Diana olması bence çok iyi düşünülmüş. Sonuçta yarı tanrı. Bir tanrıyı, ancak başka bir tanrı öldürebilir.
-Gal Gadot'un oyunculuğu kötü! Role yakışmış olabilir ama aktardığı duyguların zerresini hissetmedim. Ama cepheden ilk çıktığı sahnede feci yükseldim. :D
-Chris Pine'in oyunculuğu çok iyiydi. Filmin en iyisiydi kesinlikle. Role cuk oturmuş.
-Steve Trevor'un ölmesine üzüldüm. O patlamadan kurtulsaydı dev saçmalık olurdu. WW'ye söylediği gibi: ''Ben günü kurtarabilirim. Sen ise dünyayı kurtarabilirsin!''. Steve günü kurtardı ve öldü! RIP Steve Trevor! :(
-Bu filmi Marvel'in 2 filmiyle karşılaştırabilirim: Thor ve Cap: First Avengers. Her iki filminde de daha iyiydi.
-Patty Jerkins bu film için doğru yönetmenmiş. Çok güzel bir film koymuş ortaya.

-SPOILER-