Temmuz 2013 Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 20 Ekim, 2014, 01:10:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

Şimdilik 2 tane, daha alınacaklar var.

caretta

s.b

Zagor - 136
Mister No - 134
Zagor KM - 84
Martin Mystere KM - 35
Martin Mystere - 136
Saguaro - 2
Shangai Devil - 1
Tex Süper Cilt - 41
Altın Klasik Tex - 33
Komançi - 1
The Amazing Spider-Man Klasik - 1
Yürüyen Ölüler - 15
The Mighty Avengers - 2
Thor Klasik - 1
Kızılmaske - 2
The New Avengers - 9 ( Gizli İstila - 2 )
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pikofarad

Komançi - 1

2 adet almışım.

ercoktay

Her zamanki gibi bu ay da abartmışım. 29 tane almışım.

Bu sayısı gün geçtikçe azaltmam lazım. Yer kalmadı evde artık. Artı çoğunu zamansızlıktan okuyamıyorum bile :(

hanac

Oylamada ilk sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 41

1- Lone Wolf and cub-5...............................................: 24 - ( % 58.5 )  -  Marmara Çizgi

2- Şangay Şeytanı-1 ..................................................: 21 - ( % 51.2 )  -  Çizgi Düşler

Yürüyen Ölüler-15 ................................................ : 21 - ( % 51.2 ) -   Marmara Çizgi

4- Komançi-1.............................................................: 19 - ( % 46.3 ) -   YKY

The Am. Spiderman Klasik-1 .................................: 19 - ( % 46.3 ) – Gerekli Şeyler

Kızılmaske-2 ........................................................: 19 - ( % 46.3 ) - Büyülü Çizgi

rumar80

haysat

14 tane almışım.

Var bi kaç tane daha alınacak bakalım hayırlısı.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada ikinci sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 51

1- Lone Wolf and cub-5...............................................: 29 - ( % 56.9 )  -  Marmara Çizgi

2- Şangay Şeytanı-1 ..................................................: 25 - ( % 49.0 )  -  Çizgi Düşler

Yürüyen Ölüler-15 ................................................ : 25 - ( % 49.0 ) -   Marmara Çizgi

Julia-4 ....................................................................: 25 - ( % 49.0 )  -  Çizgi Düşler

5- Komançi-1.............................................................: 24 - ( % 47.1 ) -   YKY

The Am. Spiderman Klasik-1 .................................: 24 - ( % 47.1 ) – Gerekli Şeyler

7- Kızılmaske-2 ........................................................: 23 - ( % 45.1 ) - Büyülü Çizgi

Carnage

benim listem:

The New Avengers - 9 ( Gizli İstila - 2 )

Buffy

The Mighty Avengers - 2

Thor Klasik

hanac

Oylamada üçüncü sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 55

1- Lone Wolf and cub-5...............................................: 31 - ( % 56.4 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-15 ................................................ : 27 - ( % 49.1 ) -   Marmara Çizgi

Julia-4 ....................................................................: 27 - ( % 49.1 )  -  Çizgi Düşler

The Am. Spiderman Klasik-1 .................................: 27 - ( % 49.1 ) – Gerekli Şeyler

5- Şangay Şeytanı-1 ..................................................: 26 - ( % 47.3 )  -  Çizgi Düşler

Komançi-1.............................................................: 26 - ( % 47.3 ) -   YKY

DAMPYR

hanac

Oylamada dördüncü sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 58

1- Lone Wolf and cub-5...............................................: 32 - ( % 55.2 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-15 ................................................ : 29 - ( % 50.0 ) -   Marmara Çizgi

Julia-4 ....................................................................: 29 - ( % 50.0 )  -  Çizgi Düşler

4- The Am. Spiderman Klasik-1 .................................: 27 - ( % 46.6 ) – Gerekli Şeyler

Şangay Şeytanı-1 ..................................................: 27 - ( % 46.6 )  -  Çizgi Düşler

HacıGeraltEmmi

Zagor - 136
Büyülü Rüzgar - 130
Julia - 4
Shangai Devil - 1
Tex Süper Cilt - 41
Red Kit - 69 ( Vahşi Batı Efsanesi )
Komançi - 1
Yürüyen Ölüler - 15
The Mighty Avengers - 2
Lone Wolf And Cub - 5
Buffy Vampir Avcısı - 7