Prestij'den Yeni Nick Rider, Cassidy ve Legs Weaver Çıktı

Başlatan ümitkr, 21 Ekim, 2014, 19:30:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Legsi kapakta niye anime karakteri gibi cizdiklerini cok anlamiyorum :)

Nathanin kapaklarinda Legs, cok daha guzel ciziliyor, bence.
They drew first blood...

doktor1881

Bu arada Nick Raiderin kapağını bir Türk çizmiş

caretta

Kapak orijinal olmadığı için Serdar Hızlı çizmiş.Serdar Hızlı birçok 186'lık Teks'lerin de kapaklarını çizmişti.

Darkopal

Alıntı yapılan: Ali Murat - 25 Şubat, 2021, 22:11:50
Legs Weaver ne olacak?
Siz konunun esas başlığı hariç 10 ayrı başlık altına da yazıp sorsanız, şu an için maalesef bir şey olmayacak.

Bu yayınlar içinde benim de favorim (belki de küçüklükten beri Nathan Never okumaya meraklı olduğumdan) Legs Weaver. Ancak bana serinin devamını getirebilecek makul satış rakamlarına ulaşılamadığı söylendi. Hâlâ depolarımızda bir sürü kitap satılmayı bekliyor. Büyük umutlarla başlanan bu yayınlar maalesef okurlardan beklenen ilgiyi görmedi. Yoksa kapış kapış giden, satılan bir seriyi devam ettirmeyecek kadar ahmak değiliz. Beğenen, ilgiyle devamının gelmesini isteyen pek çok okurumuz da var elbette ama durum pek iç açıcı değil. İlerde ne olur, farklı bir yol/yöntem planlanır mı bilemiyorum ama şu an için önümüzdeki bir yıllık yayın planımızda yer almadığını söyleyebilirim.

drgavsever

Sevgili Darkopol,
Presstij yayınevinin son dönemlerde hareketlenmesi, yayın çeşitliliğini attırıp, eskiye göre sürekliliği sağlaması bizleri çok mutlu ediyor. Ben bir Frankofon sever olarak Orbital  ve Efsane serilerine devam etmenizi (Hiç olmazsa yılda bir albüm) canıgönülden istiyorum.Sizlerden bir dileğimde Star Trek fasiküllerini ayda bir veya iki ayda bir basarak bizleri en kısa zamanda Hardcover ciltleriyle buluşturmanız.
      Yayınlamakta olduğunuz Kızıl Ana isimli kitabınızın gerek konusunu gerekse çizimlerini çok beğendim hatta online yayınlanan son fasiküşüne kadarda dayanamayarak okudum.Umarım arayı çok açmadan diğer iki cildide yayınlarsınız.
      Mercy seçiminizde muhteşem.Şu an onu heyecanla ve merakla okuyorum.Konu ve çizimler çok güzel.Mirka Andolfo 'nun Un-Sacred isimli albümünüde yayınlamayı düşünüyormusunuz.
      Sizden son ricam her ayın başında veya sonunda gelecek yayınlarınızla ilgili bilgilendirmeler yapabilirmisiniz.Mesela Presstij yayıncılığın Mart ayı planları nelerdir öğrenebilirmiyiz.Planlanan yeni yayınlarınızla ilgili küçük tiyolar bizlere verebilirmisiniz...  Sevgilerimle.....

Darkopal

Orbital gönlümde yaradır, sırf onun için tekrar tekrar sevgili patronlarımın kafalarını şişiyorum diyebilirim.  ;D

İlerleyen aylarda Pelerin 1969, ROM Cilt 2, Once&Future Cilt 2, Kızıl Ana Cilt 2, Sonic Cilt 3, Usagi Yojimbo Cilt 2 ve bununla birlikte şimdilik açıklayamayacağım birkaç sürpriz daha sizleri bekliyor.
Tabi bunun yanında Star Trek, Yargıç Dredd ve Transformers gibi diğer serilerimizin fasikülleri de gelmeye devam edecek.  ;)

nicholaihel

Alıntı yapılan: drgavsever - 27 Şubat, 2021, 13:01:31
Sevgili Darkopol,
Presstij yayınevinin son dönemlerde hareketlenmesi, yayın çeşitliliğini attırıp, eskiye göre sürekliliği sağlaması bizleri çok mutlu ediyor. Ben bir Frankofon sever olarak Orbital  ve Efsane serilerine devam etmenizi (Hiç olmazsa yılda bir albüm) canıgönülden istiyorum.Sizlerden bir dileğimde Star Trek fasiküllerini ayda bir veya iki ayda bir basarak bizleri en kısa zamanda Hardcover ciltleriyle buluşturmanız.
      Yayınlamakta olduğunuz Kızıl Ana isimli kitabınızın gerek konusunu gerekse çizimlerini çok beğendim hatta online yayınlanan son fasiküşüne kadarda dayanamayarak okudum.Umarım arayı çok açmadan diğer iki cildide yayınlarsınız.
      Mercy seçiminizde muhteşem.Şu an onu heyecanla ve merakla okuyorum.Konu ve çizimler çok güzel.Mirka Andolfo 'nun Un-Sacred isimli albümünüde yayınlamayı düşünüyormusunuz.
      Sizden son ricam her ayın başında veya sonunda gelecek yayınlarınızla ilgili bilgilendirmeler yapabilirmisiniz.Mesela Presstij yayıncılığın Mart ayı planları nelerdir öğrenebilirmiyiz.Planlanan yeni yayınlarınızla ilgili küçük tiyolar bizlere verebilirmisiniz...  Sevgilerimle.....

Ben ki frankofon hastasıyım. Orbital ve Efsane radarıma girmemiş. Bir tanıtım iki devamlılık sorunu üzüyor. Şimdi hatırlayayım diye Orbital başlığına baktım. Tekrar hatırladım bazı sorunları. Durangoları da toplu geçen sene almıştım. Bu eserlerdeki devamlılık problemi bir olumsuz kısır döngü yapıyor maalesef.

pizagor

Usagi cilt 2 ifadesinden fasikül yayınının olmayacağının çıkarımını yapmak gerekir mi ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Darkopal

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Şubat, 2021, 09:05:58
Usagi cilt 2 ifadesinden fasikül yayınının olmayacağının çıkarımını yapmak gerekir mi ???
Kesinlikle hayır.  ;D Usagi fasikül + cilt şeklinde yayınlanacak ilk ciltte/sayılarda olduğu gibi.

pizagor

Alıntı yapılan: Darkopal - 28 Şubat, 2021, 10:54:58
Kesinlikle hayır.  ;D Usagi fasikül + cilt şeklinde yayınlanacak ilk ciltte/sayılarda olduğu gibi.

Fasikülseverler bunu beğendi  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...