Panini Sohbet Odası

Başlatan köstebek, 23 Ekim, 2014, 01:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

ilk denemelerinde heroes bir sayımı 2
sayımı çıkmıştı acaba

hanac

Mrtekin

Geldikleri gibi gitmezler, umarim.

Fiyatin makul olmasi, kaliteli ve uzun soluklu yayincilik onemli kriterler.

Yapacaklari reklamlar, ucuz fiyatlar okuyucu sayısınin artmasina da vesile olabilir.

Okuyucu da aptal degil, basimizin caresine bakariz, sıkıntı yok :)

Ozellikle de soyleyim, Cizgi dusler ile Jbc nin didismelerini gormek beni cok uzuyor, boyle olmamali.
They drew first blood...

rumar80

Birileri laf atarsa ötekine cevap hakkı doğar. O nedenle ne yazacağını, yazdığının nereye gideceğini iyice düşünmeli ve öyle yazmalısın. Yoksa hem cevabını alırsın hem de iş uzar....

hennessy

Yıllardır örümcek adam işim didinen sevgili kardeşim İlke'yi etkilemez inşallah üzülürüm.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Alıntı yapılan: doktor1881 - 23 Ekim, 2014, 17:50:40
ilk denemelerinde heroes bir sayımı 2
sayımı çıkmıştı acaba
2 cilt heroes, Hulk ve Demir Adam film sayıları benim hatırladığım. Kütüphaneye bakmak lazım..
"İstemem,eksik olsun.."

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Ekim, 2014, 19:31:33
Geldikleri gibi gitmezler, umarim.

Fiyatin makul olmasi, kaliteli ve uzun soluklu yayincilik onemli kriterler.

Yapacaklari reklamlar, ucuz fiyatlar okuyucu sayısınin artmasina da vesile olabilir.

Okuyucu da aptal degil, basimizin caresine bakariz, sıkıntı yok :)

Ozellikle de soyleyim, Cizgi dusler ile Jbc nin didismelerini gormek beni cok uzuyor, boyle olmamali.

Didişme yok, tam tersine...

Animvader

Marvel yayınlarında telif kısmında hep Panini aracılığıyla alınmıştır gibi bir yazı dikkatimi çekerdi. Demek ki kendileri basmaya karar verdiler.

Gerçi halihazırda çocuklara yönelik çıkarttıkları Marvel dergileri beni biraz korkutmuyor değil.Format o tarz olmaz umarım ???

köstebek

Bu arada, bu konu için yazdıklarım, sevgili İlke'yi kızdırmış... Patronlardan uyarı aldım; panini'yle ilgileneceğine Julia 8'i oku dediler. Bu yüzden, şimdilik (yaz izni çıkana kadar) bu konudan uzaklaşıyorum...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Ekim, 2014, 21:42:32
Bu arada, bu konu için yazdıklarım, sevgili İlke'yi kızdırmış... Patronlardan uyarı aldım; panini'yle ilgileneceğine Julia 8'i oku dediler. Bu yüzden, şimdilik (yaz izni çıkana kadar) bu konudan uzaklaşıyorum...

Sansür kurulu çalışıyor.  :)

abselemon

Panini'nin Türkiye piyasasına girme düşüncesi çok güzel. Demek ki burada bir ışık gördüler. Umarım eski marvel, dc, image serilerini de basarlar. Hatta başka yayınevleri'nin de basarlarsa çok daha hoş olur.

s.b

Heroes 1. sayıyı almıştım. Çizim ve renklendirme çok güzeldi. Öyle bir iki sayı yayınlayıp ortalıktan kaybolacaklarsa bu işe hiç başlamasınlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Utku Gürsoy

Haber kaynağı var mı? ???

pizagor

Alıntı yapılan: Jedmau - 23 Ekim, 2014, 13:16:42
Bahsedilen firma panini.

Fuarda bahsettiler bize TR de çr basma planları oldugunu , daha bişey belli değil.

Comics basan firmaları etkileseydi NTV etkilerdi 230 küsür sayfa Yayını orijinal Amerikan boy basan yky etkilerdi. Bence onların piyasaya girmesi okuyucu sayısını arttırır. Fiyatla ilgili bir sıkıntı olacaksa bence fumettiyi etkiler , okuyucu derki comics bu fiyatlen fumettiye bunumu Ödeyecem ( ki bence demezler ) Her yayınevinin kendi kahramanlarına sahip , hiç bir şey olmaz hatta iyi olur.

Kaynak JBC.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Utku Gürsoy

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.  ;)