Panini Sohbet Odası

Başlatan köstebek, 23 Ekim, 2014, 01:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Geldiler gelmesine de............................................
Devamlılıkları olacak mı
2-3 sayı sonrada devamı gelmeyecekse (Heroes örneği)

Agamotto

Alıntı yapılan: doktor1881 - 05 Ekim, 2015, 19:52:37
Geldiler gelmesine de............................................
Devamlılıkları olacak mı
2-3 sayı sonrada devamı gelmeyecekse (Heroes örneği)

Heroes tam çıktı yarıda kesmediler. O yüzden en azından başladıkları seriyi bitireceklerini düşünüyorum.

pizagor

Çizgiromancılara dair söylenegelenlere (misal 'çizgiromancının kızı olur' tespiti ya da 'çizgiromancı en hassas duygunun insanıdır' inanışı) yeni bir tane daha eklendi bana kalırsa:

Çizgiromancı karamsar olur, hep bardağın boş tarafını görür. (bkz %83.1'lik oran) :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

sulkesen

eleştirilere bakıyorum fakat katılmıyorum ciltli hardcover kitaplar için fiyatı son derece ucuz tabiki balonlama kağıt kalitesi gibi hatta daha başka sorunlar olacak bunlar da zaman la çözülecektir. benim sorunum bu kitapları bulamamak çizgi romaı  internet sitelerinden alıyorum fakat paniniler idefix, dr gibi sanal mağazalarda yok

pizagor

Alıntı yapılan: sulkesen - 10 Aralık, 2015, 10:44:56
eleştirilere bakıyorum fakat katılmıyorum ciltli hardcover kitaplar için fiyatı son derece ucuz tabiki balonlama kağıt kalitesi gibi hatta daha başka sorunlar olacak bunlar da zaman la çözülecektir. benim sorunum bu kitapları bulamamak çizgi romaı  internet sitelerinden alıyorum fakat paniniler idefix, dr gibi sanal mağazalarda yok

Bu durum gerçekten de Panini'nin garip bir satış - pazarlama politikası... D&R mağazası bulunmayan şehirlerdeki dostlarımızın yapabileceği tek şey çizgiromanevleriyle iletişime geçmek ya da bu platformdaki dostlarımızdan yardım istemek maalesef...

pizagor

Panini için aylar önce Fantastic Four duyumu almıştık, hatta çeşitli platformlarda listelerde 'Fantastic Four -Panini' kalemleri gördük. Diğerleri doğru çıktığı için bundan da umutlu olalım mı yoksa unutalım mı, duyumu olan var mı?

rumar80

Bu anket ilk açıldığında Panini'nin geleceğine oy veren 2 (yazıyla İKİ) değerli üyemize gereken saygı hala gösterilmemiş olup, üyelerimizin kırgın oldukları öğrenilmiştir.

Agamotto

Alıntı yapılan: sulkesen - 10 Aralık, 2015, 10:44:56

Arkabahçe ve diğer internet sitesi olan çizgi roman dükkanlarının internet sitesinden alabilirsiniz.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Aralık, 2015, 14:31:10
   Bu anket ilk açıldığında Panini'nin geleceğine oy veren 2 (yazıyla İKİ) değerli üyemize gereken saygı hala gösterilmemiş olup, üyelerimizin kırgın oldukları öğrenilmiştir.

Bir, iflah olmaz bir kötümserim...
İki, Ankara'ya geleli beri içeriden bilgi alışım bayağı bir sarsıldı...
Üç, ikinci kişi Hanac ise sırf bana zıtlık olsun diye oyunu o şekilde kullandı...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Aralık, 2015, 17:14:26
Bir, iflah olmaz bir kötümserim...
İki, Ankara'ya geleli beri içeriden bilgi alışım bayağı bir sarsıldı...
Üç, ikinci kişi Hanac ise sırf bana zıtlık olsun diye oyunu o şekilde kullandı...

Evet, Panini gelecek diyen iyimser kişi bendim.

İstanbulda bana bilgi sızdırıldı  :)

battlehammer

Arkabahçe ve diğer internet sitesi olan çizgi roman dükkanlarının internet sitesine kredi kartı numaramı emanet edecek kadar kendimden geçirmiyor söz konusu yayınlar beni, bu zaten olasılık dışı. Bunun dışında da satmak istemiyorlarsa yayınlarını, ben de almak işçin ekstra bir çaba gösteremeyeceğim. merak ettiğimi tek tıkla kindle'a atıp okuyabiliyor, fiziksel olarak arşivimde istediğimi de amazondan temin edebiliyorum rahatlıkla. Neden adamların eksiklerini kapatmak için ben çaba harcayayım ki.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Aralık, 2015, 14:31:10

Ben de geleceklet diye oy vermiştim. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Bunlar Star Wars yayınlayacaktı di mi? Kesin bilgiydi sanırım. Hazır filmde vizyonda, neyi bekliyorlar acaba?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Aralık, 2015, 15:08:04
Bunlar Star Wars yayınlayacaktı di mi? Kesin bilgiydi sanırım. Hazır filmde vizyonda, neyi bekliyorlar acaba?

Çizgi romanları ayın 1'inde çıkarttıkları için çıkarsa 1 ocakta çıkar. Şimdilik filmin çıkmalısıyla beraber film özel sayısı (dergi) çıkarmışlar.

pizagor

Panini'den bu ay bir albüm yok mu? Superior ya da Star Wars?