20 Aralık 2014 geleneksel toplantı.

Başlatan rumar80, 28 Ekim, 2014, 16:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili dostlar,

20 Aralık Cumartesi günü Kadıköy'de geleneksel toplantımızı yapıyoruz. Toplantının onur konuğu değerli üyemiz Emre Özdamarlar.
   Görüşmek üzere.

kalidor

Geniş katılımlı bir toplantı ümidiyle. Daha 1.5 aydan fazla süre var ama inşallah orada olacağım. 20 Aralık öncesi daha butik bir toplantı da yapılabilir :)
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

İçişlerine başvurumu yaptım ve onayı aldım , çok büyük bir aksilik olmazsa oradayım. Gerçi evren Umar'la buluşmamızın önüne sürekli engeller çıkartıyor ama bu sefer olacak , hissediyorum  :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

İnşallah Ölmeden önce yapacaklarım arasında bu geleneksel toplantılar  :D

hennessy

Umar abi 5 dk.gözüküp gider ugh....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

yunusmeyra

sağlıklı olalım, toplantıda olalım  ;) 1 ayın altına indik.. nasıl bir organizasyon? biraz konuşalım mı?
Emre kesin geliyorsun değil mi?imzalı kitap satın alabilir miyiz? ya da kitabı tedarik edelim ve o gün sana mı imzalatalım? Güneş kar kış demeden geliyor mu? Hasan balkon konuşması yapacak mı?toplantı mekanı ve alış veriş yapacaklar için güzergah nasıl olur? ...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

20 Aralıkta buradayım inşallah, tüm dostları Kadıköy'e keyifli toplantımıza bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

yunusmeyra

ben de varım  :)
she-ra'da kaçırmaz gelir tabi  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

TC ZEYNEP BAYRAKTAR

Günaydın, Kadıköy'de nerede olacak???? Henüz taze üyeyim ama katılmak beni çok mutlu eder :D.Çİzigi roman üzerine konuşmak güzel olur doğrusu  :). İyi bir toplantı olması dileğiyle...

alan ford

Çok büyük bir aksilik olmazsa oradayım .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Merhaba. Günler kısa olduğundan erken başlamak iyi olacaktır. Saat 10.00- 10.30 sularinda Kuzgun Çizgiromanevi'nde simitlerimizi yerken ve çaylarımizi yudumlarken toplantiya başlamayı planlıyoruz. Daha sonra Kadıkoy'deki çizgiromanevlerini kapsayan mini ziyaretlerden sonra Büyülü Dükkan'da bir soluklanıp en son da pasaja uğruyoruz. Pasajın altindaki cayevi musait olursa en geniş katılimla orada devam ediyoruz. Genelde bu sekilde oluyor, tabii sirası da değişebilir.
Crom! Ölüleri Say...

emre ozdamarlar

Ben geliyorum arkadaslar, bugun yarin kitaplar elimde olacak. Bizden yaklasik 20 kisi kitabi ismarladi. Ben yanimda 10 adet ekstra kitap getirecegim, her turlu ihtimale karsi.

Kuzgun cizgiromanevinde cumartesi sabahi 10-10:30 arasi bulusmak uzere!

devrimk

Emre ile konuşmuştuk bir aksilik olmazsa ben de geleceğim.