20 Aralık 2014 geleneksel toplantı.

Başlatan rumar80, 28 Ekim, 2014, 16:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Abi gıyabında cenaze namazı kıldık.Direnecek bişey yok kanımca. :D

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 22 Aralık, 2014, 21:06:49
Abi gıyabında cenaze namazı kıldık.Direnecek bişey yok kanımca. :D

Çok üzülürsünüz sonra... Üstelik bazı konular gülücük kaldırmaz diye bir deyim vardır ...

tommikser

:'( :'( :'(

O zaman şöyle karşılık vereyim.Bencede bitmesin inş. ama bir gereçekte var ki genç kuşak artık pek bakmıyor bu tarafa.Ne yazık ki sadece bizde değil İtalya'da da bu sorun var kanımca.

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 22 Aralık, 2014, 21:30:52
:'( :'( :'(

O zaman şöyle karşılık vereyim.Bencede bitmesin inş. ama bir gereçekte var ki genç kuşak artık pek bakmıyor bu tarafa.Ne yazık ki sadece bizde değil İtalya'da da bu sorun var kanımca.
Bazı gerçekler beni pek ilgilendirmiyor aslında...

tommikser

Sizi ilgilendirmiyor olması gerçeği değiştirmez, yalnız o sizinle ilgileniyor gibi.Gerçek bize durumda göre hareket etmemizi sağlıyor.Yalnız ilgilenmediğiniz gerçek maalesef sizin duygusal olarak bağlandığınız şeyleri elinizden almakla tehdit ediyor.Dikkatli olmakta fayda var.

emre ozdamarlar

Bir haftadir akraba ziyaretleri sebebiyle Turkiyeyi il il gezerken internete rahat erisimim olmadi. Ancak simdi yazip gecen haftaki toplanti icin herkese cok tesekkur ediyorum. Zamanin su gibi aktigi, sahane muhabbetlerin patladigi harika bir toplantiydi. Ve yillardir burada konustugum arkadaslarla yuz yuze konusabilmek harikaydi.
Bir dahaki toplantida bulusmak uzere!

darkwood

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 29 Aralık, 2014, 10:46:20
Bir haftadir akraba ziyaretleri sebebiyle Turkiyeyi il il gezerken internete rahat erisimim olmadi. Ancak simdi yazip gecen haftaki toplanti icin herkese cok tesekkur ediyorum. Zamanin su gibi aktigi, sahane muhabbetlerin patladigi harika bir toplantiydi. Ve yillardir burada konustugum arkadaslarla yuz yuze konusabilmek harikaydi.
Bir dahaki toplantida bulusmak uzere!

Seni aramızda görmek güzeldi Emre, 2. kitabında da bir imza günü eşliğinde tekrar bir araya geliriz inşallah.

Darkwood Sakinleri..